Jump to content

Monika Mrozowska (bez godz.urodzenia)


Guest Lianna
 Share

Recommended Posts

c7b46e6cea40421bgen.png

 

Monika Mrozowska, aktorka, znana z serialu "Rodzina zastępcza". Śpiewała przez kilka lat w zespole "Fasolki", ukończyła studia pedagogiczne i studium ceramiczne. Jest wegetarianką. Ma troje dzieci, dwie córki i syna. Po dwóch nieudanych związkach, teraz jest w trzecim. Gotowała z tv wraz ze swoim byłym mężem, Maciej Szaciłło. Sporo podróżuje, bierze udział w reklamach itd. Napisała dwie książki o gotowaniu. Ćwiczy jogę, interesuje się ajurwedą, interesuje ją ekologia, ogólnie szeroko pojęty zdrowy styl życia.

To takie ćwiczenie, nie znam jej godziny urodzenia, śledzę ją na instagramie, bo ma niezwykle barwną osobowość i jak zobaczyłam kółko, to zwróciłam od razu uwagę na ilość aspektów, a jest ich pierdyliard xD.

Pamiętamy, że nie znając godziny - nie jesteśmy pewni pozycji Księżyca. Zauważmy, że sporo ma w znaku Byka, a ten znak lubi sobie dogodzić kulinarnie.

Spora ilość związków- koniunkcja Jowisz- Mars, opozycja Wenus- Neptun- rozczarowania, sporo negatywnych aspektów Marsa, opozycja Księżyc- Uran- niespodziewane zmiany, przetasowania w uczuciach.

Edited by Tullia
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wlasnie teraz widze skad to zamilowanie do gotowania, ekologii. Duzo mowi o dzieciach ale mimo wszystki wieje od niej chlodem i malo zmyslowa jest jak na tyle znakow w byku, czuje ja jako koziorozca choc niea tam zadnych znakow, albo barana asc choc ten upor moze wynikac z byka tez. Niewatpliwie zawsze odczuwalam ją jako zywiol ziemii.

Link to comment
Share on other sites

No ja od niej też czuję jakiś taki chłód. Z drugiej strony wydaje mi się być babą z jajami i dlatego stawiam na Ascendent w znaku ognia.

To że dużo o dzieciach- no Wenus ma w znaku Raka, ogólnie raczej z niej niespokojny duch, z tą kwadraturą Mars- Uran - może być ciut nerwowa i wybuchowa :P NO i te negatywne aspekty Marsa- problemami z facetami, teraz w 3 związku, co sama potwierdziła na instagramie.

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Monika Mrozowska (bez godz.urodzenia)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...