Skocz do zawartości

Walentynkowa Sibilla


Makrela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Zapraszam na walentynkowe przesłanie od kart Sibilli  :czarow:

 

Dla pierwszych dziesięciu osób wyciągnę jedną kartę przesłania na Twego partnera lub na wasz związek. Jest to wskazówka chwili obecnej, zwraca uwagę na najważniejszy element osobowości pana lub charakteru waszej znajomości / związku.

Dla szukających drugiej połówki karta jest wskazaniem, czy w najbliższym czasie pojawi się ktoś na orbicie, ale nie jest wskazaniem, czy będzie to partner/ ka docelowa. 

 

Proszę o  podanie imienia (imion) i informację, czy jesteście w związku, czy kogoś szukacie.

 

Będę Wam odpowiadać w przyszłym tygodniu :) 

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
  • Super 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja- Marta. Czy jestem w związku ? Hmmm przedwczoraj odezwał sie mój były Robert i namieszał trochę w uczuciach. obecnie o nim myślę także, poproszę dla nas obojga. 

Edytowane przez owsik
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 14.02.2019 o 20:58, anhana napisał:

Och ja chcę ;P Szukam drugiej połówki :D Marta 

Marto, Twoja karta to Wizyta.

Wskazuje ona na spotkania towarzyskie, a więc relacje z grupą osób Ci znanych, jak też możliwość zapoznania się z nowymi ludźmi poprzez grono znajomych.

Wyraźnie wskazuje, że w najbliższym czasie możesz kogoś poznać lub zacieśnić z kimś już wcześniej zawartą znajomość, ale jest to karta znajomości czy relacji powierzchownych, co może wskazywać na przygodny, niezobowiązujący romans. Po prostu "ktoś wpada z wizytą". Więc znajomość możesz zawrzeć lub znaną już zacieśnić, lecz na docelowy związek w najbliższym czasie raczej jeszcze nie pora. Ale także nie znaczy to, że ewentualna znajomość teraz zawarta nie przekształci się w coś poważniejszego później, ponieważ to jest walentynka "na już", a ze związkami bywa bardzo różnie, początkowe przygodne romanse często stają się poważnymi związkami. Jeśli więc kogoś poznasz to bądź czujna i trzymaj rękę na pulsie :) 

Edytowane przez Makrela
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 14.02.2019 o 21:58, mrófka napisał:

I ja poproszę, na nasz związek. Elwira i Włodek 

dzięki :kwiatek: 

Elwiro, Tobie przypadła karta Złodziej. Ona wskazuje, że któraś ze stron "kradnie" zasoby drugiej. I nie musi tego robić świadomie, może po prostu być tak, że któreś z was za dużo daje z siebie a druga strona uważa to za normalną sytuację  lub nie dostrzega poświęcenia swej połówki. Karta wskazuje na nierównowagę dawania i brania w waszym związku, co wypadałoby uregulować, bo im dalej w las tym więcej drzew i takie sytuacje zawsze prędzej czy później powodują narastanie żalu, pretensji i mogą z czasem powodować oziębienie relacji.  Jeśli tak się dzieje - porozmawiajcie na temat podziału obowiązków i waszych ról  -  gdyż lepiej jest zapobiegać niż leczyć.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 15.02.2019 o 13:37, Gogita napisał:

Ja poproszę na pana ;) Katarzyna i Jacek

Katarzyno, wasza karta to również, jak u Anhany to Wizyta. Ma tu jednak inną rolę, gdyż dotyczy wizerunku w oczach partnera. 

Ważną cechą charakteru pana jest chimeryczność. Serdeczny jest, ciepły, towarzyski, miły, lecz i emocjonalny. Może jeszcze nie dorasta do roli męża i ojca, to taki trochę lekkoduch ;) W każdym razie, na chwilę obecną trzeba być dla niego w miarę pobłażliwym i wybaczać mu jego słabostki, ale też nie ulegać we wszystkim jak rozkapryszonemu dziecku. Trochę dyscypliny mu się przyda. Zadbajcie też o to, by więcej czasu spędzać ze sobą. Jeśli jesteście bardzo zajęci i nie macie czasu na dłuższe "wspólne posiedzenia", to chociaż raz na jakiś czas zróbcie sobie nastrojową kolację przy świecach, wpadnijcie do przyjaciół, idźcie do kina czy na imprezę - ważne, by to było razem. Stwórzcie własny domowy klimat, tak, żeby chciało się wam do waszej domowej przystani z radością wracać :) 
 

 

Edytowane przez Makrela
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 15.02.2019 o 19:53, owsik napisał:

I ja- Marta. Czy jestem w związku ? Hmmm przedwczoraj odezwał sie mój były Robert i namieszał trochę w uczuciach. obecnie o nim myślę także, poproszę dla nas obojga. 

