Skocz do zawartości

przemeblowanie mieszkania


italiana

Rekomendowane odpowiedzi

Snilo mi sie, ze wynajelam dom albo mieszkanie. W kazdym razie mialam do dyspozycji duzo miejsca. W mieszkaniu byly meble wlasciciela. Wygladaly na zadbane antyki. Na scianach wisialy dywany. Jak odsunelam jeden z dywanow to zauwazylam, ze sciana pod nim byla biala chociaz caly pokoj byl pomalowany na kolor lososiowy. Tak jakby ktos chcial oszczedzic sobie prace. Od razu postanowilam, ze sciany pomaluje. Meble zaczelam wynosic na strych. Nie chcialam ich wyrzucac bo to nie byla moja wlasnosc. Kolo strychu spotkalam okolo 40-letnia blondynke (nie znam jej), ktora ze zloscia  mi powiedziala, zebym wynosila meble do piwnicy. Kobieta chyba mieszkala w blizniaczym domu i wyglada na to, ze strych byl wspolny.   Ja na to, ze mam prawo skladowac swoje rzeczy na strychu.

W zyciu realnym nie lubie remontow, ale we snie nie bylam przerazona ogromem pracy jaki mnie czeka. Wrecz przeciwnie. Sen okreslilabym jako pozytywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość SooYoung

Bo to dobry sen :)  

Przemeblowanie mieszkania zapowiada zmiany w sposobie widzenie otoczenia, też zmiany w świadomości, oczyszczenie i poznanie nowych tematów które pobudzą Cię do rozwoju. Piwnica symbolizuje podświadomość, więc tutaj już sama przeanalizuj gdzie chcesz "przechowywać" przeszłe sprawy. Nie wiem ile masz lat i jaki kolor włosów, ale ta blondyna może symbolizować Ciebie i to że część Ciebie nie będzie chciała porządków.

Biały kolor oznacza zamkniecie pewnego etapu i uporanie się  z nim /kiedyś biały był kolorem żałoby/ i oczyszczenie, czyli to co było pod dywanem - mówi się " zamieść pod dywan" na niezałatwione sprawy, zostanie naprawione i zakończone. Kolor łososiowy to jednak   mdły kolor, więc coś co jest byle jakie, dobrze że zdecydowałaś się na przemalowanie ścian, czyli odrzucenie bylejakości w swoim otoczeniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woman, dziekuje Ci bardzo za interpretacje. Interpretacja wydaje sie byc bardzo trafna. Dzien po tym snie bylam na randce. Wlasciwie nic dobrego nie oczekiwalam. 6 miesiecy temu rozpadl sie moj zwiazek i jeszcze do tej pory sie ludze, ze wrocilmy do siebie. Wbrew moim oczekiwaniom, randka wypadla swietnie, a ON okazal sie sympatycznym i inteligentnym facetem. Piszemy duzo wiadomosci i jutro spotykamy sie po raz trzeci.  Bardzo boje sie kolejnego zwiazku i chce jego rozwoj spowolnic.

Jestem brunetka i mam 29 lat. Moze w koncu uda mi sie zamknac stary i rozpoczac nowy etap w zyciu. Moze moj poprzedni zwiazek byl jalowy.  Nie wiem dlaczego, ale placze piszac ta wiadomosc. Przez 6 miesiecy nie potrafilam plakac z powodu rozstania. Moze dopiero teraz sobie uswiadomilam, ze moj byly odszedl i juz nigdy nie bedziemy razem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...