Skocz do zawartości

Walentynki


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Dwa krótkie pytania na zbliżające się walentynki:

 

Cesarzowa+V bulaw+rycerz denarów +8 bulaw 

 

Czyżby w jakimś większym gronie albo rozmawiając z jakąś bliska mi osobą. 

 

Czy dostanę od kogoś wiadomość walentynkowa 

 

Śmierć +Kochankowie+9 pucharow+Sad Boży 

 

Możliwe, że ktoś będzie miał dylemat, czy skontaktować się. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Cesarzowa mogłaby wskazywać, że jesteś osobą zajętą (w sensie masz partnera), ale przy 5 buław tłoczno przy Tobie, a rycerz denarów z 8 buław może mówić o tym, że wybierzesz się z jakimś znajomym na pogaduchy, aczkolwiek będzie to bardziej koleżeńskie

 

Wiadomość - myślę, że dostaniesz... kochankowie są kartą kontaktu, podobnie jak i Sąd a 9 pucharów to coś przyjemnego, zatem myślę, że walentynkę dostaniesz, a karta śmierci może mówić, że po prostu się nie spodziewasz tego, albo od tej osoby

Odnośnik do komentarza

Mi też wyszła na walentynki 5 buław. Obstawiam, że to będzie dzień w którym będzie się dużo działo.  Dużo planów i zajęć. 

 

Hmm walentynke raczej nie bardziej nadzieja na nią. 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, mimiszka77 napisał:

Dwa krótkie pytania na zbliżające się walentynki:

 

Cesarzowa+V bulaw+rycerz denarów +8 bulaw 

Odezwie się znajomy, któremu podobasz, może pójdziecie gdzieś pogadać :) 5 buław to może być ruch, no i chemia ;)
 

 

13 godzin temu, mimiszka77 napisał:

Czy dostanę od kogoś wiadomość walentynkowa 

 

Śmierć +Kochankowie+9 pucharow+Sad Boży  

Myślę, że dostaniesz Walentynkę :) Może od kogoś z przyszłości, z kim kontakt już niby się urwał (na co by wskazywały Sąd i Śmierć)
Powodzenia i mile spędzonych chwil życzę :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Będzie się sporo działo, widać dużo ruchu- 5 Buław, 8 Buław. Może jakieś wyjście gdzieś.

 

Moim zdaniem zdecydowanie dostaniesz Walentynkę, 3 AW wyszły, 9 Kielichów to Twoja radość :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W sumie to mogę już zwefikowac. 

 

5 bulaw - spędziłam wieczór na zajęciach sportowych w grupie. Byl kontakt od członka rodziny. 

 

Walentynki nie dostałam, o ile wiadomość od członka rodziny mogła zaliczyć do walentynki. Sąd karta podobniez rodziny. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...