Skocz do zawartości

Wody płodowe


YASMIN19

Rekomendowane odpowiedzi

W moim snie szlam chodnikiem i nagle po moich nogach zaczely splywac wody plodowe-a nawet nie wiedzialam ze jestem w ciazy. Polozylam sie na trawie,zaraz obok mnie znalazly sie jakies kobiety ktore pomagaly mi przy porodzie. Sam porod nie byl bolesny i bardzo szybko urodzilam zdrowe dziecko-nie wiem jakiej bylo plci. Jedna z tych kobiet zaczela pokazywac mi lozysko,ktore jak powiedziala,urodzilam w calosci i jest piekne. Nie wiem dlaczego ale chcialam isc do ksiedza. Kiedy otworzylam drzwi do pokoju przez ktory szlo sie do drzwi wejsciowych,zobaczylam ze caly pokoj wypelniony jest sianem,prawie pod sam sufit. Byl tam mezczyzna albo nawet dwoch i chcieli mi pomoc w przejsciu,ale powiedzialam ze sobie sama poradze. Nie poszlam do kosciola ale na jakis festyn i tam byl ksiadz. Nie byl ubrany w czarna sutanne tylko tak odswietnie. Widzialam ze jest zajety wiec nie dochodzilam do niego. Stanelam obok stoiska gdzie kobieta sprzedawala dziwne cukierki...takie dmuchane z cukru o roznych ksztaltach-byly zielone i niebieskie....obok stalo rodzenstwo,dwoch chlopcow i mala dziewczynka-wlascicielka stoiska zaczela odganiac dzieci bo to biedota. A te dzieci tak patrzyly na te cukierki,wiec kupilam kazdemu po jednym. Chlopcy zaraz zaczeli jesc a ta mala dziewczynka obejrzala cukierek z kazdej strony ,spojrzala na mnie i powiedziala...niech Bog Ci to wynagrodzi. Jeszcze podczas snu zastanawialam sie jak takie male dziecko zna takie slowa....Moze ktos moze mi pomoc w interpretacji tak dziwnego snu ?-bede ogromnie wdzieczna. Pozdrawiam goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Wody płodowe
Gość SooYoung

Narodziny nowego pomysłu, nowy etap w życiu :) 

Ma to związek z duchowością i poszukiwaniem swojego miejsca, albo osoby przewodnika, Kobieta sprzedająca cukierki symbolizuje życie i radość jakie może Ci przynieść, jaką możesz w życiu odnaleźć.

Masz tutaj informację że dzielenie się z innymi - dobrym słowem, gestem podwaja a i potraja - 3 dzieci ze snu - tą ilość radości, szczęścia jaką można poczuć. Jest też informacja że wystarczą małe gesty żeby przynieść w życie innych ludzi radość. Ładny sen :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...