Skocz do zawartości

Zmarła mama budzi mnie ze snu,siostra,ostry nóż i zegarek


Destiny80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mialam sen ze byłam w rodzinnym domu .Spałam ale moja zmarła mam mnie budziła i mówiła abym nie spała. Nie pozwalała mi.Poszłam do starszej siostry do pokoju i zapytałam czy mogę u niej spać bo tam mama mi nie daje .Zgodziła się. Niestety mama otworzyła drzwi i nadal mi nie pozwaĺała spać. Chyba uzasadnia dlaczego ale nie pamiętam. 

Następna scena była w kuchni ale zamiast kuchni był pokój. Po lewej stronie były szafki do sufitu prawie i ja tam z siostrą byłam. Ona tam w tych szafkach grzebała .Były tam kupione przez nią ubrania dla jej szwagra(często go obdarowują)Pokazała mi też rolki dla szwagra córek,ale staromodne były i tak też to skomentowałam.Ja też tam coś grzebałam i pod ubraniami znalazłam dość duży bardzo ostry nóż.Pokazałam jej jaki ten nóż jest ostry .

Następnie jestem w dużym pokoju i patrze na zegarek a jest 12 a ja do fryzjera miałam na 10 .Mówię do męża to mamy wina bo mi nie dała spać. I mówię że idę do salonu może jeszcze mnie przyjmą. Ale jestem załamana bo siostra ma przyjechać i się nie spotkamy bo ja będę u fryzjera .

Rzeczywiście ja już w tym domu masę lat nie mieszkam .Niedługo mamy się z tą siostrą spotkać w Polsce (ani ja ani ona w Pl nie mieszka ) na urodzinach jej męża.Jestem umówiona do fryzjera faktycznie .

Martwię się o co chodzi .Mama nie żyje od 2008 roku ...

Edytowane przez Destiny80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Dla mnie to informacja o jakiś niezałatwionych, niewyjaśnionych sprawach, o których tylko wy z siostrą wiecie albo macie do tego same dojść. Nóż to ucięcie czegoś, zakończenie. Możliwe że Ty potrzebujesz wsparcia, wskazówki od mamy co masz zrobić, może jakoś stresuje Cię spotkanie z siostrą, wszystko zależy od tego jakie były wasze relacje, czy macie o coś do siebie żal. 

Sen nawiązuje też do spraw spadkowych, co kto dostał, czy dostaje czy ma to dostać czy nie, może ktoś z rodziny czuje się pokrzywdzony ale nie mówi tego wprost. 

Jest w tym śnie duży ładunek emocjonalny i splątanie, ale to idzie z waszej strony, to splątanie przyciąga ducha mamy, po to żeby nadal miała udział w waszych niezakończonych sprawach. Czy w dzieciństwie albo w późniejszym czasie mama była rozjemcą w rodzinie albo między wami, siostrami czy może każda z was żaliła się mamie na drugą, czy na resztę rodziny, to wygląda jakbyście nadal bez obecności mamy nie mogli załatwić swoich spraw. We śnie są wskazówki które tylko Ty odczytasz albo razem z siostra je zrozumiecie, natomiast osoba postronna, jak ja może tylko nakreślić ogólne tło. 

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za  odpowiedź. My z siostrą jesteśmy zżyte. Ale kiedy mieszkaliśmy w domu rodzinnym faktycznie był żal. Mama reagowała.Tak jak pisałam siostra bardzo pomaga rodzinie męża. Mamy jeszcze starsza siostrę z którą brak kontaktu. Poszło o spadek po rodzicach .Ona nigdy nie była z nami .Mama ja faworyzowała.Śmiem twierdzić że ona mnie nienawidzi .Ale mój sen był tylko o 1 siostrze którą kocham .Jej podałam ten nóż co znalazłam. I oceniam we snie te rolki z naszego dzieciństwa że w tych czasach takie rolki..Ja mam termin na rezonans magnetyczny bo od dłuższego czasu kolano nie daje mi żyć. Z mojej winy termin badania się przesunął.Siostra mnie upomina że tak nie mogę robić bo to ważne badanie .Może to dlatego mama mnie budziła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Też tak może być.  Życzę zdrowia :) 

W każdym razie jest tu też widoczne dążenie do naprawienia w jakiś sposób, choć minimalnie ale jednak sytuacji w rodzinie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...