Skocz do zawartości

Urzędnik


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj byłam w urzędzie z prośbą o poradę. Jestem noga w tych sprawach. Wydaje mi się, że trafiłam na miłego i kompetentnego faceta.  Pan miał mi doradzić co zrobić by być na czysto z opłatami i sprawami formalnymi. Pytanie do kart.

 

Czy pan urzędnik dobrze mi dzisiaj doradzil i podjęłam słuszne kroki w sprawie?

 

As kielichów,  król kielichów, 4 buław

 

Wydaje mi się, że tak pucharowy jest życzliwy no i raczej kompetentny ogólnie karty dobre.

 

Jakie skutki na przyszłość będzie miała dla mnie rada Pana urzędnika moje działania? W sensie dobre czy złe?

 

9 pucharów, 9 monet, giermek monet dołożylam 6 mieczy

 

Hmm nie wiem czy to moja radość z dobrze wypłaconych pieniędzy czy będę musiała jeszcze coś dopłacać?

 

Będę wdzięczna za pomoc. 

Edytowane przez panna.marta
Błąd
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam, że dobrze doradził, wszystkie karty pozytywne, wieńczy dobrze rokująca też 4 Buław, czyli sukces.

Ja bym odczytała jako Twoją radość, no jest 9 Kielichów, tak na logikę, jakbyś miała dopłacać, to by nie wyszły te karty. 9 Monet też mówi o Twoim zadowoleniu :)

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze doradził, w kazdym razie miał dobre intencje proponując dane rozwiazanie.

Druga odpowiedz wskazuje na satysfakcję, jeszcze będziesz korzystać z doświadczenia tego Pana.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Czy Pan urzędnik dobrze ci doradzil? 

Na moje bardzo dobrze, jest napewno nastawiony na pomoc i życzliwy, podejrzewam że praca z ludźmi i pomoc im ogólnie jest dla niego źródłem dobrych emocyj i zadowolenia, jak by wynikało z tych kart. 

 

Skutki tej rady:

Napewno widać twoja satysfakcję i dobra pozycje finansowa, lub po prostu pewność i niezależność pozycji. Giermek monet i 6 mieczy mogą wskazywać, że może pojawić się jeszcze podobna sprawa w przyszłości, gdzie jego rada też okaze się przydana. 

W 6 mieczy w sumie też zostawiasz sprawę za sobą :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Pomyślne wróżba. Widać troskę urzędnika jego zaangażowanie i solidne podejście.  A wyniku też masz karty które dają spełnienie 9 dziesiątki to i zadowolenie i realna korzyść materialną. 6 mieczy... zostawiasz stare problemy za sobą. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...