Skocz do zawartości

Randeczka


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek szukuje się na randkę. Nie mogłam powstrzymać się od postawienia kart :

 

Jak przebiegnie randka

 

Gwiazda+umiarkowanie+7 denarów 

 

Może będę swiecila, jak ta gwiazda, ale samo spotkanie będzie neutralne, a może nawet będzie się dla mnie dluzyc.

 

Jak postępować w stosunku do Pana

 

4 pucharów + król kielichow+królowa bulaw+królowa denarów 

 

Nie okazywać zainteresowania, tak jakby dać do zrumienia, że mam wiele opcji, a on się musi postarać? Przy tym być energiczną, ponetna, ale twardo stapajaco po ziemi, stabilną. 

 

Jak rozwinie się znajomość w następnych 3 miesiącach :

9 denarów +9 mieczy +7 mieczy+2 pucharów 

 

Widać, że Pana nie ma jeszcze przy mnie. Mogę interpretować, że będę się bała wejść, bo boję się oszustwa i pustych słów, ale uczucie z dwóch stron będzie się rodzic. Ewentualnie Pan będzie uciekał przed miłością. 

 

Dziękuję za każdą interpretacje. 

Odnośnik do komentarza

Jak przybiegnie randka: spokojnie, bez pośpiechu, będzie dużo nadziei co do przyszłości, ale, jak by, gwałtownego przejścia do romansu od razu nie będzie. A może to nawet jego nastawienie co do ciebie - blyszczysz, jak Gwiazda, daleka i dla niego, zwykłego, nieosiągalna? 

Jak postępować do Pana:

Zamknac się na jego propozycje, pokazać, że jesteś dojrzała, twardo stojąca na ziemi osoba. Nie rzucać się do niego w unieceniu, jak Królowa Bulaw :)

Jak rozwinie się ta relacja? 

Będziesz zajdowala się w niezależnej i komfortowej dla siebie pozycji, ale również widać, że ciągle będziesz się bać, że on może być w relacjach z kimś jeszcze, że to chowa...

W każdym razie życzę powodzenia i miłości ;)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

1. Będziesz ładnie wyglądać, zrobisz wrażenie. Ktoś będzie dużo mówił, nie wiem czy Cię dopuści do głosu, ale pojawią się wspólne plany i ogólnie Pan się zainteresuje, będzie planował ciąg dalszy. 

2. Pozytywne nastawienie, radośnie. Masz 3 królowe czyli połączyć to co w tych 3 kartach. 

Niewiele mówić o swoich eks i o swoich poprzednich związkach, jeśli już to więcej pozytywów niż negatywów. Nie mówić o swoich koleżankach, przyjaciółkach, dają Panu odczuć że są one najważniejsze w Twoim życiu i działasz pod och dyktando.

3. Propozycja na luźny związek, jak też tylko seks. Pan będzie dalej szukał. sprawdzał inne Panie.

Odnośnik do komentarza

1. Randka może Ci się dłużyć i być lekko dretwa lub niezreczna

 

2. Nie przejmuj inicjatywy daj mu się też wykazać. Niech pokaże swoje atuty.

 

3. Niestety nie widzę tu kontynuacji znajomości :(

 

Mam nadzieję, że będzie mimo wszystko fajnie. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Spokojnie, możesz mieć wrażenie, że się wlecze.

 

2. Nie okazywać za bardzo zainteresowania.

 

3. Początkowo możecie się spotykać, ale potem chyba się to urwie.

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Randka była sympatyczna. Dużo rozmawialiśmy, ale nie widzę tutaj większych emocji z mojej strony. Karta Umiarkowania dobrze pokazała, że niby milo, ale bez efektu wow. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...