Skocz do zawartości

Efekty treningów


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio mam wrazenie, ze moja praca włożona w treningi nie przekłada sie na efekty. Trenuj 4 - 5 razy w tygodniu, sa to treningi siłowe, wielofunkcyjne, interwały zaraz włączę wolne ciężary. Ze względu na nowa prace pojawił sie czynnik zmęczenia - wiec odpuściłam z wolnymi ciężarami ale poczuje wiosnę to bede działać. Staram sie trzymać dietę ale ostatnio miała fazę ma słodkie co u mnie jest dziwne - pogoda i czuje ze troche mi ciasno. 

Dlaczego praca włożona w treningi nie przekłada sie na efekty ?

Rycerz buław Slonce 2 puchary as pucharow 

moze prowadze za aktywny tryb zycia, i ciało potrzebuje wakacji, radosci, tańca i przede wszystkim milosci. Wiadomo ze jak sie zakocham to wyglądam jak miliona dolarów ale chwilow obiektu brak. Mysle ze przyjdzie z ciepłymi dniami jak i radosc z wyglądu. Dzisiaj zrobie sobie wolne, spa - maseczki, bez winka :/ 

 

rada Sprawiedliwość Cesarzowa

obiektywnie patrząc wyglada tak jak sobie zapracowałam Hmm powinnam przyjąć obiektywny punkt widzenia ...chyba nie jest zle ale chce lepiej :) 

 

jak wysmuklić ciało ? 

Pustelnik 7 mieczy Rydwan as pucharow 

zwolnić i obciąć kalorie, następnie ruszyć z pasja z treningami 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Dlaczego?

Rycerz buław Slonce 2 puchary as pucharow 

Rycerz buław jest kartą bardzo dużej aktywności, ale Słońce to folgowanie sobie, 2 puchary i as pucharów - sprawdź prolaktyne

 

Rada:

Sprawiedliwość i Cesarzowa

Trzymaj reżim kaloryczny i bądź cierpliwa - dosłownie tak to karty pokazały

 

Jak wysmuklić ciało?

Pustelnik 7 mieczy Rydwan as pucharow  

Dieta, jeszcze raz dieta jest w tym pustelniku, no 7 mieczy - nie podjadaj.... rydwan dorzuć trochę interwałów,

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Słońce 2 puchary as pucharow jak nic spotkaniami przy winie ...wlasnie wracam z zielenina na cały tydzien i bez wina ...wyciągnę karty jakie bedą efekty za miesiąc po odstawieniu wina i trzymaniu sie zasad zdrowego odżywiania ...jesli chodzi o sport to nie mam problemu z trzymaniem reżimu 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Poziom hormonów u Ciebie ok? Tutaj mogą się zaznaczać jajniki, albo tarczyca. No AS Kielichów mógł alko pokazać :P

 

Rada: trenować wg narzuconego reżimu, Cesarzowa mówi, że będą efekty, ale to też jest karta cierpliwości

 

Pustelnik to jest układ pokarmowy, czyli dieta, 7 Mieczy - nie oszukiwać :P. Rydwan mówi, że więcej wysiłku siłowego.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tullia trenuje piec razy w tygodniu - mysle ze to jest sporo.

 

Jakie bedą efekty modyfikacji diety za miesiąc 

Pustelnik 4 miecze Królowa mieczy 

Wprowadze dietę i bede trzymać sie konsekwentnie planu

dalsze efekty giermek pucharo Cesarzowa Sprawiedliwosc powinnam osiągnąć zamierzony cel

 

Jaka uda mi się osiągnąć sylwetkę ?

Sila Wisielec giermek pucharow 

 

Ciało umięśnione (juz jest) ale jeszcze bardziej wzmocnie. Na karcie jest kobita naga od pasa w gór i mimo szczuplej sylwetki ma czy oddychac. Uda się tez  wysmuklić ciało. Na karcie wisielca mam szczupłego osobnika z ładnie zaznaczonymi mięśniami. Zaś giermek pucharow jest drobny ale ma kobiece kształty, aczkolwiek filigranowe. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

 

Dlaczego praca włożona w treningi nie przekłada sie na efekty ?

Rycerz buław Slonce 2 puchary as pucharow 

nie jestem specjalistką od diet i siłowni, ale rycerz buław może pokazuje też przetrenowanie? wiem też z autopsji, że można ćwiczyć do upadłego, ale jak się nie trzyma diety to dupa... efektu ni ma... a w Słońcu widać dogadzanie sobie, więc gdzieś ta dieta chyba Ci uciekła, poza tym - 2 pucharów to podwojne narządy - jajniki, tarczyca, a as pucharów podkreśla też, że coś może być z hormonami nie tak, Może się przebadaj?

 

rada Sprawiedliwość Cesarzowa

moim zdaniem karty mówią, żebyś sama się sprawiedliwie oceniła, bo jesteś baaardzo atrakcyjną kobietą w te Cesarzowej i pytanie, czy sama za dużo nie wymagasz?

bo patrząc po tych kartach, to właśnie tak jest... jest bardzo dobrze, ale Ty tego nie widzisz chyba...

 

jak wysmuklić ciało ? 

Pustelnik 7 mieczy Rydwan as pucharow 

mniej oszukiwać, może w Rydwanie pokazuje się więcej interwałów niż do tej pory, a as pucharów picie więcej wody?

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Wiesz co... już tak poza kartami, 5x w tygodniu to trochę dużo, mogą wystąpić objawy przetrenowania zwłaszcza przy niewłaściwej diecie, a i w kartach może to też sugerować rydwan, bo tam konie pędzą przed siebie jak oszalałe...

Zbadaj hormony, szczególnie prolaktynę. Utrzymuj odpowiednią dietę i skonsultuj z trenerem rodzaj i ilość wysiłku.

 

Efekty modyfikacji - będa dobre, mi mieczowa pokazuje zawsze bardzo szczupłe kobiety, wręcz takie suche..., karty pokazują, że układ pokarmowy też trochę odpocznie...

Siła to ładnie podkreślone mięśnie, wisielec to smukła sylwetka, a paź pucharów to jak napisałaś kobiecość - widze tu fajną wysportowaną sylwetkę, typ fit

PS:

poprosimy o zdjęcia o efekty końcowego :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Prolaktyna moze byc podwyższona - zmiana pracy - stres. Wróciłam do brania ashwagandha na zbicie hormonu stresu :) ktory moze wynikac z przetrenowania gdyż raczej sie nie stresuje życiem. Sport podnosi kortyzol a to blokuje chudniecie - organizm myśli ze szykuje sie na wojne i jest wiecznie gotowy - tak działa przetrenowanie. Dzisiaj dzien relaksu, spacer po lesie, muzyka, medytacja.  Mysle ze zaraz wszystko sie unormuje. Trenuje pod okiem trenera:) zobaczyc mnie mozna na instagramie :p

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Ja odpowiem tak ogólnie, bo wszystko mi się składa w całość.  Potrzebujesz oprócz treningów trochę relaksu, co Cię odpręży i da radość.  Nie  bądź zbyt rygorystyczne.  Te karty mi się skojarzyły mi się z kombinowaniem e nieco inną stronę niż dotychczas znowu pojawia się as pucharów może jakieś zabiegi relaksacyjne i usuwajace wodę z organizmu?

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie ma efektów:

Tez mi się widzą w tym hormony, ale też różnego rodzaju przyjemności - ruch jest, ale calego słodkiego nie spała ;)

Rada: dobrze dobrana dieta - zgodnie z tym, ile potrzebujesz naprawdę, może nawet zgodnie z rytmem, godzinami. Ale też propozycje zbalansowac i zbadać swoje hormony w tym widzę. 

Jak wysmuklic cialo?

Dieta, cierpliwość w tym Pustelniku, brak oszukiwania, może więcej biegania? No i dużo przeżyć :)

Czy się da schudnac? 

No po thm kartom sie da, ale też mi się Wisielec z paziem Kielichow kojarzy się z zatrzymaniem wody w organizmu...

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Jest duze prawdopodobieństwo, ze szaleją hormony. Mam bardzo zdrowe nawyki żywieniowe i odstępstwa od nich nie powinny az tak zaburzać pracy nad sylwetka. Poczekam jeszcze miesiąc jak moje modyfikacje nie wiele dadzą to sie przebadam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...