Skocz do zawartości

Śnieżny, poetycki luty :D ZWERYFIKOWANY


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

No i tradycyjnie bardzo krótko :)

Aura, nastrój, klimaty:

Wisielec+6 Kielichów +9 kielichow 

Chyba zmienię swoje podejście do życia i zacznę się cieszyć każda chwila, takie relaksowe podejście :D Jakieś wspomnienia. Może relaksacji i uwolnienie pozytywnych emocyj przez medytacje (Wiesielec). 

Główne zdarzenia:

10 kielichow+4 mieczy+paz monet 

Przyjemne klimaty domowe i odpoczynek, taki relaks/regeneracja. Z paziem nadal nie mam pomysłu (na styczeń też go miałam), chyba że kolejna propozycje pracy dostanę :)

Dzięki wielkie wszystkim z góry za spojrzenie! :)

Odnośnik do komentarza

Aura - wiedzę tutaj rozważania nad swoją egzystencją i nad tym by czuć sie spełniona istotą - kazdy powinien zaczynać od bycia szczęśliwym ze samym soba ...tak widze te karty

 

Mam wrazenie, ze wycofasz sie z zycia towarzyskiego na rzecz odpoczynku w domowych pieleszach i będziesz zajmować sie innymi zajęciami, ktore określa giermek monet 

Odnośnik do komentarza

Aura : Może poświęcisz trochę czasu na twórczość :) poza tym może z rodziną fajne chwile, albo klimat dość nostalgiczny, jeszcze wszystkie karty razem ciążą mi się skojarzyły :)

 

Odpoczniesz wśród rodziny, zregenerujesz się, Giermek Monet może być propozycja, albo spotkania jakieś ;) Ładne masz karty :)

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Willow napisał:

No i tradycyjnie bardzo krótko :)

Aura, nastrój, klimaty:

Wisielec+6 Kielichów +9 kielichow 

Wycofanie, powrót do starych dziejów, ale przy tym wszystkim będziesz się sama ze sobą dobrze czuła. W 9 pucharów widzę także imprezy towarzyskie z alko. 

Główne zdarzenia:

10 kielichow+4 mieczy+paz monet 

Mo i znów spełnienie emocjonalne, sielankowa atmosfera. Potrzeba odpoczynku, wyciszenia myśli. Może pojawić się dodatkowy grosz albo czeka Cię nauka. 

Dzięki wielkie wszystkim z góry za spojrzenie! :)

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

I to też chcę zweryfikować (i też przepraszam za to, że to tak długo trwało :)
 

W dniu 31.01.2019 o 14:04, Willow napisał:

Aura, nastrój, klimaty:

Wisielec+6 Kielichów +9 kielichow 

Zaczął się miesiąc bardzo relaksowo, i dobrze, myślałam, że pozbawiłam się d pewnych wspomnień, przez co poczułam swobodne i lekkość wewnętrzna, ale niestety, nie pozbawiłam się...

W dniu 31.01.2019 o 14:04, Willow napisał:

10 kielichow+4 mieczy+paz monet 

Głowinie, rzeczywiście, spędziłam czas w domu, relaksowałam się i dużo medytowałam... Wybrałam się też na kawę z koleżanką ze studiów :)
Jeszcze raz dzięki serdeczne wszystkim:bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Śnieżny, poetycki luty :D ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...