Jump to content

Relacja w lutym


Maxii

Recommended Posts

Kiedy jesienią żegnałam się z kartami, zrobiłam sobie kilka rozkładów na przyszłość. Nadeszły spore zmiany, luty będzie dość przełomowym czasem, dlatego proszę was o pomoc przy interpretacji. 

 

Opis sytuacji: prawie rok temu za pośrednictwem kolegi, poznałam jego bardzo dobrego kumpla. Jako nowa w obcym mieście, chętnie weszłam w znajomość, z góry narzucając i zgadzając się na jej charakter - bez zobowiązań. Tak to sobie trwało od mniej więcej marca do grudnia, oboje spotykaliśmy się z innymi osobami, szukając czegoś na poważnie albo dla rozrywki. Zimą kolega powiedział, że chce wejść w poważny związek i to może nasze ostatnie spotkanie. W styczniu dowiedziałam się, że nie powiodło mu się, ale mimo to nie proponował mi spotkania. Rozmawialiśmy sporo na wspólnej konwersacji z wymienionym wcześniej wspólnym kolegą, aż zaczęły pojawiać się dziwne, niejasne sytuacje. Zapytałam go wprost, o co chodzi, dlaczego umawia się bez zobowiązań z innymi, a ze mną już nie chce. Odpowiedział, że nadal się zbiera po tamtej kobiecie i te nowe dziewczyny nie znaczą, a ze mną relacja jest inna. Więcej wycisnąć z niego już nie zdołałam, oprócz tego, że jeżeli będą spotkania, to typowo koleżeńskie, a cały czas jesteśmy w kontakcie. 

 

Jak będzie wyglądała nasza relacja w lutym?

6 buław, as denarów, 3 kielichów

 

Ogólny wydźwięk kart jest pozytywny. 6 buław zawsze sprawiała mi sporo trudności interpretacyjnych. Karta zwiastująca sukces, zadowolenie. Może w tym zestawieniu oznacza, że nowa rola okaże się dla mnie lepsza, bardziej wartościowa i mimo że będę zdana na siebie, to nie będzie mi z tego powodu smutno.

As denarów jako karta brama, wskazuje na nowe korzyści, określiłabym je ''poznawcze''. Może to też być wskazówka, że zajmie mnie trochę bardziej praca i relacja z kolegą nie będzie aż tak istotna.

3 kielichów - może uda się spotkać. Na pewno będzie kontynuowana konwersacja w trójkę; każde z nas też będzie poznawało inne osoby. 

Podsumowując: skupię się na sobie, docenię jednak nowe korzyści, czyli poznawanie siebie przez częste rozmowy.

 

Link to comment

Kontakt będziecie mieć ze sobą, czym mówi As Denarów, co zwiastuje też nowy etap w relacji, 3 Kielichy to miłe spędzanie wspólnego czasu :). 6 Buław może zwiastować powodzenie, także zdobycie względów danej osoby. Karty dość obiecujące :)

Link to comment
  • Moderator

6 buław generalnie ma dwa znaczenia: w relacjach damsko - męskich oznacza po prostu romans, coś nie do końca poważnego, aczkolwiek dającego satysfakcję, w tej karcie nie ma uczuć, jest pożądanie, drugie znaczenie niejako uzupełniające to relacja na chwilę... mi zwykle 6 buław wskazuje na takie znajomości związki trwające do pół roku maksymalnie, skądinąd romans zwykle jest znajomością przelotną, chwilową

 

As denarów - karta szansy, doświadczenia, ale też mówi coś jest nam dane, lub traktowane przez nas jak skarb, bądź jako coś co ma nam dać wymierne korzyści, intratność z góry określona, jest ważność, ale brak uczuć

 

3 pucharów - wreszcie karta mówiąca o uczuciach, ale jak to trójka, bardzo niestabilna, mówi o niepoważnym traktowaniu uczuć, o podejściu do relacji jak do zabawy, na zasadzie: pójdę z Tobą do kina, pójdę z Tobą do łóżka, pocieszę Cię jak Ci będzie smutno, ale nie będę wchodził w buty Twojego życiowego partnera, na luzie, są emocje, jest zauroczenie, ale to nie miłość,

 

karty pokazują, że znajomość będzie stricte romansowa, bardzo przyjemna, korzystna dla was.... ale to nie jest nic trwałego i nic poważnego, możecie się pospotykać, mogą byc jakieś stosunki, ale nie licz i nie obiecuj sobie za wiele

  • Like 1
Link to comment

Tak, szczerze mówiąc, mi 3 Kielichów nawet na spędzenie czasu razem z mamą w przyjemnych okolicznościach wskazuję :)

W 6 bulaw jest szansa na to, że relacja pójdzie po twojemu, będziesz zadowolona wynikiem sprawy, w Asu Monet jest szansa na nowy etap, w tym relacje fizyczna, ale mi jakoś to wszystko się łączy w kontakty pracowo-kolezenskie, przyjemne chwili, spędzone razem...

Mam nadzieję, że się mylę ;) Powodzenia :)

Link to comment

Facet wszystko powie kobiecie, zeby miec spokój luz zeby sie z nia przespać jak mu bardzo zależy. Generalnie sytuacja bez kart jest jasna. W zyciu patrzymy na czyny, a nie słowa. 

W kartach natomiast widać sukces jakkolwiek pojmowany - rozumiem, ze powinnaś byc usatysfakcjonowana - szansa na reaktywacje sytuacji romansowej. 

  • Like 1
Link to comment
  • 1 month later...

WERYFIKACJA

Relacja była romansowa, 6 buław pokazała moje zadowolenie powrotem do starych zasad. 

As denarów - cenne są dla mnie nasze rozmowy, także w trójkę (as denarów + 3 kielichów), które są niemal codziennie.

3 kielichów to też spotkania  z innymi osobami.

 

Bardzo wam dziękuję za interpretacje, wszystkie są zgodne z tym, jak wyglądała relacja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...