Skocz do zawartości

Do końca roku


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noa20

Karty do końca grudnia, ogólnie. Bez rozdrabniania. Jaki ten rok dla mnie będzie i co się wydarzy.

 

Świeżo po rozwodzie, spotykam się z kimś,  pracuję, mój priorytet na ten rok to ustabilizowanie po rozstaniu.

 

Rydwan, królowa monet, kapłan, 9 kielichow

 

Ruszę konkretnie do przodu bo muszę,  stąd rydwan na początku, zawodowo i finansowo powinno być w porządku, duchowo i emocjonalnie stabilizacji jakiejś konkretnej tu nie widzę jeszcze , ale 9 kielichow może świadczyć, że wszystko na dobrej drodze i rok powinien być zadowalający.

Związkowo też raczej dość luźno ale ktoś zawsze będzie nieopodal.

 

Proszę o Wasze spostrzeżenia

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Rydwan mógł faktycznie pokazać, początek nowej drogi i ruszenie z kopyta, tylko wiesz... rydwan wiedzie na oślep, każdy ciągnie w swoją stronę i po popatrz dalej...  królowa monet, to kobieta pragnąca czuć się ważną, docenianą, w miłości nie mówi o tym, że chcesz być kochana, mówi o tym, że chcesz być jedyna... w pracy mówi, że będzie Ci się dobrze powodzić, to kobieta stojąca dwiema nogami twardo na ziemi. Jest też kapłan przy 9 kielichów oznacza bardziej przewartościowanie wcześniejszych zasad, 9 pucharów oprócz tego, że jest karta przyjemności, to jest też kartą zakładania maski... pokazuje komuś się inaczej niż jestem, lepiej, a Kapłan w negatywnie to dopiero hochsztapler i hipnotyzer :P

więc jaki to będzie rok... rok w którym przewartościujesz swoje dotychczasowe zasady, postawisz na siebie, zadbasz o własne przyjemności.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Rydwan mówi o Twoich energicznych działaniach, nabierzesz pewności siebie, zadbasz o siebie jako kobietę, finansowo będzie dobrze i zawodowo również. Być może skupisz się na nauce ( Papież), czegoś nowego nauczysz, albo spotkasz kogoś, kto będzie dla Ciebie autorytetem. 9 Kielichów to jest dobre samopoczucie, będzie Ci dobrze samej ze sobą. Ładne karty. Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.02.2019 o 21:37, LunaSol napisał:

Rydwan, królowa monet, kapłan, 9 kielichow

Przybędzie ci energii, pewności siebie, chęci do działania, poczujesz się stabilnie i pewnie, jako kobieta. Będziesz żyła i kierowała się swoimi zasadami, tym, co właśnie dla ciebie jest wartościowe. Będziesz zadowolona obecnym stanem rzeczy i trybem życia :)
Można też spojrzeć na Rydwan - jako na szykujące się wyjazdy, a Kaplana+9 kielichów jako relacje z dojrzałym, mądrym facetem, od których będziesz miała samą satysfakcję :)
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Tu mogę już zweryfikować:

 

Rok bardzo intensywny, założony konkretny cel i osiągnięcie tego celu, z zachowaniem wszelkich zasad moralnych po drodze. Zmierzałam do uproszczenia życia i wygody/niezależności-  osiągnięłam to. 

Oprócz tego:

- przeprowadzka 

- korzystne transakcje finansowe

- sprzedaż i kupno nieruchomości

- spotkanie autorytetów, 

- stabilna, pewna praca, 

- ochrona, 

- spojrzenie na pewne sprawy inaczej, głównie związkowe 

- robota w pojedynkę wykonana za pięciu 

 

:)

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Cześć :D Jestem tu "nowa" ;)

 

Jak dla mnie:

Twoja duża potrzeba "ruszenia z kopyta", rozpoczęcia czegoś nowego, nowa energia do zmian. Satysfakcja, jaka idzie za nowymi okolicznościami, możliwościami. Ekscytacja, jaką przyniosły zmiany. Coś w stylu "mogę wszystko", ale zaraz obok realność, ściągająca na ziemię w postaci Królowej Monet, zimna kalkulacja, codzienność, "co należ, co wypada". Rozumiem to, jako ambiwalencję pomiędzy pragnieniami a powinnościami. "Chciałabym, a nie mogę", "Mam możliwości, ale nie wypada". Odpowiedź i ukojenie wprowadza dla mnie karta kapłana, która sugeruje konieczność kontemplacji, zastanowienia się, co właściwie jest dla Ciebie w tym momencie najważniejsze, czego właściwie po tym rozwodzie chcesz, czego poszukujesz? Chwila oddechu, zatrzymaj się, pomyśl. Bardzo sine wydają się być pragnienia płynące z 9 kielichów, tzn. postaw na zdrowy egoizm, na siebie, na swoje JA, zacznij dostrzegać swoje potrzeby, baw się, używaj, szalej, pozwól sobie na to mimo surowego sumienia, które próbuje ściągać Cię na dół. 

Edytowane przez pannadorotka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...