Skocz do zawartości

Luty Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja z mężem- as pucharów, eremita, 2 buław- będzie poprawa, aczkolwiek będziemy czuć się trochę samotni i będziemy się obserwować nawzajem. Zaproponowałam mężowi terapię małżeńską, czy jest szansa, że eremita pokazuje, że pójdziemy?

 

Praca na etacie - koło, rycerz mieczy, 9 pucharów - przyjdzie zmiana z zewnątrz. Wiem, że był inwestor, który chce kupić tą firmę i się zastanawiam, czy to wypali. Umowa kończy mi się w połowie lutego, ale w 9 pucharów powinnam być zadowolona.

 

Życie zawodowe - świat, 3 buław, 10 buław+ rycek buław - widać, że się na coś otworzę, ale mogę też czuć się czymś przytłoczona, możliwe że rycerz jakieś zmiany przyniesie.

 

Studia podyplomowe -2 mieczy, 10 pucharów, 8 buław - w połowie lutego mam obronę. Mam mieć też indywidualne spt w sprawie ścieżki kariery (2 mieczy), później jest prezentacja swojego przypadku i tu będzie mega dużo emocji (10 pucharów) i ogólnie będzie intensywnie.

 

Co mnie czeka pozytywnego w tym miesiącu - 5 denarów, 4 mieczy, as denarów, papież - widać dużo spalonej energii, rozmyślań ale w Asie jest szansa, a papież daje ochronę - mam nadzieję, że te karty pokazują moje małżeństwo

Edytowane przez Iwka78
Odnośnik do komentarza

Relacja z mężem: odejście od emocyj i neutralne spojrzenie na sprawe: dojrzałe, rozsądne, może w tym być trochę osamotnienia, co prawda... Moze być terapeuta, chociaż ja jego raczej w Kaplanie widzę...

Praca na etacie: jakas zmiana w otoczeniu, może nowa osoba przyjdzie w tym rycerzy, też możliwe, że więcej będzie zadań w odniesieniu do wiedzy, kontaktów. Ogólnie satysfakcja emocjonalna, zadowolenie stanem rzeczy. 

Życie zawodowe: karty trochę wyjazdowe - może szykuje się wycieczka? Dużo planowania, energicznie, ale strasznie wymagajaco i męcząco. 

Studia podyplomowe: no, może z początku twoja obronę będą rozpatrywali z dystansem i krytycznie, ale na koniec bardzo dobrze i szybko ci pójdzie, będziesz wygadana ku ogólne u zadowoleniu :)

Pozytywne: odcięcie od sytuacji smutku, niezadowolenia, urazy, odpoczniecie i może nowa szansa dla waszego małżeństwa :)

Udanego miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza

Relacja z mężem: Jakby ostudzenie emocji, wyciszenie, może czegoś się nauczycie od siebie nawzajem, będziecie przyglądać się sobie :)

Praca na etacie: Zmiana się zaznacza, jakieś kontakty, może facet wyszedł w tym Rycerzu, będziesz ogólnie zadowolona :)

Życie zawodowe: Też widzę wyjazd, bo Świat i 3 Buław, zmęczenie i dużo na głowie, ale potem możliwy przypływ energii, a no i Rycerz Buław też jak najbardziej wyjazdowa karta ;)

Studia podyplomowe: Na początku trochę stresu, dużo emocji, ale pozytywnie i będzie się działo :)

Pozytywne: Tak, odetniesz się od czegoś, potem nowa szansa, może tutaj ta terapia wyszła w Papieżu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Iwka78 napisał:

Relacja z mężem- as pucharów, eremita, 2 buław- Niby się kochacie, ale czujecie się w tym związku samotni. Ja w 2 bulaw widzę próby podjęcia decyzji, co dalej. 

 

Praca na etacie - koło, rycerz mieczy, 9 pucharów - zmiana, jakaś nowa wiadomość,ktora przysporzy trochę stresu, takiego metliku w głowie, ale powinnaś wyjść na tym dobrze. 

 

Życie zawodowe - świat, 3 buław, 10 buław+ rycek buław - jakiś stary etap się zamyka, może nakreslis się inwestor zagraniczny. Będzie sporo nowości, co może Ciebie zmeczyc. 

 

Studia podyplomowe -2 mieczy, 10 pucharów, 8 buław - analiza, może zastanawia ie się, jak pójdzie egzamin. Sporo pracy, ale będzie pozytywnie. Poczujesz się usatysfakcjonowana.

 

Co mnie czeka pozytywnego w tym miesiącu - 5 denarów, 4 mieczy, as denarów, papież - pomoc od jakiejś osoby. Odpoczynek, możliwy początek terapii. Chociaż ja terapeutów widzę w królowej lub królu Kielichów. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

W relacji poczucie samotności i brak działania.

W pracy jakieś nowe, niespodziewane wydarzenie, z ktorym będziesz miała troche zachodu ale swietnie sobie poradzisz, będziesz czuła z tego powodu satysfakcję. 

Praca dyplomowa obroniona. 

Co Cie czeka - odpoczynek od zmartwień, dasz sobie na luz, dyplom 

Odnośnik do komentarza

1. Jakieś ożywienie byl może jakiś zastój albo ktoś mimo związku czuł się samotny

 

2. Jakieś zmiany mogą być nawet nie planowane, ale ten rycerz i puchary są mile.  Może przedłuża Ci umowę. 

 

3.mozesz poczuć zmęczenie i chciec odpoczynku 

 

4. Uda Ci się coś pokonać wywalczyć 

 

5. Uważaj na jakieś chorobsko.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...