Skocz do zawartości

Monika Mrozowska (bez godz.urodzenia)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

c7b46e6cea40421bgen.png

 

Monika Mrozowska, aktorka, znana z serialu "Rodzina zastępcza". Śpiewała przez kilka lat w zespole "Fasolki", ukończyła studia pedagogiczne i studium ceramiczne. Jest wegetarianką. Ma troje dzieci, dwie córki i syna. Po dwóch nieudanych związkach, teraz jest w trzecim. Gotowała z tv wraz ze swoim byłym mężem, Maciej Szaciłło. Sporo podróżuje, bierze udział w reklamach itd. Napisała dwie książki o gotowaniu. Ćwiczy jogę, interesuje się ajurwedą, interesuje ją ekologia, ogólnie szeroko pojęty zdrowy styl życia.

To takie ćwiczenie, nie znam jej godziny urodzenia, śledzę ją na instagramie, bo ma niezwykle barwną osobowość i jak zobaczyłam kółko, to zwróciłam od razu uwagę na ilość aspektów, a jest ich pierdyliard xD.

Pamiętamy, że nie znając godziny - nie jesteśmy pewni pozycji Księżyca. Zauważmy, że sporo ma w znaku Byka, a ten znak lubi sobie dogodzić kulinarnie.

Spora ilość związków- koniunkcja Jowisz- Mars, opozycja Wenus- Neptun- rozczarowania, sporo negatywnych aspektów Marsa, opozycja Księżyc- Uran- niespodziewane zmiany, przetasowania w uczuciach.

Edytowane przez Tullia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlasnie teraz widze skad to zamilowanie do gotowania, ekologii. Duzo mowi o dzieciach ale mimo wszystki wieje od niej chlodem i malo zmyslowa jest jak na tyle znakow w byku, czuje ja jako koziorozca choc niea tam zadnych znakow, albo barana asc choc ten upor moze wynikac z byka tez. Niewatpliwie zawsze odczuwalam ją jako zywiol ziemii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

No ja od niej też czuję jakiś taki chłód. Z drugiej strony wydaje mi się być babą z jajami i dlatego stawiam na Ascendent w znaku ognia.

To że dużo o dzieciach- no Wenus ma w znaku Raka, ogólnie raczej z niej niespokojny duch, z tą kwadraturą Mars- Uran - może być ciut nerwowa i wybuchowa :P NO i te negatywne aspekty Marsa- problemami z facetami, teraz w 3 związku, co sama potwierdziła na instagramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Monika Mrozowska (bez godz.urodzenia)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...