Skocz do zawartości

Grypa


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Zmagam się z paskudna grypą. Weekend to był koszmar. Dopiero wczoraj od kilku dni spadła mi gorączka. 

Martwię się. 

 

Czy wyzdrowieje do niedzieli? :(

 

10 monet, koło fortuny X, śmierć XIII, paź monet

 

No mam nadzieję, że koło zmieni mój obecny los a śmierć oznacza koniec choroby.  Help!

Odnośnik do komentarza

Powiedziałabym, że tak. W sumie lis nad tobą czuwa, ale musisz jeszcze posiedzieć w domu. Zaraz będziesz czuła się stabilnie paź denarów. Śmierć choróbsko juz powoli odchodzi. 

*los

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Przy karcie śmierci po kole fortuny uważam, że tak, 10 monet też pokazuje, ze Ci się juz poprawia. Na końcu paź monet to karta świeżości, poczujesz sie lepiej.

Odnośnik do komentarza

10 monet - to dobre zdrowie :)

Kolo, Śmierć - szybki przebieg i koniec choroby :)

Paź monet - dobre samopoczucie, ewentualnie w monetach zaznaczyły się leki, a w 10 monet - to, że musisz posiedzieć w domu. 

Do niedzieli musi być znaczna poprawa :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja.  Niestety choroba mi się ciągnie. Nie mam gorączki, ale nie jest to niestety stan pełnego zdrowia.  Śmierć, która stoi praktycznie na końcu rozkładu może niestety pokazywać tutaj dalszy ciąg choroby. Walczę. 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, panna.marta napisał:

Weryfikacja.  Niestety choroba mi się ciągnie. Nie mam gorączki, ale nie jest to niestety stan pełnego zdrowia.  Śmierć, która stoi praktycznie na końcu rozkładu może niestety pokazywać tutaj dalszy ciąg choroby. Walczę. 

baaardzo Ci współczuję, teraz te wirusy są strasznie zmutowane i bardzo intensywnie się choruje

mam pytanie, czy Ty masz jelitówkę, albo wirusa Rota? bo paź denarów to problemy z jelitami lub z układem trawiennym. I wiem, że czasami jest tak, że grypa (kaszel, katar, ból gardła) potrafi przejść w jelitówkę i może właśnie taką zmianę pokazała śmierć?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...