Skocz do zawartości

on koziorożec ona wodnik


Qwes

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Ciebie ona jest dobra, ale Ty ja bedziesz denerwowal, czasami wystarczy, ze na Ciebie spojrzy i bedzie Cie miala dosc. Tobie doradzam na przyszlosc schowac dlugi palec despoty i byc mniej upartym, masz dar jasnowidzenia - pierwsza mysl z reguly jest prawdziwa (na lewej dloni powinien byc widoczny znak M) - korzystaj z tego, poza tym majac slabiutka psychike nie nadrabiaj jej agresja, i mniej chwiejnosci emocji, typu rano cacy a wieczorem spadajcie wszyscy, w zyciu jak "ciezko" nie bedziesz pracowal to sie niczego nie dorobisz. Ona ma dobre serce, bardzo zazdrosna/zaborcza, ciutke slabsza psychika, bardzo opiekuncza, uczciwa, wiecej szczescia niz rozumu, filozof, ktory lubi sobie pokrzyczec, tez ma "ciezko" pracowac aby do czegos dojsc, bardzo dobra intuicja - tez powinna prawdopodobnie miec ta literke na lewej dloni - niech nie wstydzi sie okazywac uczuc - one sa czyms normalnym i nie ma sie czego wstydzic. I zdecydowanie mniej zaborczosci i kombinatorstwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

ja poprosze horoskop dla wodnika i koziorozca.

Ja 21.01.1974 ( dodam,ze ur sie z 20 na 21 stycznia)

On 11.01.1977

Jestesmy ze sobą juz 5 lat i planujemy wspolne życie, slub itp. Jestem ciekawa jak to wyglada w horoskopie partnerskim.

Kiedyś czytałam że te znaki wogóle do siebie nie pasują, jak to jest w rzeczywistości?

Prosze o odpowiedz, dziekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Niezwykłe połączenie duchowe. Oba są bardzo różne i mają niekiedy mają poczucie nieprzystosowania .

Na pozór to całkiem zwykły i normalny związek, jednak Wodnik często prowadzi w nim ukrytą grę psychologiczną.

Relacje bardzo niejasne i bardzo złożone. Związek bardzo namiętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...