Skocz do zawartości

Luty


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowie

Rycerz Denarów 4 Buław 8 Buław -  chyba dość dobre i stabilne, widać radość i aktywność :)

 

Miłość

 

Gwiazda Król Buław 7 Mieczy -  Miło i przyjacielsko, zastanawia mnie te 7 Mieczy, jakieś kłamstewka? Mąż zazwyczaj wychodzi mi w Denarowym ;)

 

Praca

 

6 Denarów  Sąd 4 Kielichy - niezłe karty, karta dawania i brania, 4 Kielichy to może jakieś znudzenie albo przesyt.

 

Joga

 

Królowa Denarów Giermek Kielichów  8 Buław - Większa może kontrola emocji, więcej energii, zdecydowanie dobry wpływ :)

 


 

 

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza

Zdrowie - stabilne, wręcz poczujesz przypływ energii 

Milosc - jakieś zauroczenie innym mężczyzna 

Praca - stabilnie, nie przegap znudzona czegos dla Ciebie istotnego 

Joga - tutaj widać raczej nowa energię moze będziesz miała ciekawsze zajecia 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Tullia napisał:

Zdrowie

Rycerz Denarów 4 Buław 8 Buław -  

 

Bardzo ładne karty. Zdrowie stabilne i moc sil witalnych. 

 

Miłość

 

Gwiazda Król Buław 7 Mieczy -  

A może mąż okaże się bardziej ognisty w tym miesiącu. 7 mieczy to nie tylko kłamstwa. Ostatnio analizuje inne znaczenia kart, i przy tej widzę też ucieczkę bez konfrontacji. Biorę, co swoje i znikam. Unikam rozmowy. 

 

Praca

 

6 Denarów  Sąd 4 Kielichy - 

 

Stabilnie, ale nudno. Chyba zbyt dużo rutynowych zajęć. 

 

Joga

 

Królowa Denarów Giermek Kielichów  8 Buław - Większa może kontrola emocji, więcej energii, zdecydowanie dobry wpływ :)

 

Absolutnie się zgadzam

Pozdrawiam i życzę miłego miesiąca. 

Odnośnik do komentarza

Zdrowie: dobrze, stabilnie, widać zwiększenie energii, i dobry nastrój :)

Milosc: mi się wydaje, że możesz inaczej, pod innym kontem (może nawet sama siebie świadomi trochę nastawisz - 7 mieczy) spojrzeć na męża, i jak by znowu w nim się zakochać ;)

Praca: mi się z zatrudnieniem kojarzy - może jakies rzeczy/obowiązki będą niezbyt ciekawe;

Joga: da ci więcej energii, pozytywnych emocyj i nawet ciekawych pomysłów ;) zwiększy ci się charyzma i urok :)

Milego lutego :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.01.2019 o 20:27, Tullia napisał:

Zdrowie

Rycerz Denarów 4 Buław 8 Buław -  nie znam się, ale chyba stabilnie i będziesz pełna energii

 

Miłość

 

Gwiazda Król Buław 7 Mieczy -  będziesz się czuć atrakcyjna w związku:) a 7 mieczy może pokazywać jakieś wasze wspólne kombinacje;)

 

Praca

 

6 Denarów  Sąd 4 Kielichy - początek miesiąca dobry, może jakaś podwyżka się szykuje, ale 4 kielichów  jakoś cię rozczaruje

 

Joga

 

Królowa Denarów Giermek Kielichów  8 Buław - A może jakaś lepsza stabilizacja podczas ćwiczeń? I radocha  z tego:) może uda Ci się zrobić jakąś trudną pozycję...

Dobrego lutego!

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Zdrowie nie wiem, nie rozkładam na zdrowie raczej :P

ale Miłość: gwiazda świeci na niebie i błyszczy, król buław to zazwyczaj ktoś drugoplanowy... a 7 mieczy, trochę naiwność, trochę takie patrzenie tylko na siebie - widzę to dwojako, albo będziesz gwiazdą dla swojego partnera, czy może on Cię chcieć traktować jak gwiazdę, bo czegoś może chcieć od Ciebie :P w sensie kupie Ci futro i zabiorę do restauracji, a zaraz Ci powiem o co mi chodzi :P

Praca - karta przede wszystkim zrównoważenia czasu dla pracy i dla rodziny, zobacz jest Sąd na środku jako rodzina, jest po lewej karta mówiąca waż to co dajesz i bierzesz i jest po prawej karta że czemuś nie poświęcasz uwagi....

Królowa denarów oznacza potrzebę inwestowania w to, bo giermek pucharów to traktowanie trochę po macoszemu, a 8 buław to po prostu większa aktywność na tym polu :P

Odnośnik do komentarza

1. Zdrowie  będziesz pełna energii. Nowe pomysły i inspiracje. 

 

2. Może ty będziesz chciała coś ukryć przed mężemem np nowe zakupy hehe :D

 

3. Ktoś może zwrócić się z prośbą o pomoc, coś zaproponować.  Tak generalnie spokojnie i stabilnie.

 

4. Joga doda Ci pozytywnej energii i emocji:)

 

Miłego miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Zdrowie

Rycerz Denarów 4 Buław 8 Buław -  zwróć uwagę na kręgosłup, na układ ruchu, na ciśnienie tętnicze, choć z drugiej strony to te karty mogą mówić o tym, ze będzie dobrze

 

Miłość

 

Gwiazda Król Buław 7 Mieczy -  Wypiękniejesz, wpadniesz komuś w oko, będzie  robił podchody

 

Praca

 

6 Denarów  Sąd 4 Kielichy - stabilnie, spokojnie, choć odczujesz rutynę

 

Joga

 

Królowa Denarów Giermek Kielichów  8 Buław - dostaniesz kopa energetycznego,wzmocnisz kręgosłup, dobrze się poczujesz, taka dziewczęca ;)

Willow dodał reakcję
  •  
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Weryfikacja !

 

Zdrowie : Miesiąc zaczął się spokojnie, potem zaczęłam być bardziej aktywna, więcej przebywać na świeżym powietrzu, chodzić z kijkami i biegać, co mi przyniosło sporo radości- 4 Buław, 8 Buław.

 

Miłość : Chyba seks wyszedł w tym Królu Buław :P Gwiazda - może nasze wyjścia do kina, czy galerii.

 

Praca : Stabilnie dość, potem przypływ nowej energii, teraz trochę znużenie z kolei się wdarło, karty adekwatne ;)

 

Joga : Tu bardzo dobrze, widzę że ładniej wyglądam, cera itd, a co tam, czasem można sobie posłodzić ;P Faktycznie więcej energii w tych 8 Buławach :)

 

Dzięki bardzo wszystkim :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...