Skocz do zawartości

Walentynkowe przesłanie od Aniołów


mrófka

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji Walentynek dla 10 osób wyciągnę przesłanie Anioła z talii "Świetlista siła Aniołów".

Przesłanie każdy sam powinien zrozumieć - to jest jego wskazówka osobista, odnosi się do aktualnej sytuacji, problemu albo może jakiejś rozterki, dylematu lub pytania do własnej duszy albo do wyboru drogi, który ma dokonać. Tego nie wiem - jestem tylko narzędziem :) - reszta należy do Ciebie.

 

Potrzebuję tylko podania imienia - nic więcej.

Nie piszcie o co wam chodzi, na co mam wyciągnąć kartę, ale proszę o zastanowienie się nad pytaniem do Anioła PRZED wpisaniem się do wątku. 

 

PS - karty będę wyciągać w niedzielę, a odpowiedzi mogą być później. Ale na pewno będą :) 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anhana

A ja mogę tu też się zgłosić (napisałam u Makreli)? 

 

Edit: Skoro mogę tu też, to poproszę, Marta :)

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) ona ma sibillę a ja anioły, a przesłanie to jest co innego niż określenie osobowości faceta czy charakteru związku.

I ja się też u Makreli zapisałam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrófko, mrófko - jestem 11 ale ślicznie proszę o kartę dla mnie :kwiatek: strasznie jestem ciekawa tej talli, słyszałam, że jest nie tylko śliczna ale i celna, a to mnie najbardziej przekonuje.

Spóźniłam się, wiem... 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Willow napisał:

Jeśli osób jest za dużo - mogę zrezygnować ze swojego pytania :) (opcji z "chowaniem" napisanego już coś nie ufam)

Willow, nie musisz rezygnować, dwie osoby więcej to nie dwieście :D 

Ale najpierw krótkie wprowadzenie, gdyż ta talia jest nieco inna niż pozostałe anielskie karty. 

Jak wiecie losowałam karty z talii "Świetlista siła aniołów". Talia ta podzielona jest na 5 sekcji, w każdej z nich znajdują się Anioły z poszczególnych sfer - hierarchii - legionów niebieskich. Autorka wprowadziła rzadko już spotykane nazwy sił anielskich i anielskich pomocników, niektóre nazwała po swojemu, ale to nie ma znaczenia jeśli chodzi o wskazówki i przesłania; niektóre nazwy są egzotyczne - i to wszystko, co jest w tej talii takie bardziej inne. Opracowanie jest staranne, sięgała ona tak do źródeł starszych (np. Kabała czy Biblia) jak i do nowszych, tzw. współczesnych. Nie jestem zwolenniczką kart słodkich aniołków z dołączonymi przesłaniami - afirmacjami itp. i mam tylko tą jedną jedyną talię, ona przyciągnęła moją uwagę.
Niektóre karty są zbiorowe, co znaczy, że działa w Twojej sprawie dana grupa aniołów, tak jakby zespołowo.
Są tam też anioły mroku, na szczęście nikt żadnego z nich nie wylosował ;) 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Makreli.

 

Elu do Ciebie odezwał się Anioł Sofia. Jego przesłanie to:

Połącz się z ciszą Wieczności. Odnów swoją energię. Przyjmuj ją!
Anioł Sofia strzeże twojej wewnętrznej świątynii. Uczy cię trudnej sztuki milczenia a jednocześnie dialogu z boską siłą. Jego obecność sprawia, że goi się każda rana, jaką kiedykolwiek odniosłaś w życiu. Prowadzi cię do wiecznie działającej siły, której jesteś częścią. W tej świętej przestrzeni możesz wypocząć jak też tworzyć i rozwijać nowe siły. Odkryj siłę ciszy (bo tylko w ciszy można usłyszeć głos Przewodnika) i ufaj temu przewodnictwu.

Edytowane przez mrófka
  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Anastazji979.

