Skocz do zawartości

Kije samobije :P


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jak mam czas, to biorę kijki i idę w las, żeby się dotlenić. Jak wpłynie na mnie takie chodzenie? Wiem macie pewnie dość moich pytań na zdrowie, no ale już widać światełko :P

 

9 Kielichów   3 Kielichy  4 Mieczy

 

Widać, że ta mi to dużo radości, że miło spędzony czas to będzie. 4 Mieczy - będę bardziej na luzie, spokojniejsza. No chyba, że 4 Mieczy oznacza, że przestanę chodzić?

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

Na pewno wpłynie to pozytywnie na Twoje samopoczucie, będziesz bardziej radosna, spokojniejsza  i zadowolona. Być może nie będą to regularne spacery może z tego powodu, że zabraknie towarzystwa? Lub zamiast wyjść będziesz wolała przebywać w towarzystwie

 

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

No właśnie to towarzystwo tu się kręci, może to też oznaczać że jak znajdziesz kompana to będziesz chodziła  A jeśli nie,  lub nie będzie wam po drodze to wyhamujesz lub będziesz chodzić tylko wtedy gdy ów towarzysz będzie wychodził. Coś w ten deseń:)

Odnośnik do komentarza

Też widzę przyjemne i wesołe spacerku towarzyskie :) Będziesz czuła więcej radości, radowolenia życiem :) Będziesz wypoczeta, chociaż może te 4 mieczy wskazują i na to, że czasami będziesz zostawala w domu.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Oj bardzo fajnie, 9 pucharów od razu poczujesz się lepiej, przyjemniej, 3 pucharów fajnie spędzony czas, 4 mieczy to też stan odpoczynku... po zmęczeniu odpoczynek. Fajne karty, dużo przyjemności, fajnie spędzonego czasu i uczucie przyjemnego zmęczenia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2019 o 12:57, Tullia napisał:

Jak wpłynie na mnie takie chodzenie? 

 

9 Kielichów   3 Kielichy  4 Mieczy

 

Na początku będziesz super zadowolona, będzie duża radocha, ale z czasem możesz przestać lub zrobić sobie przerwę. Możesz być po prostu przemęczona i organizm sam da znać, że musi się zregenerować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Zadowolenie i radość z nowej aktywności, ale jest i zatrzymanie tego na jakiś czas. Powód - albo przerzucenie się na nowe zajęcie inny rodzaj sportu albo z powodu kontuzji nogi. 

 

p.s. Masz teraz piękny awatar :love: bardzo mi się podoba  :thanks:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...