Skocz do zawartości

Nów lutowy


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro
      1. Co powinnam odpuścić -5 monet proszenie się o uwagę, pokazywanie jak mi źle
      2. Co powinnam trzymać jak najbliżej siebie -Cesarzowa być dumną i pewną siebie
      3. Co jest teraz najcenniejsze - Królowa Kielichów - to, ze się otworzyłam na emocje (jestem po burzliwym rozstaniu), może też ktoś kto mnie wspiera
       4. Jak otocznie na mnie wpływa - Rycerz mieczy -powoduje u mnie nerwy
      5. Co powinnam dawać otoczeniu, jak na nie wpływać 9 monet być miłą, dawać radość, wolność, zająć się soba
     6. Co zaczyna się z ta faza księżyca - Król monet - mój eks w tej karcie wychodzi, pewnie kontakty z nim

     7. Lekcja z sześciu wcześniejszych kart - 9 mieczy - nerwy, spory, nieprzespane noce

 

    

Odnośnik do komentarza

Powinnaś odposcic - samotność, obrażę, ból 

Trzymać jak najbliżej: pewność siebie, swój potencjał tworczy

Najcenniejsze: twoje emocje i dobre serce :)

Wpływ otoczenia: no, denerwują cię, ale również popedzaja do rozwoju :)

Co powinnaś dać otoczeniu/twój wplyw: pokazać swoją niezależność i zadowolenie życiem - twarda postawę :)

Co zaczyna się z faza Księżyca : no może on, amoze jakiś nowy facet :) Może to też twoją pewność siebie, praktyczność i twardość ;

9. Lekcja : no tak, dużo obaw i strachow, paranoja.

Udanego Księżycowego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
      1. Co powinnam odpuścić -5 monet użalanie się nad soba, doszukiwanie się braków, zebranie o uwagę i uczucie, pożyczanie pieniędzy 
      2. Co powinnam trzymać jak najbliżej siebie -Cesarzowa penowsc siebie, dbanie o siebie, dobrobyt
      3. Co jest teraz najcenniejsze - Królowa Kielichów - zadbanie o emocje 
       4. Jak otocznie na mnie wpływa - Rycerz mieczy -powoduje nieadekwatne zachowanie do sytuacji, nerwowość, wybuchowość 
      5. Co powinnam dawać otoczeniu, jak na nie wpływać 9 monet pokazywać, ze umiesz o siebie zadbać, zadowolenie 
     6. Co zaczyna się z ta faza księżyca - Król monet - mój eks zadbanie o swoje sprawy materialne lub zawodowe 

     7. Lekcja z sześciu wcześniejszych kart - 9 mieczy - Lekcja jest taka, ze zamartwianie jest zbędne i nie ma ku temu powodu 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Myślę - pisząc lekko brutalnie - przestać się użalaćnad swoją niedolą.  Myśl pozytywnie.

2. Znajdź w sobie siłę i mądrość. Pewność i cierpliwość. Postępuj roztropnie. 

3. Skoncentrować się na życiu uczuciowym.

4. Otoczenie Cię wku... Tak po prostu irytuje, może dogryza,  może plotkuje.

5. Trochę nonszalancji i znów pewność sobie i błysk luksusu. Zadrzyj trochę głowa do góry.

6. Inwestowanie w relacje. 

7. Nie rozmyślaj tyle, nie szukaj bo znajdziesz to czego wiedząc byś nie chciała znaleźć. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
      1. Co powinnam odpuścić -5 monet - to że jest Ci źle, że czegoś Ci brak
      2. Co powinnam trzymać jak najbliżej siebie -Cesarzowa - swoją kobiecość i przedsiębiorczość 
      3. Co jest teraz najcenniejsze - Królowa Kielichów -moża jakaś bliska przyjaciółka, która okazuje wsparcie
       4. Jak otocznie na mnie wpływa - Rycerz mieczy - denerwujesz się
      5. Co powinnam dawać otoczeniu, jak na nie wpływać 9 monet - skupoć się na sobie, na dawaniu sobie drobnych przyjemności 
     6. Co zaczyna się z ta faza księżyca -Król monet - może też jakaś szansa na zarobek 

     7. Lekcja z sześciu wcześniejszych kart -9 mieczy - widać dużo stresu

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Zubożenie w jakiejś sferze, to czego Ci brak.

2. Twoje kobiece atuty, pewność siebie, kreatywność.

3. Dopuściłaś do siebie sferę emocji, jesteś wrażliwa, empatyczna, pomocna, masz bardzo dobrą intuicję.

4. Tak, wkurza Cię.

5. Być zadowoloną, a jednocześnie ciut egoistyczną i niezależną.

6. Tak, kontakty z Monetowym.

7. Jakieś schizy, nerwy, lęki.

 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
1. Co powinnam odpuścić -5 monet - poczucie braku, poczucie że masz zasłużyć na uczucie, szacunek, pieniądze, uwagę, docenienie przez otoczenie, dobre słowo itd. w każdym razie na to czego czujesz/myślisz że Ci brakuje
2. Co powinnam trzymać jak najbliżej siebie -Cesarzowa  - zadowolenie z siebie, zajęcie się sobą, dbanie o siebie, podkreślanie swojej kobiecości
3. Co jest teraz najcenniejsze - Królowa Kielichów -  uczucie do dziecka, Królowa kielichów to matka, tu masz w pełni akceptację ze strony syna
4. Jak otocznie na mnie wpływa - Rycerz mieczy - niepotrzebne informacje które wprowadzają nerwowe napięcie, to też internet i może być .
5. Co powinnam dawać otoczeniu, jak na nie wpływać 9 monet  - zadowolenie z siebie, na chwilę obecną skupienie na sobie
6. Co zaczyna się z ta faza księżyca - Król monet - mężczyzna który pojawia się i dąży do kontaktów

7. Lekcja z sześciu wcześniejszych kart - 9 mieczy - nie dać się niepokojom których tak naprawę nie ma, wzmocnić siebie, być pewną siebie 

 

Powodzenia :)  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...