Jump to content
Sign in to follow this  
Ismer

Zasady umieszczania ogłoszeń bezpłatnych i komercyjnych

Recommended Posts

Ismer

Ogłoszenia bezpłatne:


Każdy aktywny w czasie ciągłym Użytkownik Forum, mający na koncie więcej niż 300 postów swoją niekomercyjną stronę / blog może zareklamować w dziale do tego przeznaczonym tylko jeden raz.

 

Użytkownik o statusie Ekspert i Maestro - po uzyskaniu zgody Administratora - może skorzystać z możliwości umieszczenia w sygnaturze linku do swojej niekomercyjnej strony, na zasadzie wymiany linków partnerskich.
Użytkownik ten musi być aktywny na Forum w czasie ciągłym.

 

Ogłoszenia niekomercyjne (nie służące zarobkowaniu), linki / banery promujące strony, blogi lub fora o tematyce ezoterycznej mogą być umieszczone jedynie na zasadzie wymiany linków partnerskich po uzyskaniu akceptacji Administratora Forum.

 

Ogłoszenia zapraszające na bezpłatne spotkania, sesje, warsztaty itp. można umieszczać w Dziale Ogłoszeń pod warunkiem, że nie są w żaden sposób powiązane z jakąkolwiek komercyjną stroną, bez względu na to czy jest to strona Użytkownika czy inna, oraz muszą zawierać adres miejsca spotkania, adres e-mail i nr. telefonu.

 

Reklama stron komercyjnych (służących do zarobkowania) jest płatna
Aby umieścić takie ogłoszenie należy zgłosić się z gotowym projektem do Administratora i po uzyskaniu jego zgody uiścić opłatę. O zaksięgowaniu wpłaty Użytkownik zostanie powiadomiony na PW i od tej chwili będzie mógł zamieścić swoją reklamę. 

ogłoszenie na jeden miesiąc: 30 zł
ogłoszenie na kwartał 50 zł
ogłoszenie na 6 miesięcy: 80 zł
ogłoszenie na 12 miesięcy: 120 zł

Opłata za sygnaturę: 20 zł za każdy miesiąc wyświetlania.

Te wpłaty przeznaczamy na zakup i wysyłkę nagród w naszych forumowych konkursach.

 

UWAGA:

Ezoforum nie prowadzi działalności reklamowej a udostępnia jedynie miejsce na drobne ogłoszenia swoich Użytkowników, jak również nie bierze odpowiedzialności za treść i wiarygodność ogłoszeń. Nie zamieszczamy również ogłoszeń Użytkowników nieznanych naszej społeczności, których jeszcze nie poznaliśmy jako osoby rzetelne i uczciwe.

 

Szczegółowe zasady umieszczania ogłoszeń, reklam, sygnatur i adresów stron WWW  bezpłatnych i płatnych. określone są  Regulaminie Głównym Ezoforum: 

§ 4 DROBNE OGŁOSZENIA, REKLAMY, SYGNATURY i STRONY WWW
§ 5 OGÓLNE ZASADY UMIESZCZANIA NA FORUM ADRESÓW WWW

 

Prosimy o ich przestrzeganie :) 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...