Jump to content

Zmarła mama budzi mnie ze snu,siostra,ostry nóż i zegarek


Destiny80
 Share

Recommended Posts

Witam .Mialam sen ze byłam w rodzinnym domu .Spałam ale moja zmarła mam mnie budziła i mówiła abym nie spała. Nie pozwalała mi.Poszłam do starszej siostry do pokoju i zapytałam czy mogę u niej spać bo tam mama mi nie daje .Zgodziła się. Niestety mama otworzyła drzwi i nadal mi nie pozwaĺała spać. Chyba uzasadnia dlaczego ale nie pamiętam. 

Następna scena była w kuchni ale zamiast kuchni był pokój. Po lewej stronie były szafki do sufitu prawie i ja tam z siostrą byłam. Ona tam w tych szafkach grzebała .Były tam kupione przez nią ubrania dla jej szwagra(często go obdarowują)Pokazała mi też rolki dla szwagra córek,ale staromodne były i tak też to skomentowałam.Ja też tam coś grzebałam i pod ubraniami znalazłam dość duży bardzo ostry nóż.Pokazałam jej jaki ten nóż jest ostry .

Następnie jestem w dużym pokoju i patrze na zegarek a jest 12 a ja do fryzjera miałam na 10 .Mówię do męża to mamy wina bo mi nie dała spać. I mówię że idę do salonu może jeszcze mnie przyjmą. Ale jestem załamana bo siostra ma przyjechać i się nie spotkamy bo ja będę u fryzjera .

Rzeczywiście ja już w tym domu masę lat nie mieszkam .Niedługo mamy się z tą siostrą spotkać w Polsce (ani ja ani ona w Pl nie mieszka ) na urodzinach jej męża.Jestem umówiona do fryzjera faktycznie .

Martwię się o co chodzi .Mama nie żyje od 2008 roku ...

Edited by Destiny80
Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Dla mnie to informacja o jakiś niezałatwionych, niewyjaśnionych sprawach, o których tylko wy z siostrą wiecie albo macie do tego same dojść. Nóż to ucięcie czegoś, zakończenie. Możliwe że Ty potrzebujesz wsparcia, wskazówki od mamy co masz zrobić, może jakoś stresuje Cię spotkanie z siostrą, wszystko zależy od tego jakie były wasze relacje, czy macie o coś do siebie żal. 

Sen nawiązuje też do spraw spadkowych, co kto dostał, czy dostaje czy ma to dostać czy nie, może ktoś z rodziny czuje się pokrzywdzony ale nie mówi tego wprost. 

Jest w tym śnie duży ładunek emocjonalny i splątanie, ale to idzie z waszej strony, to splątanie przyciąga ducha mamy, po to żeby nadal miała udział w waszych niezakończonych sprawach. Czy w dzieciństwie albo w późniejszym czasie mama była rozjemcą w rodzinie albo między wami, siostrami czy może każda z was żaliła się mamie na drugą, czy na resztę rodziny, to wygląda jakbyście nadal bez obecności mamy nie mogli załatwić swoich spraw. We śnie są wskazówki które tylko Ty odczytasz albo razem z siostra je zrozumiecie, natomiast osoba postronna, jak ja może tylko nakreślić ogólne tło. 

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za  odpowiedź. My z siostrą jesteśmy zżyte. Ale kiedy mieszkaliśmy w domu rodzinnym faktycznie był żal. Mama reagowała.Tak jak pisałam siostra bardzo pomaga rodzinie męża. Mamy jeszcze starsza siostrę z którą brak kontaktu. Poszło o spadek po rodzicach .Ona nigdy nie była z nami .Mama ja faworyzowała.Śmiem twierdzić że ona mnie nienawidzi .Ale mój sen był tylko o 1 siostrze którą kocham .Jej podałam ten nóż co znalazłam. I oceniam we snie te rolki z naszego dzieciństwa że w tych czasach takie rolki..Ja mam termin na rezonans magnetyczny bo od dłuższego czasu kolano nie daje mi żyć. Z mojej winy termin badania się przesunął.Siostra mnie upomina że tak nie mogę robić bo to ważne badanie .Może to dlatego mama mnie budziła...

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Też tak może być.  Życzę zdrowia :) 

W każdym razie jest tu też widoczne dążenie do naprawienia w jakiś sposób, choć minimalnie ale jednak sytuacji w rodzinie.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...