Skocz do zawartości

Brunet blondynka i dziecko


Piotr2608

Rekomendowane odpowiedzi

Gość winteer

To są karty cygańskie - tutaj pomoze Patsy (jest naprawdę świetna w ich interpretacji) - ale teraz rzadko tu zagląda przez swoją pracę dyplomową - gdy wróci, to ją poproś o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie w niedziele dostałem takiego smsa i wczoraj też. Wczoraj się skusiłem i poprosiłem o odpowiedz i wyszło jak dla mnie masło maślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpretacja z wczoraj:

 

Jutro wieczorem zadzwoni do mnie "brunet" którego ja nie znam a on mnie zna z opowieści i będzię chciał się ze mną umówić na spotkanie by wyjawić mi tajemnice i powiedzieć że ktoś od dawna jest we mnie zakochany tą zakochaną osobą ma być "dziecko" które poprzez "bruneta" ma przekazać mi że mnie kocha i wtedy ma się pojawić "blondynka" która kocha "dziecko" i nie pozwoli by "dziecko" było ze mną. Na koniec dowiedziałem się że "dziecko" "brunet" i "blondynka" to jedna i ta sama osoba która odtworzy się przedemną na jakiejś przypadkowej imprezie.

 

Tak mniej wiecej to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie z EZO Tv dostaje takie dziwne sms-y które nic nie wnoszą tylko jak na razie nerwy. Nie raz prosiłem o odpowiedzi i nic się nie spełniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Powiem tak, jeżeli korzystałeś z usług EZO to się nei dziw, bo oni co chwilę przesyłają jakieś tanei hasła reklamowe w postaci tekstów, jako to nam rozłożyli karty i co im wyszło, albo takei dziwne a la ten, który Ty otrzymałeś, to po protu naciąganie pieniędzy, więc ja juz nei odpisuję, a oni chcą w ten spobó wzbudzić ciekawość... no i kasa leci z kolejnym esem.... i czasmi naprawde są to jakieś brednie. Znam to z autopsji, dlatego przestałam odpisywać. Mam nadzieję, że w końcu całkiem zaprzestaną wysyłania tych głupich sms- ów. To jest tak, że wysyłając pierwszego esa ( gdzies na ich stronei byla taka informacja) godzisz się na otrzymywanie innych tu jak wiać reklam.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

dokladnie, zdzieranie kasy.piotrze, ja sie dopiero ucze takze... jesli nawet bys chcial to na pewno nei w najblizszych dniahc neistety, za duzo się u mnei dzieje, wiec nei moge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam wielki problem i zryza a mianowicie: chciałbym się dowiedzieć czy Joanna ur 17.08.1979 zostanie moją żoną (troszeczkę już nie rozmawiamy ze sobą ale ponoć jest ze mną w ciąży) a jeśli nie Ona to czy wogóle się ożenie i kiedy? Moja data ur 26.08.1979 i mam na imię Piotr

 

Z góry serdeczne dzięki

 

Dziękuję Ci Sheina za odpowiedź i dobrą radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Po pierwsze, ja narazie nei odpoiwem co pisalam wyzej po drugie polecam Ci strone z dzialem :powroze tam jest wiele osb, ktore chetnei to zrobią :) ja jeszcze nei potrafie okreslac czasu poza tym chyba malo ktora doswiadczona wrozka to robi... no i tak od siebie... jesli jej nei kochasz... to chcesz, by byla Twoją zoną...?Mimo tego, ze jest w ciąży... to jest trudny wybór bo ludzie się zastanwiają jak tu z takiej sytuacji wybrnąć, ale przede wszytkim dwoje musi chiec, to nei9 od kart zalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz najpierw we wrześniu lub pażdzierniku 2007 roku śniła mi sie kobieta przedstawiła mi sie powiedziała mi że ma na imię Joanna. W styczniu a dokładnie 20 stycznia 2008 poznałem właśnie Joanne tak przez przypadek na czacie i kiedy się spotkaliśmy zatkało mnie to była Joanna z tamtego snu i przeleciało przezemnie takie coś co powiedziało że to właśnie ta.

I tak mijał nam błogo czas. Oświadczyła mi że jest ze mną w ciąży w styczniu tego roku ale w lutym w walentynki powiedziała mi że pokochała kogoś innego pewnego Roberta - i nerwy mnie zjadały przez 14 dni bez jedzenia picia i spania. Podniosłem się na nogi ona zaczeła znowu do mnie wydzwaniać więc przeprowadziłem dochodzenie. Nr tel Roberta (żekomo z Warszawy) okazał się starterem w Tak-Taku więc nr już miałem poszedłem dalej włamałem sie na jej GG by zrobić kuku. W tym czasie cały czas mówiła że mnie kocha. Pewnego dnia wysmarowałem na jej GG wiadomość do kogoś kogo nie znałem i konspiracja się powiodła. Okazało się że Robert to fikcja a mnie nie nawidzi bo jestem psychicznie chory. Teraz urwała wszystkie kontakty jedynie pisze z moją siostrą i jej też wciska kity o Robercie z tym że ze mną już w ciąży nie jest tylko z Robertem a datę porodu ma ustaloną na 20 grudnia tego roku.

Najlepsze jest to że ja nadal Joannę kocham i tu jest ból.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Piotrze2608 nie powielaj postów i przeczytaj koniecznie obowiązkowe regulaminy tj. Regulamin forum oraz Regulamin zamieszczania próśb o wróżbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...