 

Marto, do Ciebie przyszły Osobiste siły anielskie. Ich przesłanie to:

Jesteśmy z tobą. Zawsze.
Wylosowanie tej karty oznacza sprzyjający czas do otrzymywania przesłań i wskazówek od tej grupy Pomocników. Jest to grupa tzw. Aniołów osobistych, które mają przydzielone zadania i funkcje tylko dla ciebie, i które są przy tobie od chwili narodzin. M.in. jest w tej grupie Anioł Stróż.

Ich zadaniem jest bezpośrednia pomoc - przywołuj je, jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia.  Pamiętaj jednak, że te Anioły znają twój plan życia i jeśli twoje pragnienia nie spełniają jego założeń - nie będą działać wbrew niemu. Mogą jednak przeprowadzić cię przez trudy i niebezpieczeństwa tak, byś jak najmniej ucierpiała, mogą też zadziałać poprzez "cuda" na rzeczy, o których człowiek nie odważy się nawet pomyśleć lub mieć nadzieję, że się spełnią. A zatem: trzeba ci odwagi. 
Możliwe jest również,  poprzez tę grupę anielską,  nawiązanie kontaktu z innym człowiekiem, w celu rozwiązania pewnych spraw lub problemów.
Nie jest możliwe przyspieszenie zdarzeń, tak, że nie ponaglaj ich, nie targuj się  - proś je ze szczerego serca i z wiarą  oczekuj odpowiedzi. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Anhany.

 

Marto, do Ciebie mówi Archanioł Gabriel. Jego przesłanie to: 

Każdy nowy dzień jest nowym początkiem. Każdego dnia możesz zrzucić z siebie brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie.
Archanioł Gabriel przypomina ci o twoim pierwotnym - bożym - wzorcu, człowiek bowiem został stworzony na wzór i podobieństwo doskonałego Boga. Gabriel oznajmia ci, że nadszedł czas, abyś zrzuciła z siebie brzemię przeszłości. Wzywa cię, abyś odnowiła swoje Światło w jasności i czystości, uwalniając swoją duszę od starych, zakorzenionych wzorców. W ten sposób będzie ona promieniować poprzez ciebie w świat pełnią swej mocy i piękna. Pozwól ponieść się ku nowym doświadczeniom twojego bytu, powróć do swojej pierwotnej [boskiej] czystości i niewinności.
Pokonaj przepaść pomiędzy siłą rozumu, która pochodzi z zewnątrz, a wrodzoną siłą Bożą, która tkwi w tobie.

Archanioł Gabriel wspiera cię niezliczonymi rzeszami aniołów, kiedy zdecydujesz się na tę siłę otworzyć. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Ismer.

 

Ismer, do Ciebie odezwał się  Archaii łaski. Jego przesłanie:
Piękno, miłość i spokój, które przyciągają cię w innych ludziach, nosisz w sobie.
Archaii łaski (Donna Grazia - udzielająca łaski) działa w każdym, kto kieruje się miłosierdziem.

Jest tajemną siłą anielską, która pomaga ludziom w rozpaleniu w sobie wewnętrznego światła sprzyjającego ich rozwojowi. Podążanie ku światłu nie jest wyzbyte trudów i bólu, jednak pokonując trudności rozwijasz piękno i doskonałość, budzisz się znów ku Bogu. Donna Grazia przypomina o pewnym porozumieniu, które zawarłaś dawno temu z mieszkającą w tobie boską siłą - o chronieniu wszystkich żywych istot, szczególnie tych, które są podporządkowane twemu rozwojowi, jak również o tym, że powinnaś wnosić swój wkład w dzieje świata poprzez rozwijanie swojej prawdziwej wielkości. Prowadzi cię też ku twoim prawdziwym, pierwotnym możliwościom. Dzięki temu poznasz siłę bożej łaski.

Pamiętaj, że to w tobie drzemią wszystkie siły, których daremnie szukasz na zewnątrz. Nie wymagaj niczego od innych - sama stawaj się dla innych tym, czego potrzebujesz w swoim życiu. Siły twojego wnętrza niosą ci wolność - skorzystaj z nich!

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Ziqu.

