Jump to content

Zaliczenie ZWERYFIKOWANY

Guest Nice

Recommended Posts

Chyba wrócę z w miarę szybką weryfikacja:
Mam sesje na swoich studiach zaocznych, i jutro akurat mam egzamin z przedmiotu, który do głowy nie wchodzi zupełnie: specjalnie wzięłam wolne, żeby się przygotować. już czuję, że nic  z tego, niestety :(
Czy da się go zaliczyć?
2 buław +Diabeł+8 kielichów
Karty są po prostu wyjątkowo nie konkretne: chyba, że da nam posługiwać się notatkami (Diabeł) wtedy coś z tego będzie. A tak słabo wygląda. Może ledwie-ledwie na 3.

Jeszcze pytanie odnośnie przedmiotu z którego nadal nie mam informacji zwrotnej: czy udało się zaliczyć?
As Monet+ Rycerz Monet+Król Monet

Prowadzi kobieta :D Chyba dało się, i nawet z w miarę dobrym wynikiem.

Dzięki wszystkim wielkie z góry za spojrzenie!:bukiet:

Edited by Nice
  • Moderator

Na 1 na pewno będziesz oszukiwać, mówi o tym diabeł :), tym bardziej że jest przy Tobie nie moc w 2 buław, 8 kielichów pokazuje że zostawiasz to za sobą, więc ostatecznie powinnaś to zaliczyć

co do drugiego - pozytywnie same karty mówiące o materii i sukcesie

9 godzin temu, Willow napisał:

Czy da się go zaliczyć?
Moim zdaniem jest trochę nie tak postawione pytanie, nie zapytałaś o siebie- jaki będzie wynik egzaminu dla Ciebie, tylko czy się da zdać. Karty pokazały raczej twój nastrój - wahasz się, rozmyślasz, będziesz zła jak nie zdasz, chciałabyś o tym egzaminie zapomnieć. 

Jeszcze pytanie odnośnie przedmiotu z którego nadal nie mam informacji zwrotnej: czy udało się zaliczyć?

Tak

Trzymam kciuki!

Z pierwszym może być ciężko, zgodzę się z innymi, że będą próby wspomagania. 8 kielichow na końcu może znaczyć że jakos sie uda i zapomnisz o utrapionym egzaminie - to optymistyczna wersja.

Drugi zdany z dobrym wynikiem

Powodzenia

• Ismer changed the title to Zaliczenie
W dniu 1.02.2019 o 21:05, Willow napisał:

Chyba wrócę z w miarę szybką weryfikacja:
Mam sesje na swoich studiach zaocznych, i jutro akurat mam egzamin z przedmiotu, który do głowy nie wchodzi zupełnie: specjalnie wzięłam wolne, żeby się przygotować. już czuję, że nic  z tego, niestety :(
Czy da się go zaliczyć?
Mnie się 8 Kielichów kojarzy z poprawka. Wracam z kiepskim emocjami, aby jeszcze raz podejść do tematu. 

Tutaj dostaniesz pozytywne rezultaty. 

Dzięki wszystkim wielkie z góry za spojrzenie!:bukiet:

Póki co weryfikacja wstępna:
To jest śmiesznie, ale jak dostaję adrenaliny - od razu sobie wszytko przypominam: i tak samo było tam, weszłam do sali i już wszytko pamiętam, chociaż i nie rozumiem :D Jakąś fenomenalną tą pamięć mam...
Pomagałam dziewczynie, która siedziała kolo mnie, a czasami i ona coś podpowiadała: to chyba taka praca w dwójkę w 2buław i Diable się zaznaczyła. Informacji zwrotnej na razie nie ma, także jak dostanę - powiem więcej ;)
Co do innego przedmiotu, podpytałam naszą grupę i powiedzieli, że o tych, kto nie zaliczył ta pani pytała :)

Edited by Nice
  • 2 weeks later...

Częściowo już mogę zweryfikować: z tego przedmiotu

Mam 5 :)
Jutro chyba dowiem się co tam z tym pierwszym :)

• Ismer changed the title to Zaliczenie ZWERYFIKOWANY