Jump to content

Allison DuBois, medium


Guest Lianna
 Share

Recommended Posts

44dd0f6cde76b3f2gen.png

 

Amerykanka, która jest medium i pomaga policji w śledztwach. Koniunkcja Księżyc i Saturn w domu VIII ( dom śmierci) zupełnie nie dziwi. Planety te są w trygonie z Plutonem XII domowym i trygonie ze Słońcem.

Uran na Ascendencie i Merkury praktycznie na osi IC.

Rzuca się w oczy półkrzyż Uran- Merkury- Mars.

Sporo aspektów Neptuna i Plutona do planet osobistych. Neptun w sekstylu z Plutonem XII domowym. MC w Raku- no pomaga ludziom.

Link to comment
Share on other sites

Kółko można powiedzieć wzorcowe. Ale szkoda, że nie dałaś go na zagadkę :( to by dopiero było ciekawie. A zwłaszcza z zestawieniem horoskopu Krzysztofa Jackowskiego. Patrząc na jej horoskop myślę, że ona urodziła się z tym darem, tzn. każdy się z czymś urodził, lecz jej łatwiej niż jemu o informacje tego typu. Tak jakby ona już była zaawansowana w tym (może poprzez wcześniejsze żywoty) a on  - przy porównaniu z nią - dopiero się uczył. 

  • Cool 1
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

A bo to nie obłożenie domu decyduje tylko wyładowanie planet, patrz na aspekty. Słońce pięknie ma aspektowane, a do tego impuls trygonu idzie po wszystkich domach "tajemnic" - 4 - 8 - 12.

Dobrze zauważyła Aquilla mówiąc, że urodziła się z tym darem (była zaawansowana). Dom 4 - dziedziczy to po przodkach, to są jej korzenie, niekoniecznie rodzice, gdyż także dziadowie i pokolenia wstecz. Sądzę, że w jej rodzinie nie ona jedna związana jest ze zdolnościami parapsychologicznymi, to jest pokoleniowe. 

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się, że aspekty Słońca i Księżyca robią wrażenie :) Słońce w konjukcji w 4 domu - napewno talent odziedziczony po rodzicach :) Ciekawi mnie Konjukcja Słońce-węzeł górny - jakby idzie droga rozwoju - naturalnie, przez same życie i świadomość. Domy i MC - no prawie klasycznie obsadzone :)

Co też rzuca się do oczy - to że sporo planet ma silnych po znakom po za Słońcem i Plutonem : księżyc, Wenus, Neptun, Jowisz - wszystkie planety lub "ciepłe", lub "intuicyjne". Wodniku do tego rzadko są egoistyczne. 

Slonce w Wodniku + Uran na asc - to połączenie z kosmosem, wszechświatem w pewnym sensie :D też + do mediuma. 

Władca MC jest w 8 domu - misja, a również i zawód realizuje się przez jego okoliczności. Sporo aspektów od Neptuna do planet osobistych + Wenus w Rybach - może być bezwarunkowo miłość do świata, po za oczywista już intuicją , empatia, chcec się poświęcić i każdemu pomóc. 

:)

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Allison DuBois, medium

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...