Skocz do zawartości

Trening w domu ketlami


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Zainspirowany wątkiem zakrętki chcę zacząć ćwiczyć w domu z tabate z ketlem (nie bardzo mam czas i możliwość chodzić tutaj na wygnaniu na siłwonię). Jaki będzie efekt ćwiczeń do 3 miesięcy?

 

Przełożenie:

As pucharów - Świat - As buław

 

1. Tło:  3 pucharów

2. Przyczyna problemu: Rydwan

3. Co przeszkadza: Cesarz

4. Co pomoże: Sprawiedliwość

5. Nieuniknione: 10 mieczy

6. Wynik: Król pucharów

 

No i masz babo placek :) Widać, ze obecnie dość lekko podchodzę do tego tematu, mało poważnie, poza tym leje się alkohol co pokazał as pucharów w przełożeniu i 3 pucharów w tle. Rydwan to wyjazd, ale w przyczynie problemu to też mało ruchu, przeszkadza Cesarz... brak zaangażowania, silnej woli, wytrwałości, pomoże Sprawiedliwość, czyli jak się wezmę za to na poważnie, to efekt będzie. W tym co nieuniknione 10 mieczy - tutaj widać raczej przemęczenie, człowiek leży pod 10 mieczami... a w wyniku król pucharów - no to nie jest atleta, a raczej ktoś taki pulchniutki, więc efektów nie widzę...

Edytowane przez Arbogast
Odnośnik do komentarza

Przelozenie pokazuje, ze znajdziesz tam gdzie jestes odpowiednia formę ruchu. 

Zgadzam sie z Twoja interpretacja, cwiczenie w domu nie jest dla Ciebie dobre rozwiązaniem i doskonale to rozumiem człowiek, gdy wraca zmęczony po całym dniu pracy ma zwyczajnie ochotę się położyć - 10 mieczy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Moim zdaniem, jak wyjdziesz z domu i tam znajdziesz rodzaj sportu, który Ci się spodoba, to będzie sukces - Świat As Buław. Na ten moment dużo w Tobie emocji. Cesarz ogólnie jest mało ruchliwy, nie bardzo mu się chce :P

Pomoże reżim, sztywne narzucenie sobie obowiązku. Aczkolwiek 10 Mieczy mówi, że odejdziesz od tego, nie będzie tych ćwiczeń w domu. Pucharowy też niespecjalnie lubi się ruszać, bardziej skupisz się na życiu uczuciowym.

Odnośnik do komentarza

Z przełożenia wynika, że z jednej strony potrafisz to osiągnąć, z drugiej strony, bardziej tego chcesz i na moment teraźniejszy kierujesz się zapałem i emocjami. 

Widać, że motywuje cię do tego życie uczuciowe, chęć podobać się kobietom na randksch (3 kielichy),niestety, zgodzę się w tym, że głowie przeszkadzają cię granicy twojego życia codziennego - praca, obowiązki (Cesarz), mało masz czasu na inne rzeczy. Z Rydwan też bardziej wynika, że czas masz nie rozplanowany, działasz bardziej pod wpływem impulsy, i wychodzi Ci różnie (Rydwan). No i te wyjazdy... Bardzo by pomogło zrobić jakiś plan, zbalansowac pracę i czas wolny, ćwiczyć regularnie - wtedy by był równoznaczne efekt (Sprawiedliwość), ale raczej z tego zrezygnujesz (10 mieczy), przez własny komfort, spokój psychiczny, życie uczuciowe, Król Kielichow też lubi pójesc coś smacznego, lenichowac i inne przyjemności.

Mimo wszystko życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Iść na siłownię, tam możesz poznać więcej dziewczyn, na co wskazuje karta pokazująca tło - karta 3 pucharów. Podejmujesz ćwiczenia żeby wyglądać atrakcyjniej, ale to też otoczenie kobiet Cię bardziej zmotywuje. 

Karta na wyniku to Król pucharów - zakochany mężczyzna, bo jak na mięśnie to nie jest karta konkretu, to karta emocjonalne więc informuje żeby szukać towarzystwa. Jednak znaleźć choć trochę czasu na siłownię a w domu też możesz ćwiczyć :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Moderator

Miało być na 3 miesiące to weryfikuję:

praktycznie w ogóle nimi nie ćwiczyłem. Nie miałem czasu/chęci...

W dniu 10.02.2019 o 14:47, Arbogast napisał:

Przełożenie:

As pucharów - Świat - As buław

 

1. Tło:  3 pucharów

2. Przyczyna problemu: Rydwan

3. Co przeszkadza: Cesarz

4. Co pomoże: Sprawiedliwość

5. Nieuniknione: 10 mieczy

6. Wynik: Król pucharów

Zatem przełożenie pokazało, że bardzo bym chciał, ale nie będzie czasu na aktywność, Świat pokazuje mi często nadmiar czegoś, wiele opcji, obowiązków

3 pucharów pokazała, że nie do końca poważnie podszedłem do tematu, a także to że wciąż więcej alkoholu piłem

Rydwan - może pokazał po prostu ten wyjazd za granicę.

Cesarz w przeszkodzę - cesarz w cieniu to pracoholik, brak czasy za dużo pracy, ale z drugiej Cesarz to twarde zasady, tutaj w przeszkodzie czyli ich brak

Sprawiedliwość - trzymaj się zasad - nie trzymałem to i nie było

10 mieczy - trup przybity 10 mieczami - no nie robiłem, nie miałem siły,

Król pucharów - to nierób

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.02.2019 o 14:47, Arbogast napisał:

 

Przełożenie:

As pucharów - Świat - As buław

 

to mi trochę wygląda na słomiany zapał

 

1. Tło:  3 pucharów

2. Przyczyna problemu: Rydwan

3. Co przeszkadza: Cesarz

4. Co pomoże: Sprawiedliwość

5. Nieuniknione: 10 mieczy

6. Wynik: Król pucharów

 

musisz systematycznie pracować, podejść rzeczowo do tematu. Wydaje mi się, że szybko zaczniesz i będzie zapał, ale możesz się trochę rozleniwić.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...