 

Dominiko, oto Twój Anioł troski pełnej miłości. Jego przesłanie to: 

 Nie musisz dźwigać na swoich barkach ciężaru świata. Zrzuć go! Uwolnij się!
Jest to anioł z grupy osobistych sił anielskich. Jego zadaniem jest wskazywanie ci nadziei i światła na najciemniejszych odcinkach twojej drogi życia. Wspiera cię, kiedy "nikt inny nie chce cię wesprzeć". Nie opuszcza cię w potrzebie, niesie otuchę i pociesza, tak jak matka, w chwilach smutku, choroby, rozłąki czy kryzysów życiowych.

To jest Pramatka - istota o cechach kobiecych, troskliwa uzdrowicielka i opiekunka, bezwarunkowo cię kochająca. Zwróć się do niego, jeśli teraz przeżywasz ciężkie chwile.

Anioł ten prosi cię również, abyś zwróciła się ku Naturze, dostrzegła jej piękno i doskonałość, pozwoliła się jej ponieść i wykorzystać jej uzdrawiające siły. Przekazuje również, że wszelkie rany, każdy ból, jakiego doznałaś lub jaki zadałaś sama sobie, jest przemijający. Czas uleczy te rany.  Ból zawsze mija - więc już teraz zostaw go tam, gdzie jego miejsce - w przeszłości. Pomyśl o tym co będzie, zobacz piękno, które otacza cię teraz i które zawsze będzie cię otaczało, jeśli tylko zechcesz je dostrzec. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Gogity.

 

Kasiu, Tobie odpowiedział Haschmalim Zadkiel.
Jest to anioł z grupy wtajemniczenia - są to anioły kabały. Według legendy Kabała - jako księga mądrości - po wypędzeniu pierwszych ludzi z Raju, została przez aniołów  ofiarowana Adamowi, aby człowiek, kierując się jej wskazaniami, mógł odnaleźć drogę powrotną do pierwotnej jedności z Bogiem. Haschmalim Zadkiel jest strażnikiem królestwa Hesed.
Przesłanie Haschmalima Zadkiela to:

Życie jest darem - ponosisz odpowiedzialność za to, jak go wykorzystasz.
Tutaj masz możliwość zakręcenia swoim kołem szczęścia. Ćwicz się w byciu Tutaj i Teraz w rozpoznawaniu boskich wskazówek, które prowadzą cię do szczęścia. Niech kieruje tobą nie rozum, lecz twoje wyższe Ja. Idź naprzód.

Kiedy na swojej drodze zrobisz błędny krok, dostrzeż ukrytą w nim mądrość, przebacz sama sobie i nie zatrzymuj się w drodze dłużej, niż to konieczne. Tym sama siebie wspierasz w swoim rozwoju. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Tulii.

 

Joanno, do Ciebie mówią Anioły złotego promienia. Ich przesłanie dla Ciebie:

To, czego masz się nauczyć zostało przewidziane w bożym planie dużo wcześniej.
Jest to grupa Aniołów służących mądrości Boga. Siłą aniołów tego promienia jest proces wtajemniczania, w którym człowiek nawiązuje kontakt z wyższą od siebie istotą, aby "otrzymać od niej wiadomości" - a konkretnie anioły tego promienia pomagają nam rozumieć prawdziwie - sercem oraz pomagają zaufać swojej własnej sile.
Kiedy przywołujesz te anioły, poszerzasz swe duchowe horyzonty. Przynoszą ci one poznanie, większą ilość energii, zrozumienie dla procesu przemiany. Są one nadajnikami Bożej wiedzy, pokazują ci nowe drogi i możliwości, pomagają ci zostawić za sobą przestarzałe (nieużyteczne już dla ciebie) wyobrażenia i schematy, tym samym pomagają ci ulepszyć się, odnowić i zmienić. Pomagają ci podążać drogą serca.
Mówią ci, że swoją siłę możesz czerpać również z Dziś a nie tylko z Wczoraj. Wspierają cię w tym, abyś zwróciła swoje spojrzenie we właściwym kierunku: przed siebie. Umacniają także twoją pewność siebie i oświetlają ciemne zakamarki twojej duszy.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Willow.

