Skocz do zawartości

staż


bartek95

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z tarotem. W tym tygodniu ma się rozstrzygnąć czy będę miał staż czy nie. Postawiłem karty na pytanie, czy opłaca mi się przyjąć ofertę stażu

ROZKŁAD: Sytuacja, działanie wynik

wyszły mi takie trzy karty: giermek mieczy, rycerz mieczy, pustelnik

 

Moim zdaniem wyszło, że jestem osobą gotową do podjęcia tej pracy i zdeterminowaną, jednocześnie bardzo się waham i jestem trochę nieodpowiedzialny,  podjęcie jej może mnie kosztować samotnością (?) Proszę o pomoc w interpretacji.

Edytowane przez bartek95
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, bartek95 napisał:

Dzień dobry,

Dopiero rozpoczynam swoją przygodę z tarotem. W tym tygodniu ma się rozstrzygnąć czy będę miał staż czy nie. Postawiłem karty na pytanie, czy opłaca mi się przyjąć ofertę stażu

ROZKŁAD: Sytuacja, działanie wynik

wyszły mi takie trzy karty: giermek mieczy, rycerz mieczy, pustelnik

 

Moim zdaniem wyszło, że jestem osobą gotową do podjęcia tej pracy i zdeterminowaną, jednocześnie bardzo się waham i jestem trochę nieodpowiedzialny,  podjęcie jej może mnie kosztować samotnością (?) Proszę o pomoc w interpretacji.

Zakładając że będziesz miał ofertę to myślę, że w Pustelniku na wyniku nie opłaca się jej przyjąć. 

Pytanie ma odpowiedzieć tylko CZY, a Pustelnik nie zapowiada atrakcji i jako Pustelnik... nie ma nic, jest sam, wycofuje się z aktywnego życia na zewnątrz (w świecie).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie rzecz biorąc- trochę nie halo zadane pytanie.

 

No ale karty wg mnie pokazują, że sporo byś się nauczył - Giermek Mieczy, może też zachowania w sytuacjach konfliktowych- Rycerz Mieczy. Pustelnik może pokazywać, że czułbyś się tam wyobcowany i jakby nie na miejscu. Też uważam, że raczej nie opłaca się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...