Jump to content

Witam tu kujot2

kujot2

Recommended Posts

Z racji, że napisałem parę postów doszedłem do wniosku, że opisze czym się zajmuję egzoterycznie.

Z racji niepełnosprawności nabytej z powodu wylewu krwi do mózgu, w 2004 roku doszedłem do wniosku, że spróbuje poprawić mój stan zdrowia za pomocą ezoteryki. Jako rodzaj działania wybrałem hermetyzm. Po 3 miesiącach ćwiczeń udało mi się nawiązać kontakt z "duchem", który powiedział że przekaże mi wiedzę jednak jego nauki będą przydatne jedynie dla mnie. Pomiędzy 2004-2009 ćwiczyłem manipulacje energią mojego ciała, co w teorii pogorszyło mój stan, ponieważ energie ciała są niezbędne do życia, a przekierowanie ich w innym celu powinny dawać odwrotny skutek. W 2010 opracowałem technikę wytwarzającej energii ascendent to poprawiło mój stan zdrowia jednak technika nie dość że wymaga możliwości przekazane przez "duchu" to jeszcze korzysta z energii ciała, która się nie regeneruje. Dlatego po pół roku porzuciłem praktykę.  W 2011 stworzyłem strukturę, która miała mnie wzmocnić, jednak ona była bardzo słaba. W 2012 duch powiedział, że ta konstrukcja jaka stworzyła nie da mi korzyści za życia, dlatego powinienem" stworzył moją popisową strukturę". Dlatego "duch" skontaktował się z innym "duchem" by on poprosił "szefa ducha" o pozwolenie na stworzenie struktury. Po jakimś czasie dostałem zielone światło i zacząłem ją budować, która zakończyła się w 2014. Dzięki niej, mam stały dostęp do rosnącej ilości energii, dzięki nie tworzone są strukturę, który mają mi pomóc. W 2018 doszedłem do wniosku, że ograniczę użycie mocy, która pochodzi z mojego ciała. To pogorszyło mój stan zdrowia jednak efekt zmęczenia zanikł.

Dzięki strukturą mogę tworzyć inne struktury, które pomagają mi w życiu. W głównej mierze dzielą się na 2 kategorie. Pierwsze generują energie, dzięki czemu odciążam ciało i poprawia to mój stan zdrowia. Drugie generują siłę woli, co pomaga w działaniach duchowych.

Efekty moich działań są dość mizerne na ten moment. Niewielkie poprawienie stanu zdrowia kilku osób. Eksperyment w którym podgrzałem pudełko o 0,1°C. No i ubicie paru komarów choć zabijanie owadów w ten sposób powoduje u mnie dyskomfort. 

Wiem, że osoby działające w tak niestandardowy sposób nie są głównym celem forum, dlatego nie chcę tworzyć zamieszania.  

Edited by kujot2

• Ekspert

Cześć kujot2 :)

Nie ma znaczenia czy ktoś działa w sposób standardowy czy niestandardowy.  Nasze forum jest duże i nawet jeśli nie mamy konkretnej kategorii (bo np. jest niszowa) to zawsze można się wypowiedzieć na forum Hydepark albo Ezoteryka. Zapraszamy więc i rozgość się :) 

• 2 weeks later...
  • 5 months later...