Skocz do zawartości

Urodziny


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałam zaproszenie na urodziny znajomej, która znam już bardzo długo. Problem w tym, że mam średnią ochotę tam iść, gdyż koleżanka niejednokrotnie odmawiała mi zaproszeń na moje imprezy, bo zawsze było coś ważniejszego ode mnie. Impreza dzisiaj, więc jutro zweryfikuje :)

 

Pytanie do kart. 

 

Czy powinnam pójść na te urodziny? Pytanie traktuje bardziej jako radę:

 

5 kielichow, 4 kielichy, mag I, królowa pucharów 

 

Hmm może karty radzą, by odpuścić żal i nie rozpamiętywać i potraktować to jako nowe wyzwanie. 

 

Jak będę się bawiła na urodzinach?

Co prawda to posiadówa w restauracji, ale chodzi o to jak się będę czuła.

 

Król mieczy, sprawiedliwość XI, 6 kielichow, kochankowie VI

 

Może być domowa, spokojna atmosfera może też jakieś wspomnienia , ale ta sprawka mnie ciekawi.

 

Będę wdzięczna za pomoc.

Edytowane przez panna.marta
Błąd
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Tullia napisał:

Widać, że nie masz ochoty. Sprawiedliwość to raczej drętwa atmosfera, Król Mieczy- może jakiś facet się tam zwróci Twoją uwagę.

Dziękuję Tullia. Też myślę, że ta sprawka to taka poważna i dretwa atmosfera.  Chyba pójdę, bo mam ochotę po prostu gdzieś wyjść. 

Odnośnik do komentarza
Gość User_
14 godzin temu, panna.marta napisał:

Dostałam zaproszenie na urodziny znajomej, która znam już bardzo długo. Problem w tym, że mam średnią ochotę tam iść, gdyż koleżanka niejednokrotnie odmawiała mi zaproszeń na moje imprezy, bo zawsze było coś ważniejszego ode mnie. Impreza dzisiaj, więc jutro zweryfikuje :)

 

Pytanie do kart. 

 

Czy powinnam pójść na te urodziny? Pytanie traktuje bardziej jako radę:

 

5 kielichow, 4 kielichy, mag I, królowa pucharów 

 

Widać, że negatywne emocje nadal w Tobie siedzą. W sumie wyszło wszystko to, co tutaj opisalas. Karty raczej mówią, że będzie Ciebie kosztowało wiele emocji. 

 

Jak będę się bawiła na urodzinach?

Co prawda to posiadówa w restauracji, ale chodzi o to jak się będę czuła.

 

Król mieczy, sprawiedliwość XI, 6 kielichow, kochankowie VI

 

Tak srednio. Będziesz wycofana. Trochę robienie dobrej miny do złej gry. No i te ciągle rozważania, czy dobrze zrobiłam, pojawiając się na tej imprezie. 

 

Będę wdzięczna za pomoc.

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza

Kochani. Weyfikuje. 

 

Poszłam, bo miałam chęć wyjść na miasto. 

Nawet było fajnie. Stare znajome jeszcze z dawnych czasów pewnie dlatego ukazała się 6 pucharów.  Spokojnie, miło nawet fajnie. Raczej do pogadania, bo wiadomo w restauracji to tak posiadowkowo. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...