 

Anastazjo, Tobie pomaga Tajemna siła niebieska. Jest to Siła należąca do grupy osobistych sił anielskich. Jej przesłanie to: 
Tylko ty sama możesz otrzymać ten bardzo osobisty znak swojej siły.
Nie tylko aniołowie pomagają ci w samorozwoju. Towarzyszą ci również inne świetliste siły, dobre duchy, które pomagają ci z miłością i działają niezależnie od tego, czy myślisz o nich czy nie. Ale kiedy je wzywasz możesz natychmiast odczuć ich obecność. Mogą być drogowskazem na nadchodzący czas lub po prostu wsparciem w chwili obecnej.

Te siły mogą działać poprzez różne królestwa [symbole, atrybuty]: zwierząt, roślin, minerałów, duchów natury, Mistrzów, bogów i bogiń, to także dobre siły przodków. Możesz je przywołać - są to te symbole, które mieszkają w twoim sercu. Te siły są  "przydzielone" indywidualnie każdemu człowiekowi i działają tylko dla niego. Są to promieniujące, obdarzające siłą formy energii. Wspierają cię i są pomocne w twojej obecnej sytuacji, jakkolwiek by ona nie wyglądała.

Być może podczas czytania tego tekstu już będziesz intuicyjnie wiedzieć, o jakiej tajemniczej sile jest mowa. Połącz się z nią, ponieważ właśnie przesłała ci ona znak swojej miłości. Jej światło i gotowość pomocy jest zawsze blisko ciebie, jednak ta Tajemna Siła szanuje twoją wolną wolę i dlatego cierpliwie czeka na zaproszenie do twojego życia. Jeśli jednak nie jesteś jeszcze pewna jaka siła przemawia przez tą kartę, zapytaj po prostu "Siło, która przesłałaś mi ten znak, przedstaw się"!  W ciągu następnych trzech dni otrzymasz odpowiedź. Zostaną ci przesłane znaki. Bądź czujna - rozpoznaj je.

 

 

Edytowane przez mrófka
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla LA.

 

Aniu, do Ciebie mówi Archanioł Uriel. Jego przesłanie to: 
Bądź mężna i mocna, nie lękaj się, nie bój się niczego ani nikogo, gdyż Pan, Bóg twój idzie z tobą, nie opuści cię i nie porzuci.
Jeśli Uriel pojawi się w twym życiu, wzywa cię on do tego, abyś stanęła do konfrontacji z samą sobą. Poznaj swoje wady i słabości. Jakie cienie podziemi trzymają się ciebie kurczowo? Uriel jest siłą uświadamiającą twoje słabości i mroczne zakamarki twojej duszy. Jest sumieniem, jest sędzią, ale jest sprawiedliwy i obdarza łaską. Nie chce cię ośmieszyć, poniżyć lub ukarać, nie chce też obudzić w tobie poczucia winy. Zachęca natomiast do szczerego rachunku sumienia i refleksji nad dotychczasowym życiem. Nie jest to łatwe zadanie, jednak bardzo ważne, jeśli chcesz żyć w zgodzie z samą sobą i doświadczyć poszerzenia świadomości. Miej zatem odwagę stawić czoła swojemu Podziemiu.

Uriel radzi, abyś z pozycji obserwatora popatrzyła na siebie i swoje zachowania, na swoje wybory, na swoją dotychczasową drogę. Nie bój się rozprawy ze swymi cieniami. Gdy tego dokonasz, zaczniesz promieniować wewnętrznym boskim światłem, które mieszka w każdym człowieku. Nie powinnaś wycofywać się, poddawać i kurczyć po to, aby otaczający cię ludzie czuli się bardziej pewnie. Pomniejszanie samej siebie nie służy światu. Wzrastaj więc promieniując boskim światłem, objawiaj sobą, swoim życiem wspaniałość Boga. Gdy sobie na to pozwolisz -  tym samym pozwolisz innym, aby czynili to samo i takich ludzi będziesz coraz częściej spotykać na swej drodze. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Eufemii.

