Skocz do zawartości

czy otrzymam pieniadze


meganos027

Rekomendowane odpowiedzi

czekam na pieniadze, ktore powinnam dostac pod koniec stycznia, a juz luty i nie ma. Zadalam pytanie czy otrzymam pieniadze?

 

4 bulaw, krol mieczy, 2 monet 

 

slabo to widze.., wydaje mi sie, ze moge nic nie dostac

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, meganos027 napisał:

czekam na pieniadze, ktore powinnam dostac pod koniec stycznia, a juz luty i nie ma. Zadalam pytanie czy otrzymam pieniadze?

 

4 bulaw, krol mieczy, 2 monet 

 

slabo to widze.., wydaje mi sie, ze moge nic nie dostac

Dlaczego słabo? wszystkie karty masz dobre, 4 kije na wyjściu już znaczą koniec obaw, mieczowy to solidny facet i słów na wiatr nie rzuca a 2 denarów to uporządkowanie sprawy finansowej.

Uważam, że powinnaś kasę otrzymać.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Meganos, ja myślę, że ta kasa do Ciebie trafi.

Czemu uważasz, że słabo to wygląda? to nie są tragiczne karty i nawet nie są złe, nie przecinają nadziei. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2019 o 12:38, meganos027 napisał:

na chwile obecna kasy brak:( poczekam jeszcze do 15 lutego i dam weryfikacje

Może właśnie potrzeba targowania się o nie, żeby ruszyć temat i jak to 2 -  także wskazuje na działanie 2 osób tu: pogonienie zobowiązanego, przypomnienie się mu, popędzenie go -  a mieczowy to także słowa, ale ta sama 2 mówi, że sprawa powinna zakończyć się otrzymaniem kasy prędzej czy później.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja: probowalam sie skontaktowac z ta osoba aby przypomniec, ze czekam na pieniadze, ale niestety do tej pory pieniedzy nie otrzymalam.  Prawdopodobnie sprawa pojdzie do sadu i tak to sie zakonczy.  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Myślę, że pieniądze otrzymasz - zadałaś takie właśnie pytanie. 

Spróbuj właśnie z tej beczki - pisz jak najszybciej pozew i przedstaw go  tej osobie, to może ją otrzeźwić jeśli zobaczy, że to nie przelewki. Czasami to wystarcza, czasami nie, a być może przedsądowa próba załatwienia da oczekiwany wynik. Jeśli nie to nie odpuszczaj - nie ma zmiłuj dla nieuczciwych. Można zrozumieć, że ktoś ma kłopoty i nie może wypłacić w obiecanym czasie pieniędzy, ale to trzeba powiedzieć otwarcie, a jeśli udaje ślepego, głuchego i przy tym  kompletnie głupiego - to nie czekaj, działaj.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...