Marto, karta dla Ciebie to Nadzieja. Jest takie powiedzenie, że nadzieja umiera ostatnia. Wylosowanie jej oznacza, że Twoje marzenie, oczekiwanie może zrealizować się tylko wtedy, kiedy jest podparte przez decydowane, wytrwałe działanie i... mocną wiarę w to, że sytuacja zmieni się po Twojej myśli. Tak czy inaczej, wylosowanie karty Nadziei wskazuje, że jeśli bardzo chcesz - to zawalcz, gdyż jest nadzieja, że w końcu wygrasz tą rundę. Trzeba się jednak zastanowić, czy rzeczywiście skórka jest warta wyprawki, czy osiągając to, czego pragniesz, nie pogorszysz swojej sytuacji w przyszłości. Jeśli partner jest zawodny, to trudno o nadzieję, że nagle mu się to odmieni.

 


  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 15.02.2019 o 21:58, Ejbert napisał:

Ja poproszę na siebie samego ;p  co Sibilla powie na mój temat, jak jestem widziany przez małżonkę :D Robert

Twoja karta to Ważne Odkrycie. Robercie, Ty jesteś postrzegany jako poważny człowiek, solidny partner, taki któremu się ufa i który obdarza poczuciem bezpieczeństwa. Solidna marka to Twój znak towarowy :D Poza tym Twoja żona może jeszcze odkryć w Tobie jakąś  dobrą cechę, której albo ona sama w ferworze dnia codziennego nie widzi/nie zwraca uwagi, bo to jest oczywiste dla niej, albo Ty jeszcze nie wszystko ujawniłeś lub nie było okazji potwierdzić, jakim skarbem jesteś ;p

Edytowane przez Makrela
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 17.02.2019 o 12:56, Eufemia napisał:

I ja poproszę o kartę na siebie, zobaczmy co tym razem lustro powie ;)  Marta

Marto Twoja karta to Niespodzianka. A więc Ty dla swego partnera ciągle jesteś zagadką, jest on stale w gotowości bojowej, gdyż nie wie z czym tym razem wyskoczysz. Zadziwiasz go, zaskakujesz i zdumiewasz. Jest to karta nieprzewidywalności, lecz w pozytywnym sensie, uczuciowa i serdeczna, chociaż on może też widzieć Cię jako troszkę zwariowaną dziewczynę, ale na teraz cieszysz się dobrą opinią w oczach partnera. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 17.02.2019 o 13:02, Willow napisał:

Jeśli można, to też poproszę jak Ejbert:

Jak jestem widziana przez swojego męża :)

Anastazja

 

 

Anastazjo, dla Ciebie wypadła gorąca karta: Ślub. Karta ślubu oznacza związek, którego się pragnie. Dla pań i panów samotnych, niezamężnych oznacza, że są na najlepszej drodze do zawarcia poważnego związku.  Dla osób będących już w związku jest oznaką gorących uczuć, namiętności, atrakcyjności ale też i chęci posiadania połówki na własność. Mąż zatem widzi Cię jako dobrą żonę, ale też i jako atrakcyjną kobietę również w oczach innych mężczyzn i może być zazdrosny i burzyć się z tego powodu.

 

Edytowane przez Makrela
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 17.02.2019 o 13:14, Tullia napisał:

To ja również. Jak jestem widziana przez męża Grzesia.

 

Joanna

Joanno, Tobie wypadła karta Doradca. Mąż Ciebie widzi jako osobę niezbędną. Jesteś mu doradcą i przyjacielem, ufa Ci, uważa, że może na Tobie polegać i bardzo to sobie ceni, nawet jeśli tego jawnie nie okazuje.  Jest zadowolony i dumny, kiedy słyszy jak inni ludzie dobrze o Tobie mówią. Karta ta jednocześnie wskazuje na pewien dystans: Doradca jest pewny, godny zaufania, lecz i sam zna swoją wartość, a to trochę jakby deprymuje męża, który w głębi duszy może chciałby górować w waszym związku. A tu proszę - mądra żona  :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 17.02.2019 o 16:49, Kremilek napisał:

i ja też poproszę :) na siebie, jak jestem postrzegana teraz przez pana. Katarzyna.