 

Marto, anioł który Ci odpowiedział  to Archanioł Chamuel. Jego przesłanie to:

Pokochaj siebie i idź za głosem swojego serca.
Ten archanioł służy różowemu promieniu, aby pobudzić przepływ emocjonalnej siły serca. Pomaga żyć na Ziemi w prawości i uczciwości. Wzywa cię, abyś działała dla dobra wszystkich stworzeń i dla ogólnej szczęśliwości. Zaleca szczególną troskę o istoty powierzone twojej opiece ale także działanie na rzecz i dla dobra wszystkich innych, dla dobra Matki Ziemi. To może być każde działanie, przykładowo -  ekologia. To może być bezinteresowna pomoc słabszym, skrzywdzonym, chorym, nieszczęśliwym, prześladowanym. 
Jeśli rozwiniesz w sobie siłę różowego promienia poszerzy się twoje pole widzenia sercem. Każda modlitwa sprzyjająca rozwojowi twojej duszy zostanie wysłuchana. Jeśli obdarzysz świat miłością, która mieszka w twoim sercu - świat miłością ci odpowie i ta miłość zamanifestuje się w świecie rzeczywistym [w świecie materii].

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla Kremilek.

 

Kremilku, z tej strony Ischim Sandalfon. Przesłania ma on dwa:
Tylko kiedy przejmiesz pełną odpowiedzialność za wszystko, co stało się w twoim życiu, będziesz mogła zacząć wprowadzać w nie zmiany. 
Jedyną trwałą rzeczą jest zmiana.

Ischim Sandalfon jest aniołem wtajemniczenia. Przypomina ci, że nie musisz  "zasłużyć sobie na Niebo" ponieważ Niebo jest na Ziemi. To ty tworzysz sobie swoje prywatne niebo lub swoje prywatne piekło. Tutaj i teraz, w każdej minucie twojego życia - poprzez każdą decyzję, którą podejmujesz. Jeśli chcesz pracować z krystalicznie czystą siłą stwórczą (a Sandalfon przypomina również o potędze i sile, która mieszka w każdym człowieku) to musisz wiedzieć, że ty sama jesteś pierwszym kryształem, który musi zostać oszlifowany.

Oznacza to, że ponosisz całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co zdarzyło się w twoim życiu, za wszystkie myśli, słowa, uczucia i czyny, które wysyłasz do otoczenia. Tym właśnie budujesz swoje życie. Wszystko jest energią, wszystko co wysyłasz, wcześniej czy później do ciebie wraca.

Nadszedł czas, byś w całej pełni uświadomiła sobie tą prawdę i zaczęła żyć świadomie. Stań się mistrzynią samej siebie.

Edytowane przez mrófka
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłanie dla ThePhoenix.

 

Moniko, do Ciebie mówi Bne elohim Rafał. Jego przesłanie to: 
Wszystko jest informacją. Naucz się ją rozumieć.
Bne elohim Rafał stoi u wrót Chod, królestwa ósmej hierarchii przyporządkowanej Merkuremu. Wskazuje na ważną rolę informacji w twoim życiu oraz na konieczność jasnego osądu - rozróżniania fałszu od prawdy.
Bne elohim Rafał prosi cię, byś wycofała swą świadomość ze wszystkiego co zewnętrzne i w tym świetle przemyślała swoją obecną sytuację. Objaśnia, że wszystko jest informacją - nie tylko wypowiadane słowa i napisane teksty - są także informacje bezsłowne: to napotkani ludzie, miejsca i okoliczności. Na przykład jakiś człowiek wyzwala w tobie przyjemne odczucia - pozostaje on w harmonii z twoją naturą, natomiast ludzie, którzy wydaja ci się nieprzyjemni mogą być nośnikami informacji przypominającymi ci o czymś, co nie jest dla ciebie dobre. Są oni jak lustro. Podobnie sytuacje, miejsca i rzeczy.
Sprawdzaj więc, jakie informacje zawierają (i emitują) twoje myśli, skąd pochodzą, czy pasują do ciebie, czy pomagają tobie lub innym - ponieważ to one wytyczają kierunki twojej energii. Chroń się przed napływem informacji dla ciebie niekorzystnych, nie chłoń ich (często jest to nieświadome chłonięcie złych informacji, np. przez oglądanie czy czytanie nieodpowiednich treści), pożegnaj się na zawsze z tymi informacjami, myślami  i przekonaniami, które są przestarzałe i już nie służą twojemu rozwojowi.
Pamiętaj - informacja, myśl, to bardzo subtelna ale i potężna energia stwórcza. Musisz nauczyć się rozpoznawać jej naturę i nauczyć się wyrażać ją w swoim życiu. Masz wiele talentów i zdolności, wykorzystaj więc możliwość ich twórczego wyrazu. Możesz uleczyć każdą część siebie, jeśli tylko nauczysz się rozpoznawać ideę (myśl leżącą u podstawy) i ją wyrażać. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.02.2019 o 18:31, mrófka napisał:

Przesłanie dla Kremilek.

 

Kremilku, z tej strony Ischim Sandalfon. Przesłania ma on dwa:
Tylko kiedy przejmiesz pełną odpowiedzialność za wszystko, co stało się w twoim życiu, będziesz mogła zacząć wprowadzać w nie zmiany. 
Jedyną trwałą rzeczą jest zmiana.

Ischim Sandalfon jest aniołem wtajemniczenia. Przypomina ci, że nie musisz  "zasłużyć sobie na Niebo" ponieważ Niebo jest na Ziemi. To ty tworzysz sobie swoje prywatne niebo lub swoje prywatne piekło. Tutaj i teraz, w każdej minucie twojego życia - poprzez każdą decyzję, którą podejmujesz. Jeśli chcesz pracować z krystalicznie czystą siłą stwórczą (a Sandalfon przypomina również o potędze i sile, która mieszka w każdym człowieku) to musisz wiedzieć, że ty sama jesteś pierwszym kryształem, który musi zostać oszlifowany.

Oznacza to, że ponosisz całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co zdarzyło się w twoim życiu, za wszystkie myśli, słowa, uczucia i czyny, które wysyłasz do otoczenia. Tym właśnie budujesz swoje życie. Wszystko jest energią, wszystko co wysyłasz, wcześniej czy później do ciebie wraca.

Nadszedł czas, byś w całej pełni uświadomiła sobie tą prawdę i zaczęła żyć świadomie. Stań się mistrzynią samej siebie.

I ja też tak czuję...  tylko to szlifowanie na kryształ to ciężka sprawa.

Ale w punkt trafione, jestem na takim etapie właśnie i serdeczne dzięki za to przesłanie - umacnia mnie w przekonaniu, że warto było podjąć ten wysiłek  :bukiet:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 18.02.2019 o 18:25, mrófka napisał:

Przesłanie dla Eufemii.

 

Marto, anioł który Ci odpowiedział  to Archanioł Chamuel. Jego przesłanie to:

Pokochaj siebie i idź za głosem swojego serca.
Ten archanioł służy różowemu promieniu, aby pobudzić przepływ emocjonalnej siły serca. Pomaga żyć na Ziemi w prawości i uczciwości. Wzywa cię, abyś działała dla dobra wszystkich stworzeń i dla ogólnej szczęśliwości. Zaleca szczególną troskę o istoty powierzone twojej opiece ale także działanie na rzecz i dla dobra wszystkich innych, dla dobra Matki Ziemi. To może być każde działanie, przykładowo -  ekologia. To może być bezinteresowna pomoc słabszym, skrzywdzonym, chorym, nieszczęśliwym, prześladowanym. 
Jeśli rozwiniesz w sobie siłę różowego promienia poszerzy się twoje pole widzenia sercem. Każda modlitwa sprzyjająca rozwojowi twojej duszy zostanie wysłuchana. Jeśli obdarzysz świat miłością, która mieszka w twoim sercu - świat miłością ci odpowie i ta miłość zamanifestuje się w świecie rzeczywistym [w świecie materii].

To zadziwiające, u mnie też w punkt trafione i mnie także umacnia w przekonaniu, że to jest jednym z moich zadań - może karmicznych - na ziemi. Od zawsze opiekuję się zwierzętami jak umiem, od zawsze były u mnie podrzuty, chore, słabe, skrzywdzone.  I mam też skłonności do obrony słabszych. Ale czy to "miłość"? - nie wiem, po prostu tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...