Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Kremilek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są na forum osoby w Warszawy i okolic?

Może byśmy stworzyli swój klub? Fajnie byłoby się poznać i wymieniać informacjami o ciekawych wydarzeniach w mieście, imprezkach, miejscach które warto nawiedzić (jak urokliwe klimatyczne knajpki ;) ) no, słowem pogadać sobie o wszystkim co się dzieje w okolicy :) 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Warszawy :) Chciałam tu nawet zacząć podobny temat, bo chętnie poznam osoby, które zajmują sie astrologią wedyjską - tak po prostu, żeby porozmawiać o D9, D10, AL, UL, czy innych podobnych sprawach :)

Mnie głównie ciekawią astrologiczne eventy, jest takich sporo :) Ale chętnie się dowiem, jeśli coś ciekawego się dzieje. Fajny pomysł z klubem :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie ma sprawy - zakładaj klub astrologiczny :) 

tylko na wedyjską na razie nie ma wielu chętnych ale jak się nie zrobi pierwszego kroku to się nie wyruszy w żadną podróż ;) 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jak nikt nie chciał (mimo deklaracji ;p ) to ja założyłam. Nazywa się Syreni Gród. Figuruję tam jako "właściciel" bo inaczej się nie, lecz chciałabym by gospodarzami byli tam wszyscy, którzy się włączą do grupy.

Opis klubu jest w klubie ;) lecz tutaj również go wbijam, bo chcę, by było wszem i wobec wiadomo, że klub już jest i jakie ma założenia (zgodne z Kremilka wizją :ok: )

A więc:

 

Syreni Gród czyli Warszawa i okolice

Zapraszam tutaj wszystkich, nie tyko warszawiaków i mieszkańców okolic podwarszawskich, nie tylko sympatyków miasta ale także jego antagonistów. Dlaczego? - ponieważ (obiektywna) krytyka pozwala dostrzec mankamenty, których nie widzą mieszkańcy i sympatycy miasta albo im one nie przeszkadzają.

 

Zakładam ten klub z myślą o tym, abyśmy mogli pogadać tu o naszym mieście w każdym jego aspekcie, wymienić się informacjami, na przykład o klimatycznych miejscach, zabytkach, historii, miejskich kulinariach, knajpkach, kafejkach, o ciekawych wydarzeniach i imprezach, o sklepach z rozmaitymi rozmaitościami - tymi ezoterycznymi też, a może także wybrać nasze specjalne miejsce na spotkanka ezowarszawiaków, które mogłyby się stać naszą tradycją :)

I od razu na wstępie samym zaznaczam, że tematyka jest dowolna, ale proszę o utrzymanie czystości w mieście, czyli o pisanie w odpowiednich blokach tematycznych, które każdy z nas może utworzyć.

 

No, gotowe :D

  • Lubię to! 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
9 minut temu, sea_creature napisał:

Ooo, dopiero zauważyłam, że to stary wątek ;p 

Wątek stary, ale klub nowy ;p 

Jest w zakładce "kluby" i każdy może się do niego przydzielić :D 

Na razie jest klub runiczny i  klub Warszawa

W ogóle fajnie by było, gdyby ludzie korzystali z tej możliwości jakie dają te kluby, bo one pozwalają na zgrupowanie się związków wyznaniowych :sark: no i można je również traktować jak blogi jeśli ktoś ma taką fantazję :) 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
25 minut temu, sea_creature napisał:

Związki wyznaniowe?? To ja uciekam :_boisie::czarow:

Związek Wyznaniowy Syreniego Grodu :lol:

nie uciekaj tylko się wbijaj :D 

 

@Emeryta ogłoś się na ogłoszeniach, jak Ejbert :) 

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...