Skocz do zawartości

sekret kapłanki na życie zawodowe


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, karty do czerwca 2019r. Obecnie bezrobotna...

 

1,2 - odsłaniają sytuacje lub aspekty sprawy o którą się pytamy, mogą się zarówno wspierać lub sobie zaprzeczać:

1- pozytywny impuls -4 pucharów- duże rozczarowanie i żal

2 - negatywny impuls – 8 denarów - powodem rozczarowania jest praca

 

3-5 - siły, wydarzenia, energie wpływające na nasz temat:

 

3 siła, która traci wpływ – cesarz -miałam jakąś stabilizację, ale też może pokazywać skostnienie, pracę, która nie daje satysfakcji, nie daje rozwoju...

4 najsilniejszy wpływ w chwili obecnej – as mieczy - może jakieś rozmowy... może jakieś spotkania rekrutacyjne, ale nic w tej chwili się nie dzieje, bo nawet jeszcze nie zdążyłam porozsyłać CV...

5 zyskuje wpływy- diabeł + królowa buław - oj będę mieć ostrego nerwa na jakąś kobietę....

 

6 - pokazuje sprawy ukryte, nieuświadomione, podświadome pragnienia -as buław - chciałabym nowej energii, nowego impulsu do działania...

7 - pokazuje to, co widać, co sobie uświadamiamy w związku z tą sprawą lub pozory, jakie ten człowiek lub sytuacja sprawia; wieża+10 mieczy+2 denarów - wiem, że nie mam co szukać pracy na dotychczasowym stanowisku, bo 1. nie lubię tej pracy; 2. jest ogromna konkurencja

8 - Oznacza ona ową tajemnicę, którą kryje Kapłanka śmierć+ kapłan - czeka mnie bardzo duża zmiana/transformacja jeśli chodzi o życie zawodowe, ale kapłan mówi, że to będzie dla mnie bardzo dobra zmiana

9 - oznacza wynik, albo kierunek, w jakim idą sprawy – Umiarkowanie - sprawy dążą do równowagi

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

1.2 Impulsy do działania wynikające z utraty pracy, Jest aktywność z Twojej strony, pojawi się też chwilowe zniechęcenie i zmęczenie, prawdopodobnie brakiem odpowiednich dla Ciebie ofert. Przyjdzie zastanawiać się co zmienić, może wybrać inną drogę zawodową albo ja zmodyfikować. Karta 8 den to też banki, pożyczki, możesz brać pod uwagę albo pracę związaną z tym sektorem albo samej brać jakąś pożyczkę, byle nie chwilówkę. W każdym razie mogą to być i pieniądze od rodziny czy znajomych, które w  jakiejś formie odpracujesz - pomoc tej osobie, opieka, wykonanie zlecenia, może jakieś wypełnienie dokumentów.  Możesz nie być do końca zadowolona z tej sytuacji, bo to będzie poniżej Twoich kompetencji i jeszcze taka sytuacja z pomocą może się znowu powtórzyć. 

 

3. Blokada, ale i stały rytm działania. 

4. Sfera informacji, oferty, też rozmowy i ważne to nie wypaść z obszaru w którym pojawiają się ciekawe oferty, czyli poza gazeta czy internetem też pytać znajomych albo ludzi z Twojego środowiska zawodowego. Trzymać rękę na pulsie. 

5. Te karty wiąże z tymi pracami dla kogoś, z oddawaniem przysług, albo z pożyczką od jakiejś kobiety. Będzie przypływ gotówki ale sytuacja będzie Ciebie stresować. To też plotki, obmawianie, zwróć uwagę na to żeby przypadkiem nie wejść w konflikt z wpływową kobietą.  

 

6. Nowe impulsy, zmiany wymagające od Ciebie znacznej aktywności, też fizycznej. As buław to też energia męska, w mężczyźnie szukaj sojusznika, byle nie był to partner tej Królowej buław bo na tym tle może pojawić się konflikt. 

7. Żeby być elastyczną, albo iść na swoje. 

 

8. Wyjście poza swoja strefę komfortu, nauka, nowe kursy i nowe środowisko. Jest osoba nauczyciela albo wsparcie w postaci osoby doświadczonej zawodowo lub po prostu życiowo. 

9 Odnalezienie nowego rytmy, nowej dziedziny w której będziesz się realizowała. Praca może wydawać Ci się z początku monotonna ale z czasem poczujesz się w tym dobrze. Na konkretną ofertę to nie jest mocna karta, choć masz opiekę z góry, masz na karcie postać anioła, wiec wygląda że to co się stało było Ci pisane, a nawet potrzebne żeby zaszła w Tobie i twoim życiu korzystna dla Ciebie przemiana. To może trochę potrwać, więc nie widzę żeby w czerwcu była konkretna praca ale jest tu zysk, koniec końców będziesz zadowolona. 

 

Trzymam kciuki żeby się wszystko dobrze ułożyło :) Pomyślności :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

1 i 2 impulsy rzeczywiście związane z twoim doświadczeniem negatywnym w pracy;

Siła, która traci wpływ - pewność swojej pozycji

Najsilniejszy wplyw: odejście, jasna sprawa z poprzednia praca, rozmowy, szkolenia... 

Zyskujesz wpływy - jak i w poprzedniej wrózbe - uważaj na kłamstwa i "ściemniania", pewna pani może chcieć cię użyć, oklamac dla własnego zysku. 

6. Chciało by cie się znowu sił, zapału, optymizmu 

7. To co miało odejść, odeszło, chociaż i sprawiło ból. Też masz dużo różnych perspektyw przed sobą 

8. Cieka na ciebie mocna zmiana - światopogląd owa, duchowa, wszystko, z czego wychodziłas w przeszłości już dla ciebie nie istnieje

9. Umiarkowanie to karta alchemiczna też - coś w środku ciebie się połączy, zmienię się w jedno, znikną sprzeciwienstwa, konflikty wewnętrzne. Powrót do równowagi. Sprawa z pracą może potrwać, ale przynajmniej odnajdziesz równowagę. 

Także myślę, że ta sprawa była potrzebna ci też dlatego, żeby przejść transformację duchowa, pogladawa, psychologiczna, jeśli ufać tym kartom... 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...