Skocz do zawartości

zguba


pearl

Rekomendowane odpowiedzi

Zgubiłam pierścionek. Wylosowałam 3 karty kolejno:

 

Gdzie jest? Cesarzowa

Czy się znajdzie? 3 denary

Co powinnam wziąć pod uwagę przy szukaniu? Umiarkowanie

 

Moja interpretacja.

Cesarzowa - jest gdzieś w moich rzeczach, moim pokoju.

3 denary - tak

Umiarkowanie - nie znajdzie się od razu, znajdzie się "sam" po jakimś czasie,

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie jestem zwolenniczką stawiania po jednej karcie na pytanie, bo tam niewiele można odczytać, ale postaram się. 

 

Gdzie jest- pokój gdzie mieszka lub przebywa kobieta bliska matka, babcia, siostra, szefowa

Czy znajdę- jak poszukasz to tak, 3 monet dobrze wróży na systematyczna i uczciwa pracę. Trzeba wytrwale szukać. 

Co powinnam wziąć pod uwagę w szukaniu- na miejsce gdzie jest spokój, woda, kolory niebieski, żółty, zielony. Gdzie wymaga się skupienia, przemyśleń. Nie wiem może damska łazienka hehe.

 

Powodzenia!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Cesarzowa- może gdzieś wśród kosmetyków, jakieś kobiece drobiazgi.

 

3 Denary - tak znajdzie się, ale trochę będzie tego szukania.

 

Umiarkowanie- no może być łazienka, tam gdzie woda w domu :P ewentualnie takie miejsce w domu, gdzie najbardziej się relaksujesz, odpoczywasz :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest?

Cesarzowa - w Twoich rzeczach.

 

Czy się znajdzie? 3 denary

Oczywiście, że tak. Musisz skrupulatnie szukać.

 

Co powinnam wziąć pod uwagę przy szukaniu?

Umiarkowanie

- często tam grzebiesz, przerzucasz rzeczy,

- leży blisko perfum, wśród innych małych drobiazgów - obstawiam kosmetyki,

- to może być miejsce ciągłego ruchu, często się tam kręcisz,

- od razu tego nie zobaczysz, prawdopodobnie już tam szukałaś.

 

Miejsce - tam gdzie idziesz spać, kiedy rano wstajesz. Znajdziesz go rano.

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

No ciekawy jestem czy umiar pokaże łazienkę, ale biorąc pod uwagę, że na tej karcie przelewa się woda, to albo łazienka albo kuchnia :) w każdym razie w domu, o czym mówi Cesarzowa.

3 denarów mi podpowiada, ze ktoś inny to znajdzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

U innej kobiety. 

Karta 3 den pokazuje na pracę, albo na miejsce gdzie wykonuje się czynność długotrwałą, nawet kuchnia i gotowanie, Jest to też zakłąd rzemieślniczy może być i złotnik.  Czy pierścionek był złoty, jeśli tak to nawet mógł zostać już sprzedany, ale oby nie.

Karta Umiarkowania to odłożenie w czasie, długotrwały proces oczekiwania na efekt. 

Moim zdaniem nie znajdziesz tego pierścionka, ale albo kupisz podobny, albo inny zwróci Twoją uwagę, na co też wskazuje karta Umiarkowania, bo mamy a niej 2 takie same kielichy i przelewanie wody, która symbolizuje emocje, z jednego kielicha w drugi, czyli swoje emocje, uczucie do tego pierścionka przeniesiesz na inny pierścionek. 

Odnośnik do komentarza

może byłaś u kosmetyczki i tam zostawiłaś?

może być salon kosmetyczny, sklep z kosmetykami, inne kobiety, miejsca gdzie jest woda - basen, łazienka itp.

uważam, że znajdziesz

powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...