Skocz do zawartości
Georgetka

Schody, cień na ścianie odbijający węża zjadającego dużego pająka

Rekomendowane odpowiedzi

Georgetka

Witam. Pamiętam końcówkę snu w którym mam zamiar wejść na schody wewnątrz domu, ale zauważam tam cień węża z otwartą paszczą w której jest duży pająk. Nie widzę jak go zjada ale czuje że juz mnie ten wąż zauważył i przygląda mi się jakby zamyśleniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Woman

Dom to symbol psychiki, schody to przemieszczanie się, nowe informacje i zmiany. Obydwa zwierzęta ze snu często wzbudzają w ludziach lęk. Warto pomyśleć czy ten lęk jest prawdziwy i dlaczego się pojawia bo tak naprawdę nie widziałaś realnych zwierząt ale ich cienie - czyli Twoje wyobrażenia, przekonanie o nich.

A może było tak - Wąż z pająkiem tak sobie razem siedzieli pod schodami i rozmawiali o życiu, może wąż mu pokazywał jakie ma piękne zęby, albo sobie ziewnął, bo siedzi nocami i niewyspany, a zamyślenie i to że Ci się przyglądali, wąż zobaczył Cię i mówi do pająka - Zobacz człowiek, znowu nas się boi, bo się nasłuchał plotek na nasz temat, a jak się ruszymy to dalej naopowiada na nasz temat nieprawdziwych historii jacy to jesteśmy straszni, eh... i się zamyślił.

Czekał aż przejdziesz i wrócą do swojej rozmowy :)  

Edytowane przez Woman
  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Georgetka

Ciekawie napisane:D może być to prawdą, często nie mam podstaw do strachu prócz tych które sobie wymyśle... a myślę, analizuje...  każdą sytuację, każdy dzień. Dziękuję:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi