Skocz do zawartości

Treningi w domu


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety od 2 miesięcy nie byłam na siłce:-(  muszę przypilnować w nauce dwójkę nastoletnich dzieci.... "dobra zmiana" w edukacji nas wykończyła i w związku z tym, po prostu nie mam szans chodzić na siłownię.

Mam plan, aby ćwiczyć w domu, wiadomo to nie to samo... ale zawsze coś...

jaki będzie efekt do końca marca?

10 denarów, 6 buław, 5 mieczy, 6 mieczy, 5 pucharów, 10 buław

no taki efekt chyba do dupy będzie... siakieś takie karty takie niezadawalające... jaką królową mieczy chciałabym na końcu, a tu 10 buław... ale lipa... nie będą to efekty, takie jakie ja bym chciała...

może być tak, że założenie 4-5 razy w tygodniu to dla mnie za dużo w tej 10 buław...

 

jakie efekty uzyskam ćwicząc 3x w tygodniu maximum 4?

as pucharów, 8 buław, koło, słońce, 6 denarów

no to już chyba lepiej... i wydaje mi się, że w 6 denarów tu jest moja równowaga, muszę tylko pilnować diety

 

Jakie ćwiczenia są dla mnie najlepsze, mam na myśli takie, które ukształtują moją sylwetkę? (nie muszę być sucha)

ćwiczenia z gumami oporowymi - moc - wydaje mi się, że tutaj najfajniejsze efekty uzyskam - będę silna i ciało nie będzie wisieć

ćwiczenia z wolnymi ciężarami - 7 denarów - tutaj efektów raczej wielkich nie będę mieć, i na efekty trzeba będzie długo czekać

ćwiczenia TRX - 4 buławy - tutaj byłyby widoczne mięśnie

ćwiczenia z kettlem - as mieczy - kettle mocno mnie wyszczupli

płyty Chodakowskiej - głupiec - a głupiec da mi radochę:-)

 

Generalnie wniosek jest taki, że wszystko super będzie na mnie działać z wyjątkiem wolnych ciężarów:-))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o efekt do końca marca to nawet sobie dobrze wymyślisz dietę, ale coś innego odciągnie Cię i w sumie będziesz rozczarowana.

Przy 4 treningach w tygodniu będą widoczne szybki efekt, dalej są jakieś wahania, ale u kobiet to chyba normalne - hormony.

 

Jeśli zaś chodzi o rodzaje treningu to gumy oporowe i trx daje świetne efekty. Ćwiczenia z wolnymi ciężarami pięknie kształtują sylwetkę, ale ciężko wyhodować mięsień i na efekty trzeba czekać. Chodakowska to fajna zabawa oraz szybkie chudnięcie. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Efekty do trzech miesięcy.  No może być ciężko.  Tak jakby te domowe sprawy Cie odrywaly. Przy regularnym ćwiczeniu może się udać, ale nie możesz oddać się pokusom.

 

Ćwiczenia z gumami- wzmacnisz ciało i mięśnie 

Wolne ciężary- musiałabyś długo i intensywnie ćwiczyć by zobaczyć efekty. 

Trx-  mogą być satysfakcjonujące efekty

Ćwiczenia z kettlem - tak jakbyś sama zrezygnowala

Chodzia- dla zabawy, rozrywki czemu nie:)

 

Powodzenia!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Na początku pójdzie ok, widać radość, potem karty pokazują rozczarowanie, co innego będziesz miała zdecydowanie na głowie.

 

Ta druga opcja 3-4 razy- tu masz ładne karty :) zyskasz energię, da Ci to dużo radości, pewka endorfinki i te sprawy, no i 6 Denarów- Twój organizm w stanie równowagi :1s_z:

 

Gumy- ładnie, będziesz wyglądać bardziej sportowo, więcej energii, wzmocnisz się.

 

Ciężary- no 7 Denarów- musiałabyś mieć dużo cierpliwości, żeby dostrzec efekty.

 

TRX- byłabyś zadowolona, to karta radości i sukcesu.

 

Ćwiczenia z kettlem- schudłabyś, ale As Mieczy faktycznie może pokazywać rezygnację

 

Chodakowska-  Głupiec- widać radość i entuzjazm :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Do końca miesiąca wygląda to słabo, będziesz zajęta domem, odciągnięta od ćwiczeń.
Efekty po ćwiczeniach 3-4razy w tyg. pokazują się już bardzo fajnie! Widać efekty i zadowolenie.
Ćwiczenia najlepsze dla Ciebie według mnie to guma i TRX :) przy Chodakowskiej będziesz mieć zabawę :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Do końca marca widać mocne zmęczenie i rozczarowanie wynikiem. Więcej z siebie dasz, niż otrzymasz w 5 mieczy, do tego po prostu nie będzie cię wystarczalo sił na inne rzeczy

Ćwicząc po 3-4 razy w tygodniu będziesz miała świetne wyniki - pewnie zejdzie ci woda i polepszy się metabolizm (8 bulaw), przybędzie energii i sił, poczujesz siebie odrodzona. 6 monet to nie tylko równowaga, ale i to, że ile z siebie dasz, tyle otrzymasz - czyli, mi się wydaje, winik będzie pomyślny. Może też zaznaczyła się czyjąś pomoc. 

 

Z ćwiczeń chyba najlepsze sa:

Z gumami, trx, i z kettlem. Z wolnymi ciezarami - jeśli masz wielka cierpliwość :)

Te ostatnie - a może będziesz wyglądać młodziej i przebedzie ci świeżości :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...