Skocz do zawartości

Drugie podejście do randki


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dałam druga szanse panu o ktorego juz tutaj pytam, gdyż jest cierpliwy i konsekwentny. Mysle, ze warto. Jest starszy z pod znaku ziemi. Sam wychowuj dziecko i nie jest kobieciarzem.

 

Jak bedzie przebiegać spotkanie?

 

Krol buław Umiarkowanie (8 buław) As denarów 

 

Zrobi na mnie pozytywne wrazenie, mamy duzo wspólnych zaintersowan, rozmowa bedzie przebiegała spokojnie i obije byc moze będziemy chcieli jeszcze raz to powtórzyć 

 

Jak dalej bedzie przebiegać relacja?

 

Rydwan Królowa monet (Slonce) Cesarzowa 

 

Szybko ...nie wiem jak odczytać dwie kobiety moze bedzie decydował sie miedzy mna a kims innym ...a moze zostaniemy przyjaciółmi 

 

Jakie wrazenie na nim zrobie ?

 

9 pucharow Słońce As mieczy 3 puchary Sprawiedliwosc 

 

Osobę pewna siebie ktorej jest dobrze samej ze soba. Ostatnio przy tym pytaniu zawsze wypada karta Sprawiedliwości ale mysle ze to mój obiektywizm. As mieczy do osoba zdecydowana 3 puchary wesoła. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Myślę,że na spotkaniu to on przejmie inicjatywę, będzie spokojnie i faktycznie może zapowiadać się kolejny raz. Przebieg dalszej relacji odczytywałabym jako to,że to Ty o tym będziesz decydować,że to będzie Twoja decyzja czy dalej się rozwinie coś czy nie :) Zrobisz wrażenie zabawnej, inteligentnej i przyjaznej kobiety. Ale też trochę może zdystansowanej i z twardymi zasadami.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość User_
6 godzin temu, zakretka23 napisał:

Dałam druga szanse pani o ktorego juz tutaj pytam, gdyż jest cierpliwy i konsekwentny. Mysle, ze warto. Jest starczy z pod znaku ziemi. Sam wychowuj dziecko i nie jest kobieciarzem.

 

Jak bedzie przebiegać spotkanie?

 

Krol buław Umiarkowanie (8 buław) As denarów 

 

Będzie bardzo czarujący i gadatliwy, pełny pozytywnej energii. Mam wrażenie, że będzie Was się świetnie rozmawiało. Będzie równowaga w słuchaniu i mówieniu. Jest szansa na kontynuacje. 

 

Jak dalej bedzie przebiegać relacja?

 

Rydwan Królowa monet (Slonce) Cesarzowa 

 

Mam wrażenie, że ta relacja się rozejdzie. On jeszcze będzie szukał gdzieś szczęścia. Pojawi się inna kobieta. 

 

Jakie wrazenie na nim zrobie ?

 

9 pucharow Słońce As mieczy 3 puchary Sprawiedliwosc 

 

Bardzo pozytywne. Osoba wygadana, mądra, a przy tym wszystkim pogodna i pozytywną. Z negatywów trochę dziecinna jeszcze. 

Powodzenia! 

Odnośnik do komentarza

Spotkanie przebiegnie dobrze. Spokojnie, ale bardzo wartościowo. Będziecie mieć poczucie, że warto było. 

 

A ja myślę, że kontakt zostanie, ale bardziej przyjaźń czy kumplowanie się.

 

Wrażenie pozytywne, kobieta z własnym zdaniem a jednocześnie wyluzowana i przyjacielska.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, zakretka23 napisał:

Jak bedzie przebiegać spotkanie?

 

Krol buław Umiarkowanie (8 buław) As denarów 

A dobrze, powoli i przyjemnie. Bedzie aktywny w nawiązaniu kontaktu, pewnie też mu się podobasz :) ale razcej klimaty koleżeńskie - takie relaksowe pogaduchy o rożnych rzeczach. szansa na kolejne spotkanie (as monet)
 

 

21 godzin temu, zakretka23 napisał:

Jak dalej bedzie przebiegać relacja?

 

Rydwan Królowa monet (Slonce) Cesarzowa 

Jak na moje  w rydwanie może pojawić się świeży prąd i energia, więcej chemii w każdym razie, a co do kobiet... Królowa Monet to też jakby cesarzowa :D Tylko taka mniejsza :) Może uświadomi sobie (Słońce), że chciałby widzieć w tobie partnerkę... Chyba że to matka dziecka się zaznaczyła.

21 godzin temu, zakretka23 napisał:

Jakie wrazenie na nim zrobie ?

 

9 pucharow Słońce As mieczy 3 puchary Sprawiedliwosc 

Osoby fajnej, cieplej, lekkiej i radosnej, ale też z zasadami, bardzo szczerej :)
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...