Skocz do zawartości
Eufemia

Wielka tablica dla Tulii

Rekomendowane odpowiedzi

Eufemia

Tuliia, sorki za poślizg - mam urwanie żopy w pracy i końca nie widać.

Ale dziś... dziś jest wieczorek dla mnie więc pierwsza rzecz jaką zrobiłam to Twoja tablica. Proszę, oto ona:

 

d33f08d3cacd3344.jpg 

 

Jeśli zważasz na przełożenie (ja zawsze przekładam na 3 kupki) to pierwsza: Drzewo, druga: Trumna, trzecia: List

 

i do dzieła :czarow: :) 

  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tullia
Napisano (edytowane)

Bardzo Ci dziękuję :)

 

Zobaczymy, co pamiętam ;)

 

Pani może dostać zaproszenie na jakieś publiczne wydarzenie ( Ogród), być może wesele ( Pierścionek). Jednocześnie Pierścionek i Krzyż mogą mówić o trudnościach w związku, a jest to związek z miłości - Serce obok Pierścionka. Dalej karty mówią, że jest to związek stabilny i długi - Kotwica obok Pierścionka.

Serce układu mówi, że Pani obecnie myśli o swoim zdrowiu ( Drzewa) i ma do podjęcia decyzję w związku z tą dziedziną ( Drogi). Nerwów Pani może przysparzać pewna Kobieta ( Żmija), ale to wkrótce powinno się skończyć - Trumna obok właśnie tej karty.

Na ten moment Pani czuje się bezpiecznie i czyni pewne plany - Klucz nad Panią.  Ktoś straszy może pomóc w realizacji tych planów - Niedźwiedź obok Klucza. Plany te mogą mieć związek z seksem- na pozycji Klucza w tablice- Lilie.

Pani w chwili obecnej nie myśli za bardzo przeszłości- tylko jedna karta z lewej strony Pani. Jest też zestresowana- karta Myszy po skosie od Pani. Jest ona osobą opiekuńczą, lubi dominować, ma duży temperament- Niedźwiedź po skosie od Pani. Ceni sobie również spokój, często myśli o rodzinie i lubi seks- karta Lilie obok Pani.

W najbliżej przyszłości widać seks Pani i Pana- o czym mówią karty na samym dole, czyli Lilie, Pani i Pan. Pani może tej niedługo otrzymać list, lub wiadomość od mężczyzny- List obok Pana. Może to być wiadomość z daleka- nad Listem karta Statek.

Panią może czekać w przyszłości romantyczna podróż - stosując metodę Skoczka- Serce i Statek.

Jeszcze jedna kwestia- karta Pierścionek jako bodajże jedyna jest na swoim miejscu ( 25) czyli odgrywa w całym układzie ważną rolę. To też umowy. Nad nią bezpośrednio jest karta Kotwicy, czyli praca, co może oznaczać podpisanie umowy. To akurat mogę jak najbardziej zweryfikować, bo miało miejsce w zeszłym tygodniu ;)

 

 

Edytowane przez Tullia
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tullia

Zna się ktoś może na Lenorkach?

 

Jeszcze mi się kojarzy, że mogę poznać kogoś nowego, w sensie osobę, która stanie się przyjacielem, kimś bliskim, ponieważ Pies jest obok Bociana, a dalej są Gwiazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Woman

Serce, Starek i List może dotyczyć wiadomości związanej z ciąża, botjaki układ kart pokazuje że jest to wiadomość w znacznym stopniu zmieniająca życie Pani. Lilie jako seks a i sprawy kobiece, czyli kobiecość aspektem dominującym, w kobiecości jest też ciąża, macierzyństwo.  Karta Serce przy Pierścionku to zwarcie jakiejś uczuciowej umowy, bo jak nie zaręczyny  to kosztowny prezent podkreślający siłę uczucia. 

Myszy to też plotki, obgadywanie a i straty w domu, albo choroba. 

Niedźwiedź nad kartą Pana to dobre zdrowie u Pana, więc Myszy wskazują na Panią, za to karta Klucz informuje o poszukiwaniu rozwiązania tajemnicy i zmianie sytuacji. Karta Żmija wskazuje tu na osobę z rodziny - przez kartę Trumny jest to osoba od strony rodziny Twojej zmarłej mamy.  Karta Kosy też informuje że ma to związek ze stratą kogoś z waszej rodziny. Karta Ptaki to wieści idące z tamtej strony, a za karta Ptaki jest karta Chmury, wygląda jakby z tamtego kierunku szła niechęć wobec Ciebie.

Nad kartą Trumny karta Psa, czyli ta osoba postrzegała siebie /i może nadal postrzega/, albo była uważana prze otoczenie za przyjaciółkę Twojej mamy albo za bliską jej osobę, powiernicę.  Karta Drzewa nad kartą Żmija informuje że tutaj te złorzeczenia dotyczą kwestii zdrowotnych. Jakiś czas temu pisałam żeby spojrzeć na Twoje zdrowie od strony uroku, złorzeczenia, wspominałam o oczyszczeniu i nadal to podtrzymuję. 

Karta Krzyż pod kartą Chmur - trudności pojawiły się od czasu śmierci Twojej mamy. Obok karta Domu, wszystko ma związek z rodziną i nowe sytuacje, trudności też mogą dotyczyć głównie rodziny, waszej - Ty i mąż albo większego grona rodziny.

Nad kartą Drzewa jest karta Dziecka czyli sprawy związane z macierzyństwem, albo ktoś nie chce żebyś po prostu miała dziecko, albo ktoś z zazdrości nie chce żebyś miała dziecko ze swoim mężem -zwróć uwagę na układ kart w pionie - Dziecko, karta Drzewo, Karta Żmija, Niedźwiedź i kończy ten układ Karta Pana. Urok czy złorzeczenia mógł zostać rzucony własnie z tego powodu, Osoba uznająca się za przyjaciółkę rodziny, czy też bardziej mamy albo sama to zrobiła albo dla młodszej kobiety, tu siostra, córka, kuzynka, które to zazdroszczą Ci związku, niestety uważają że masz za dobre życie. 

Karta Lis nad karta Drogi przy tym karta Rózgi tu też strapienia idące z zewnątrz. 

Warto zwrócić uwagę też na układ kart w pionie nad kartami Lilie, i nad kartą Pani masz Kartę Lisa, Drogę, Kosę i Klucz - czyli negatywne życzenia, osobę fałszywą w swoim otoczeniu.  

Pomimo tego masz dobrą sytuację zawodową. Karta Ogród może mieć związek bezpośrednio z z pracą, wspominałaś ze zajmujesz się planowaniem ogrodów  jeśli to nadal aktualne zajęcie, to widać nowe oferty albo jeśli się wycofałaś to powrót do tego zawodu. Finansowo będzie dobrze :) 

Masz stabilną sytuację w związku :) masz też wsparcie przyjaciółek, znajomych :) 

Edytowane przez Woman
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tullia

Dziękuję za analizę :) Nie mam kontaktu z rodziną mojej Mamy, także nie wiem, kto miałby mi niekoniecznie dobrze życzyć.

Edytowane przez Tullia
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×