Skocz do zawartości

Pani- co tu widu :) .. do weryfikacji


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

c0213130ec1cf5a4gen.png

 

Pewna niewiasta :) co tylko widzicie- wygląd, cechy charakteru, rodzina, dzieci, zawód itd. Nie podajemy daty przed rozwiązaniem zagadki ;)

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W relacjach patrzy na status, finanse, zaradność, wygląd.

Bardzo ważne jest dziecko, aby czuć się dobrze w społeczeństwie, ale możliwy epizod depresji z tego powodu. Więc z dzieckiem mógł być problem. Lub jakiś problem w rodzinie, który daje depresję. Wpływa to na finanse w tym okresie, gdy to było aktywne. Rodzina mogła jej nie wspierać, albo dawać jakiś rodzaj smutku.

Bardzo inteligentna osoba. Wiele talentów – szczególnie do pisania, może walczenia słowem, albo rozśmieszania, aktorstwa. Atrakcyjna. Może być zawód, który jest związany ze sceną: aktor, piosenkarz. Ale też pisarka, praca ze słowem. Mogłaby też robić coś z Jowiszem – uczyć. Przez tego Jowisza poznaje dużo ludzi. Może też znać dużo ważnych osób, które wspierają ją w karierze, pomagają jej by miała status. Szczególnie ludzie z zagranicy ją wspierają. Ma dużo szczęścia do ludzi w pracy.

Pierwszy związek bardzo silny i istotny, po nim wszystkie inne mogły być słabsze, albo zawsze porównywanie mogło być. Jednak romanse/flirtowanie/relacje mogą być przyczyną skandalu, kontrowersji. Może być dużo relacji, partnerów, ale ten poważny związek jeden. I z tego pierwszego związku powinny być dzieci – bo Księżyc nie jest uszkodzony, choć od razu mogła nie zajść w ciążę i jakieś problemy zapewne były. I smutek z powodu dziecka, coś nie tak z dzieckiem.

W ogóle ta pani jest depresyjna, choć tego nie pokazuje, ale przy bliskim kontakcie nie jest łatwym człowiekiem. Pokazuje się jako osoba zabawna, kontaktowa, atrakcyjna, silna, waleczna, ale ma dużo smutku w sobie.

Edytowane przez LadySpica123
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Jak dla mnie to fanatyczka światopoglądowa. Przy takim zgromadzeniu planet nie może inaczej być ;) i jeszcze Saturn w Strzelcu, Księżyc w Baranie, asc w Skorpionie.

Mówię, że światopoglądowa nie wyszczególniając się czy religijna czy naukowa czy jakaś inna. Powiedzmy, że wyznająca jakaś filozofię życiową i twardo się jej trzymająca. No powiedzmy muł (chodzi mi o upartość, nie o rozum). No i na pewno też kobieta mająca wysokie mniemanie o sobie i swej nieomylności, zadzierzysta, nieustępliwa, dumna, tu mi się Eufemia przypomina - bufonka :D 

Może pracować twórczo, między innymi, bo MC wskazuje, że może wykonywać różne prace, także usługowe, chociaż jeśli tak - to jej to na pewno nie pasi, nie z tym stellum we Lwie. Ale że Słonko w Raku, to jak musi (o, bo Rak wbrew pozorom to nie mięczak życiowy, jest zaradny i  jest odpowiedzialny za rodzinę a ogólnie za swoją wspólnotę) to się chwyci wszystkiego, czego się da, by utrzymać siebie i bliskich, a już na pewno z Panną (wydaje mi się bowiem, iż na MC już jest Panna).

Związki - na pewno jakieś burzliwe, pani kochliwa, lubi poromansować (no jakże by nie, z Marsem i Wenus we Lwie ;) ) ale że to wali kwadratem z dsc. i węzłem pd. tam, to niekoniecznie wynik jest zgodny z jej pragnieniami. 

Dużo przemyśleń z doświadczeń życiowych - niełatwych - umożliwia jej nabycie tzw. mądrości życiowej, nie tylko teoretycznej, ale i tej pozwalającej na dopuszczenie "do głosu" innych i uznanie ich racji. To jest niełatwe zadanie dla takiego stellum, Raka i Skorpiona asc. bo te wszystkie znaki są zaborcze, posesywne, i do tego emocjonalne oraz zorientowane na "moje na wierzchu, czyli tylko ja mam rację". Jowisz w Pannie też swoje do tego dołoży, bo Panna to nie tylko szufladka z drobiazgami, to także problemy tzw. egzystencjonalne (chociaż mogą być tylko w wyobraźni samej Panny, ale tu raczej nie tylko , bo dotyczy 10 d)  oraz skłonność do pouczania innych i kierowania ich życiem, w imię ich dobra oczywiście. Też jednocześnie wskazuje na wiele możliwości zawodowych (zajęć), bo i Panna i Jowisz, co daje dużo albo i nadmiar. 

Tą zdobyta mądrość życiową zaznacza ścisły sekstyl Neptun-Pluton, jednocześnie wskazuje, że doświadczenia związane ze ścieżką kariery (ścieżką zawodową w ciągu życia) były trudne, bo to 12 z jednej strony i Pluton, który nigdy nie jest łatwy - z drugiej. 

Ja z reguły nie przywiązuję wagi do planet ciężkich, jeśli są w większej od siebie odległości i gdzieś schowane, ale tutaj Pluton jest tuż przy MC. No i ta transformacja przez trudne doświadczenia (a i wiele miraży po drodze to daje)  umożliwia jej to spompowanie oporu JA. Przez sekstyl, bo gdyby był kwadrat, to bańka często nie wytrzymuje i mamy duże kłopoty z psychiką. 

Edytowane przez Ejbert
  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pani- co tu widu :) .. do weryfikacji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...