Jump to content

Co mówi Twój awatar

Ejbert
 Share

Recommended Posts

• Moderator

Zapraszam do zabawy:

Jak cię widzą tak cię piszą

Zabawa polega na tym, żeby opisać z czym Ci się kojarzy awatar usera powyżej

I jeśli ktoś ma chęć oraz inwencję twórczą, to może także opisać awki innych userów biorących udział w zabawie.
Awki literowe mogą brać udział w opisach, ale literek nie opisujemy tutaj, więc literkowcy nie bądźcie rozczarowani brakiem swego opisu ;p 

• Lux 1
  • Cool 1
  • Super 3

Rottweiler... dla większości to straaaaaszny pies, ale dla mnie to uosobienie oddania. Kojarzę go z solidnością, pewnością, zaufaniem i poczuciem bezpieczeństwa.

Ciekawa jestem, czemu wybrałeś sobie takiego awka? Jak ma odzwierciedlać Twoje cechy to gratuluję :) 

• Like 2

Ejbert patrzy w skupieniu i bardzo uważnie, jest czujny, zwarty i gotowy do... wykonania zadania ;p 

Aquilla podróżuje po oceanie życia.... wiele bander, jesteś otwarta na inne światy - tolerancja. Kolorowy okręt - radość, luz, fantazja :) 

• Like 1

• 2 weeks later...

Ejbert- kojarzy mi się z przyjacielem, bezpieczeństwem, oparciem :)

Aquilla- powiew przygody, energia, podróż, wolność, radość :)

Kremilek- moja pasja, astrologia, zodiak, niekończąca się nauka :czarodziej:

Onnaa4-  kobiecość, subtelność, delikatność, marzenia :thanks:

Ejbert - uwaga, nieufność, ale jednocześnie bezpieczeństwo dla tych, ktorzy są twimi bliskimi :)

Aquilla - bajkowy statek płynie do krainy marzeń - otwarte, dziecinne nastawienie :)

Kremilek - koło zodyakalne, czas, cyklicznosc, niebo i gwiazdy :)

Onnaa4 - kobiecość, miękkość, ciepło, delikatność :)

Tullia - kobiecość, zagadka, lekkość, coś świeżego i jednocześnie tajemniczego - tanczysz z wiatrem? :)

• 8 months later...

Łańcuszek się urwał gdyż wszyscy zaczęli opisywać wszystkie poprzedzające Awatary...

Dlatego ja znów rozpocznę, ale od Awatara powyżej:

@Willow  hmm... Gorąca kawa w chłodny poranek nad morzem (jeziorem) ... Przywodzi na myśl że lubisz , relaks i komfort. :)

Edited by Piko

awatar @Piko

"Młodości ! Podaj mi skrzydła !

Niech nad martwym wzlecę światem

W rajską dziedzinę ułudy

Kędy zapał tworzy cudy,

Nowości potrząsa kwiatem

I obleka w nadzieję złote malowidła"

- jakoś tak to szło :) :ok:

53 minuty temu, sea_creature napisał:

Obrazek kojarzy mi się ze sztuką Salvadora Dali,

@sea_creature ^^

@LA a mnie troszkę z maską (jak w teatrze albo na karnawale), gdzie ukrywa sią swoją twarz  - można przybierać rózne role nie pokazując siebie samego wprost

jest też melancholia i pewien rodzaj bogactwa, niekoniecznie materialnego, jakaś ponadczasowość  -maska jakby była ze złota

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Awatar Lianny kojarzy mi się z kobietą swobodnie wyrażającą siebie, wolną i radosną, ale przy tym otwartą na nowe zdarzenia czy też akceptująca je, ufającą wyższemu porządkowi i nie pokazującą siebie w całości ludziom, ukrywającą pewne aspekty siebie :)

• 2 weeks later...
15 godzin temu, Sartael95 napisał:

Amarena: Twój avatar kojarzy mi się z poszukiwaniem spokoju i tajemniczości ukrytej w nim, a zarazem szczęściu wynikającym z poznawania samej siebie. 

