Skocz do zawartości

Nów księżyca 4 luty


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

1. Co powinnam odpuścić -Koło fortuny - liczenie na los, kręcenie się w kółko, zaczynanie od nowa 

2. Co powinnam trzymać jak najbliżej siebie - 7 buław - asertywność, swoje zdanie

3. Co jest teraz najcenniejsze - 3 monety - możliwość rozwoju, zwiększania moich umiejetnosci i kompetencji 

4. Jak otocznie na mnie wpływa - Rycerz buław - chce juz działać i uczyć sie wszystkiego :) dzisiaj na spotkani patrzyli na mnie jak na wariatkę bo jako jedyna powiedziałam, ze chce ogarnąć temat całościowo odrazu, skoro i tak dla mnie to nowość ..to chce wejście na głęboka wodę ..a pracownicy starsi stażem chcą w nowe zagadnienia wchodzić po kawałku byc moze oni lepiej znają specyfikę i trudności tej pracy, a ja zwyczajnie zrobiłam z siebie wariatek ale to w krotce zweryfikuje 

5. Co powinnam dawać otoczeniu, jak na nie wpływać - Głupiec - czytaj tekst wyzej,

spontaniczność, zapał, nowe rozwiązania, odwagę, świeża krew 

6. Co zaczyna sie z ta faza księżyca - 8 monet - duzo pracy 

7. Lekcja z szeście wcześniejszych kart - Cesarz - budowanie swoje pozycji zawodowej oraz wizerunku, jesli dobrze wykorzystam ten czas mam szanse na dobra pozycję  

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Co powinnam odpuścić -Koło fortuny - mówienie sobie : jakoś to będzie, zmienność w postępowaniu, niekonsekwencję w działaniu

2. Co powinnam trzymać jak najbliżej siebie - 7 buław - tak, asertywność, walkę o swoje, niepoddawanie się

3. Co jest teraz najcenniejsze - 3 monety - Twój rozwój i osobisty i zawodowy

4. Jak otocznie na mnie wpływa - Rycerz buław -daje Ci prawdziwego kopa do działania, więcej Ci sie chce

5. Co powinnam dawać otoczeniu, jak na nie wpływać - Głupiec - pokazywać, ze mozna coś robić inaczej, lepiej

6. Co zaczyna się z ta faza księżyca - 8 monet -pracoholizm wręcz ;)

7. Lekcja z sześciu wcześniejszych kart - Cesarz -albo budowanie swojej pozycji, albo wymagający szef i staranie się w celu osiagnięcia jak najlepszych wyników

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

1.Odpuścić: lekkie nastawienie co do życia, czekanie na okazje;

2. Trzymać jak najblizej: zgadzam się z tobą :)

3. Najcenniejsze: możliwość dobrze się pokazać, wiele się nauczyć, zaawansowac w pewnym sensie;

4. Wplyw otoczenia: dają Ci energii, zapału, checi działać :)

5. Co powinnaś dać otoczeniu: być prosta, otwarta, lekka, jak dziecko, a może też dać świeże spojrzenie na życie, niestandardowe, zaskakujące :)

6. Co zaczyna się - no, sporo pracy i udoskonalenia sie;

7. Lekcja - siła charakteru, stabilność, trzymanie się swojego, możliwość się pokazać, jak lider ;)

Milego miesiącu Księżycowego :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Samo nic nie przyjdzie. Liczenie na to że coś się trafi, samo coś przyjdzie Może okazać się zwiedne. 

2. Stać za swoimi słowami. Bronić swego. 

3. Poszukaj dla siebie lepszych rozwiązań. Po.prostu rozwijaj się. 

4. Motywacja. Pokazuje co można i jak można. Daje energię.

5. Podejście na luzie. Bez spiny. Radość dziecka i ciekawość świata. Trochę beztroski. 

6. Praca nad czymś. Niekoniecznie w sensie zawodowym..po.prostu szlifowanie czegoś.... żeby było lepsze.

7. Trzymanie się zasad i reguł..twardo. bez ustępstw. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Zdanie się na los, czekanie na to, co przyniesie.

2. Walkę o swoje.

3. Nauka, rozwój, podnoszenie kwalifikacji itd.

4. Otoczenie powoduje, że masz więcej energii i chęci do działania, może też jesteś pewniejsza siebie, idziesz śmiało do przodu.

5. Nową energię, spontaniczność, otwartość, może też impulsywność i bezpośredniość.

6. Praca, systematyczność i dokładność.

7. Wypracowanie solidnej i stabilnej pozycji zawodowej.

 

Udanego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...