Skocz do zawartości

Partnerski z Panią C


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Pojechał smerf do innej wioski i szuka smerfetki A tak poważnie będąc za granicą szukam nowych znajomych o siła rzeczy poznaje sporo kobiet, niektóre z nich są że tak powiem na tapecie...

 

Ja

Głowa 2 buław 

Serce 8 monet

Zamiary 7 mieczy

 

Ona

Głową Diabeł

Serce Siła 

Zamiary Świat

 

Co łączy Sprawiedliwość 

Przeszkody 5 monet 4 mieczy as pucharów 

Przyszłość Król mieczy 6 buław Krolowa buław

 

Pani ma sam w arkana większe i myśli rzekłbym seksualne... jest diabeł więc podobam jej się jest siła więc chciałaby poznać się lepiej ale świat w zamiarach pokazuje że Pani ogólnie lubi poznawać i jest otwarta... Pani chyba szuka przygody..

Ja w głowie niezdecydowany, w sercu uczuć nie ma.ale chciałbym ta znajomość rozwijać  nawet koleżeński, a w zamiarach egoizm i próba wyciągnięcia z tej znajomości maksymalnie dla siebie. 

Co łączy lub dzieli - sprawiedliwość... dziwne trochę... bo oboje jesteśmy singlami, służbowo też nas nic nie łączy... A jednak rysują się tu jakieś kwestie formalne... 

Przeszkody... widać zubozenie może.moj kiepski angielski i trochę za spokojna przez to ta relacja. Może być inne uczucie..

Na przyszlosc... ja chłodny ona seksona relacja na chwilę.... może być romans Ale na chwilę...

 

Odnośnik do komentarza

Pani jest zdecydowana :) ty patrząc na zamiary nie jestes do konca szczery. Zupełnie nie potrzebnie patrząc na karty, ktore sa po stronie Pani - sprawa jest prosta ...po co ją komplikować ?! 

Łącza was takie same zasady. 

Dzieli zgadzam się z Toba.

Przyszlosc moze byc fajna wymiana ;) 

Powodzenie 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Szukasz partnerstwa, bratniejsz duszy ale tak trochę jakby z korzyścią dla siebie.

 

Ona jakby trochę chciała poflirtować zaznaczają się tu bardziej niezobowiazujace karty na romans.

 

Łączą was rzeczywiście kwestie formalne wydaje mi się, że niebawem w Twoim życiu pojawi się nowa kobieta :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Z twojej strony widzę takie egoistyczne podejście. Nie ma tutaj uczuć, raczej wzięcie to, co najlepsze dla siebie. Ona bardzo Ciebie pozada, mówią nawet o tym dwie karty. Co przeszkadza brak bezpieczeństwa emocjonalnego, moze spotkaliscie się w niekorzystnym momencie, aby rozwinąć relacje. Do tego jeszcze 4 mieczy, wycofanie tutaj chyba jeszcze rany po 3 mieczy się nie zagoily. Potrzebujesz czasu, aby wejść z głową, a nie w akcie desperacji. Ona chyba jedynie polechta twojego ego jako kochanka. Od Ciebie widzę kierowanie się rozumem, nie otworzysz serca. 

Edytowane przez User_
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Ja

Głowa 2 buław 

Serce 8 monet

Zamiary 7 mieczy

 

Ona

Głową Diabeł

Serce Siła 

Zamiary Świat

 

Co łączy Sprawiedliwość 

Przeszkody 5 monet 4 mieczy as pucharów 

Przyszłość Król mieczy 6 buław Krolowa buław

 

Ty ją masz na oku, widać,ze możesz kombinować jak ja poderwać, może śledzisz ją w sieci, ona ma świadomość bycia atrakcyjna babka i w sumie chętnie by poznała kogoś na seks, może chce nawet z Toba, ale nie jest to kobieta na stałą relację. Łączy Was karta karmy , która wróci, może to Ty stanąłeś na jej drodze, zeby dac jej kosza - czmychniesz w tej 7 mieczy jak Ci da, to co  ma :D, może ona ma takie zachownaia na sumieniu i teraz los jej podsunie Ciebie..

Prześpicie się, ale Ty podejdziesz do niej na chłodno, ona może się zainteresować Toba bardziej, do Ciebie idzie już nowe uczucie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ty teraz badasz teren i obserwujesz, widać mimo wszystko że bardziej teraz skupiasz się na pracy, niż uczuciach. No i kombinujesz sobie, jak wyrwać tą Kobietę.

Ona nastawiona na fizyczne przyjemności, bardziej chyba stawia na romans, niż poważny związek.

W przeszkodach: No brak się zaznacza, moim zdaniem pojawi się ktoś inny- As Pucharów. Ty odetniesz się od tej relacji - Król Mieczy i pojawi się nowa Pani.

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Kurczę dziewczyny to będzie ten seks z tą panią czy nie ? Ona jest bardzo w moim typie.... aż dziwne że karty tego nie pokazały że mi się tak podoba ;)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Pani jest nastawiona na seks (Diabeł, Siła), ale na lekkich, swobodnych zasadach, taki "kolezenski", jeśli tak można to nazwać (Świat)

A ty za dużo kalkulujesz i kombinujesz, jeśli ja mogę powiedzieć tak szczerze :D

co wobec niej nie jest zbyt ładne czy sprawiedliwe. 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
34 minuty temu, Arbogast napisał:

Kurczę dziewczyny to będzie ten seks z tą panią czy nie ? Ona jest bardzo w moim typie.... aż dziwne że karty tego nie pokazały że mi się tak podoba ;)

W 2 buław obserwujesz ją ;)

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung
14 godzin temu, Arbogast napisał:

Kurczę dziewczyny to będzie ten seks z tą panią czy nie ? Ona jest bardzo w moim typie.... aż dziwne że karty tego nie pokazały że mi się tak podoba ;)

Umów się z nią i jak ma być seks to tak działaj żeby był.  Tutaj nie karty mają na to być, tylko Twoje działania, jak ruszysz to i w kartach się zmieni a na razie masz 2 buław - patrzysz, przyglądasz się. Jak dziewczyna fajna i chce to działaj, masz dziś Walentynki, doskonałą okazje żeby zacząć działać.

Powodzenia :) 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...