Jump to content

Na pracę dla Iwka78

zakretka23

Recommended Posts

Kiedy Iwka78 znajdzie prace ?

przełożenia - 5 mieczy 9 mieczy Siła 

nieuczciwe, wręcz bezczelne potraktowanie przez pracodawcę, stres i brak sił 

Krol buław giermek pucharow 8 buław dalej 5 pucharow 6 monet 7 mieczy Królowa mieczy 

jakis mężczyzna szybko zaproponuje prace, moze to nie bedzie praca marzeń ale na razie cokolwiek 

Co powinna Iwka zrobic by szybko znaleść prace ? 

przełożenie - 10 monet Ksiezyc 3 bulawy - wydaje sie ze masz wsparcie i nie ma co popadać w leki tylko trzeba patrzeć w przyszłość ..planować kolejne kroki 

giermek pucharow 7 buław Sprawiedliwosc as monet 

zapanowac nad emocjami i zawalczyć o swoje - nie wiem czy masz jakieś powodu by pójść do sadu pracy po odszkodowanie  ?! Tak mi sie skojarzyło. Jeśli nie to tutaj widze, ze jesli bedzie aktywna to fajna ofertę - nie zależnie od jakiejś chwilowej pracy będziesz miec na jesien. 

• Super 1

Mogłabym go zaskarżyć, bo zatrudnił mnie na stanowisku gorszym niż to, na które była rekrutacja i dopiero po tygodniu zostałam o tym poinformowana, że w tej firmie są inne nazwy stanowisk...

Moim zdaniem przełożenie mówi o Twoim kiepskim stanie i trudno się dziwić skoro tak traktują ludzi. Postaraj się zostawić to za sobą i wziąć sprawy w swoje ręce. Ta siła pasuje mi też do działania we własnym zakresie np własna firma. 

Dalej wygląda na to, ktoś wyciągnie rękę, ale tak jakbyś trochę się obawiała, że ktoś będzie kombinował Twoim kosztem. 

Co powinnaś zrobić moim zdaniem karty mówią o tym by porzucić marzenie o idealnej pracy a zaakceptować coś co na ten moment da Ci szansę na w godziwe funkcjonowanie 

Jeśli chodzi o czas obstawiam ten okres z 1 pytania między 5 a 9 miesięcy czyli jesienią?

Trzymaj się i powodzenia. 

• Thanks! 1

Też mi się wydaje, że powinno być spoko, czyli praca będzie otrzymana - o tym mówi siła, 10 monet, a nawet i sprawiedliwość :)

Bardzo uważa bądź co do kłamstwa w nawiązaniu do warunków obowiązków, bo pojawiają się 7 mieczy obok 6 monet. 

Raczej świetnie sobie poradzisz z tymi problemami, wszystko uda ci się opanować - Pojawiaja się tu Siła i Sprawiedliwość - czyli Sprawiedliwość zwycięży.

Jak zakretka też bym proponował tu iść do sądu - masz dobre szansę. 

Tez obstawiam Pazdziernik w tym przypadku, bo Sprawiedliwość, a do tego Siła może znaczyć że za 8 miesięcy. 

Powodzenia i trzymam za ciebie kciuki! :)

• Moderator

Giermek bulaw to zaproszenia 

7 bulaw to walka o swoje 

Sprawiedliwość to pismo urzędowe 

Ad monet praca

Dosłownie wysyłaj CV. Aplikuj....aktywnie wykazuj się np. Zanoszac osobiście swoje CV. Droga formalną do uzyskania pracy. Sukces będzie bo jest aż denarow.

Dość szybko powinnaś znaleźć pracę na stanowisku asystenckim Ale to dalej nie będzie to co chcesz i jest zmiana na samodzielne stanowisko Ale to dopiero pod koniec roku. 

• Thanks! 1
Guest SooYoung

Może pójdziecie na ugodę, co będzie dla niego bardziej korzystne od sprawy w sądzie, wszystko zależy od tego kto ma tutaj lepsze papiery. 

Karta Siły z przełożenia to Twoja aktywność i panowanie nad sytuacją o nad sobą, to teraz jest potrzebne. Karta 9 mieczy to więcej strachu i niż wynika to faktycznie z sytuacji. Opanuj emocje i zacznij analizować, wręcz kalkulować - 7 mieczy i Królowa mieczy.

Kiedy Iwka78 znajdzie prace ?

Krol buław giermek pucharow 8 buław dalej 5 pucharow 6 monet 7 mieczy Królowa mieczy 

Jak odzyskasz to co Ci się należ. Masz tu do odzyskania pieniądze i możesz to zrobić, trzeba wybrać odpowiednie działania. 

Czasowo praca bliżej jesieni. 

Co powinna Iwka zrobic by szybko znaleść prace ? 

przełożenie - 10 monet Ksiezyc 3 bulawy -

giermek pucharow 7 buław Sprawiedliwosc as monet 

Odzyskać pieniądze, zadbać o zabezpieczenie materialne, zadbać o to co o Tobie szef i inni pracownicy mówią, tu opinia która idzie do nowej pracy i żeby w  nic Cię nie wrobiono. Nie widać że szybko masz pracę, czytam tu że trochę czasu zajmie Ci uporządkowanie spraw z obecnej pracy. I jednak jest żeby iść z tym do Sądu.

Trzymam kciuki żeby się udało i wszystko ułożyło po Twojej myśli :) Powodzenia :) 

• 3 months later...
14 minut temu, zakretka23 napisał:

Gratuluje :thanks: powodzenia samych sukcesów, satysfakcji i coraz większej kasy!!!!

Baaarrrrdzo dziękuję:)

mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze....

• Super 1