Muszę przyznać, że coś w tym jest ;) 

• Thanks! 1

• 5 months later...
  • Moderator

@Amarena Twój avatar kojarzy mi się z tym, że szukasz spokoju i ukojenia, a najszybciej możesz je znaleźć w naturze, lesie. Na razie wydajesz się być przybita, zmęczona

• Like 1

Guest Lianna

Lunaria- Twój avatar kojarzy mi się mocą, zarówno taką zewnętrzną, którą symbolizuje lew, jak i wewnętrzną, którą ma ta Kobieta, która nie boi się okiełznać tego zwierza :)

@Ejbert- powaga, krytycyzm, obserwacja, analiza, opanowanie, 

@Roseanna Xavier mroczny klimat, tajemnica, nieznany swiat, ezoteryka, magia

@Piko magia, uzdrawianie, oswiecenie, duchowosc

@Lianna spokoj, urok osobisty, delikatnosc, zwiewnosc, eterycznosc, empatia, cieplo

@Lunaria magia, legendy, swiat basni, las, natura, tajemniczosc, noc 

• Like 2

• Maestro

@shamansblues wygląda jak bębenek :D więc nie będę oryginalna w skojarzeniach ;) bębenek jest oświetlony, a reszta planu ginie w ciemnym tle, więc możnaby wnioskować, że ten obszar zainteresowań zajmuje centralne miejsce w Twoim życiu ;) 

• Super 1

@Priestess tak tak, to djembe :D Ciekawe podejście, takie psychologiczne. I coś w tym jest, gram ogólnie na instrumentach perkusyjnych i jest to ważna część mojego życia :) A samo nadawanie rytmu, płynięcie z rytmem to taka metafora wolności, którą najbardziej czuję. 

Twój awatar wywołuje masę skojarzeń. Pierwsze - to jakieś zdobione, stare karty, taka carska talia xD (i klasyczne, i Tarota przychodzą na myśl, ale klasyczne chyba nawet bardziej). Osadzenie w świecie symboli, metafor; szacunek dla nich i łatwość posługiwania się takim językiem. Tajemniczość, surrealizm, wyczulenie na znaki, cykliczność, nieświadomość zbiorowa, archetypy. Przestanę tutaj, bo mogłabym tak wymieniać dalej - mocny jest ten awatar. 

Edit: Jeszcze tylko jedno skojarzenie: Dixit! :D

Edited by shamansblues
  • Like 1

• Maestro
5 godzin temu, shamansblues napisał:

Twój awatar wywołuje masę skojarzeń. Pierwsze - to jakieś zdobione, stare karty, taka carska talia xD (i klasyczne, i Tarota przychodzą na myśl, ale klasyczne chyba nawet bardziej). Osadzenie w świecie symboli, metafor; szacunek dla nich i łatwość posługiwania się takim językiem. Tajemniczość, surrealizm, wyczulenie na znaki, cykliczność, nieświadomość zbiorowa, archetypy. Przestanę tutaj, bo mogłabym tak wymieniać dalej - mocny jest ten awatar. 

To plakat Jana Lenicy ;) polskiego, dość popularnego artysty - plakacisty. 

• Super 1

25 minut temu, Priestess napisał:

To plakat Jana Lenicy ;) polskiego, dość popularnego artysty - plakacisty. 

Znam go! Ale tego plakatu akurat nie kojarzyłam. Jest prześwietny. Swoją drogą ostatnio, dosłownie w tym miesiącu chyba nawet lub w lipcu jeszcze, w Desie była baaardzo duża aukcja jego plakatów właśnie. edit: https://artinfo.pl/wyniki-aukcji/jan-lenica-plakaty-i-prace-na-papierze

Zdecydowanie lepiej kojarzę twórczość jego ojca, Alfreda :) 

Edited by shamansblues

W dniu 21.08.2020 o 11:00, Lunaria napisał:

@Amarena Twój avatar kojarzy mi się z tym, że szukasz spokoju i ukojenia, a najszybciej możesz je znaleźć w naturze, lesie. Na razie wydajesz się być przybita, zmęczona

Oj trafiłaś w sam sedno :(

• 1 year later...