Katarzyno, wypadła Ci karta Plotki. Oznacza to, że Twój partner postrzega Cię jako osobę energiczną oraz przy tym gadułę i być może uważa, że poświęcasz mu za mało czasu, które marnujesz na babskie ploteczki i spotkania z koleżankami ;) albo na jakieś inne zajęcia, związane z szeroko rozumianymi interesami, w tym może być praca zawodowa czy doszkalanie się. Zwróć uwagę na wasz teren wspólny - czy macie jakieś wspólne zainteresowania o których możecie pogadać tak, by jedna strona rozumiała drugą i nie zanudziła jej abstrakcyjnymi dla niej tematami, na zasadzie, że Ty jemu opowiadasz o robótkach ręcznych a on Tobie o technice rzutu kulą do kręgli ;) 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
16 godzin temu, Makrela napisał:

Twoja karta to Ważne Odkrycie. Robercie, Ty jesteś postrzegany jako poważny człowiek, solidny partner, taki któremu się ufa i który obdarza poczuciem bezpieczeństwa. Solidna marka to Twój znak towarowy :D Poza tym Twoja żona może jeszcze odkryć w Tobie jakąś  dobrą cechę, której albo ona sama w ferworze dnia codziennego nie widzi/nie zwraca uwagi, bo to jest oczywiste dla niej, albo Ty jeszcze nie wszystko ujawniłeś lub nie było okazji potwierdzić, jakim skarbem jesteś ;p

Dzięki Makrela :bukiet3i:

Jestem skonfudowany taką opinią Twoich kart i byłbym bardzo rad, gdyby tak mnie małżonka postrzegała. O, bo ja jestem :aniolek:tylko świat jakiś niedowidzący jest i widzi we mnie :dziadek: a bywa, że i :devil: 

 

Skarbem to na pewno jest moja żona, a jeśli we mnie jest coś jeszcze nieodkrytego to... sam ciekaw jestem co to by mogło być ;p 

  • Dobre! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Makrela napisał:

Katarzyno, wypadła Ci karta Plotki. Oznacza to, że Twój partner postrzega Cię jako osobę energiczną oraz przy tym gadułę i być może uważa, że poświęcasz mu za mało czasu, które marnujesz na babskie ploteczki i spotkania z koleżankami ;) albo na jakieś inne zajęcia, związane z szeroko rozumianymi interesami, w tym może być praca zawodowa czy doszkalanie się. Zwróć uwagę na wasz teren wspólny - czy macie jakieś wspólne zainteresowania o których możecie pogadać tak, by jedna strona rozumiała drugą i nie zanudziła jej abstrakcyjnymi dla niej tematami, na zasadzie, że Ty jemu opowiadasz o robótkach ręcznych a on Tobie o technice rzutu kulą do kręgli ;) 

 U mnie w punkt - na pewno teraz więcej czasu poświęcam swoim zainteresowaniom, których dla niego są całkiem obce jak nie z tej planety i jeśli już rozmawiamy o tym to jest to właśnie taka rozmowa jak to ujęłaś :D Jachu to mądry facet, ale ściśle mądry, u niego wszystko musi być "naukowo udowodnione" a mnie to przyprawia o gorączkę ;) 

Energiczna dla niego jestem na pewno, dość powiedzieć, że on twierdzi, że nie umiem długo usiedzieć w jednym miejscu i ciągle mnie gdzieś nosi.  Spróbuje trochę posiedzieć z nim w domu :kawka:

  • Lubię to! 1
  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 19.02.2019 o 23:54, Makrela napisał:

Marto Twoja karta to Niespodzianka. A więc Ty dla swego partnera ciągle jesteś zagadką, jest on stale w gotowości bojowej, gdyż nie wie z czym tym razem wyskoczysz. Zadziwiasz go, zaskakujesz i zdumiewasz. Jest to karta nieprzewidywalności, lecz w pozytywnym sensie, uczuciowa i serdeczna, chociaż on może też widzieć Cię jako troszkę zwariowaną dziewczynę, ale na teraz cieszysz się dobrą opinią w oczach partnera. 

To prawda, ale on się do tego przyzwyczaił :D ważne, że jest odbierane w sposób pozytywny :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...