Skocz do zawartości

Wyścig, Strach, narkotyki, burza?


Zomel

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby rozświetlić sytuacje trochę opiszę siebie. Mam trochę osiągnięć sportowych np mistrz polski. Kończę obecnie i nzyniera. Od roku mam dużo problemów no i popadłem w narkotyki np brałem amfetaminę żeby siedzieć kilka dnia z laptopem i robić projekt. Do tego mam problemy w związku z kobieta która jestem od 7 lat.  Mam wiele dziwnych snów.

Teraz opiszę dzisiejszy sen kiedy zasnąłem w ciągu dnia. 

Oglądałem dziwny wyścig. Ludzie zjeżdżali jakby na zjeżdżalni ale zjeżdżali na zboczu skalnym. Chwyciłem swoją narzeczoną za rękę i powiedziałem żebyśmy też skoczyli. Nagle jestem na dole. Stoję bez niej. Jest ze mną kolega u którego pracuje dorywczo. Potem dziura nie pamietam. 

Akcja przenosi się do rozwalonej stodoły drewnianej u mnie na wsi. Trzęsę się że strachu stojąc w górze na drewnianej belce z młotkiem w reku. Mieliśmy coś budować ale nie pamiętam co. Jak gdyby odtwarzać jakąś scenę z życia.. patrzę, na środku stodoły obok biurka leży martwy facet (był żywy w poprzedniej scenie której nie pamietam) Przy biurku pojawia się starzec (Chyba diabeł) pyta się mnie co jest? Podchodzę i mówie w prost

- " odkąd przestałem wciągać fetę to nie mogę się zebrać. Zebrać żeby coś zrobić konkretnie." 

On na to: 

- Może to ci pomoże

Podniósł szklankę przyłożył do ust i zaczął szeptać.

Na zewnątrz rozpętała się ciemna burza. Strasznie wiało. Zerkałem jeszcze w obraz komputera na biurku był jakby kalendarz. Kwadraty, w każdym z nich 3kropki a nad nimi liczby. Pamiętam 11,18, 19 

No i się przebudziłem....

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Zomel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Widać potrzebę stabilizacji i próby ratowania, odbudowywania swojego świata. 

Ten mężczyzna symbolizuje ciebie, diabeł to uzależnienie które przez część Twojej psychiki, symbolizowanej przez osobę Starca uznawane jest za pomocne, jednak przynosi to wiatr- rozchwianie stabilizacji żywcowej i burzę która jest jednak żywiołem trudnym do opanowania.

Woda w szklance to symbol duszy w ciele, czysta woda to szansa ratunku i korzystnej dla Ciebie poprawy sytuacji. 

Czas zadbać o siebie, czas podjąć leczenie. 

Liczby nic mi nie mówią, raczej to informacja którą Ty zrozumiesz, no chyba że przypisać je do kart Tarota , wtedy masz tutaj, karty Wielkich arkan czyli informacja o przełomowych zmianach w życiu, zmianach które zostają na długo :

11 - karta Sprawiedliwości, w niektórych taliach wymieniona na Kartę Mocy - czas na uporządkowanie swojego życia, wzięcie się za siebie, poczuj swoją siłę, masz moc do dokonania zmiany

18 - karta Księżyca - radzenia sobie ze swoją psychiką , przejścia przez to co nieznane, zrozumienie siebie

19 - karta Słońca - radości i życia i odnowy, pozytywna karta  

 

Powodzenia :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...