Skocz do zawartości

Relacja Małża i moja na 3 najbliższe mieciące :)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jak będzie wyglądała relacja moja i Małża w najbliższych 3 miesiącach?

 

6 Kielichów Słońce  8 Buław

 

Lubię 6 Kielichów to ciepłe, fajne klimaty, może też nasze rozmowy o dzieciach :D  Co by potwierdzało Słońce dalej, radość może, więcej optymizmu i wspólnych, fajnych chwil :) Skoro idzie wiosna, to może w tych 8 Buławach jakieś wycieczki, wypady ;)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Piękne karty :)

6 pucharów to karta rodzinny, miłości takiej matczynej, to rodzinna atmosfera, to miejsca gdzie czujemy się tak dobrze jak wtedy kiedy mieliśmy kilka lat, jak w piaskownicy....

Słońce jest również kartą na której są dzieci... sama w sobie nie mówi o uczuciach, ale wzmacnia te 6 pucharów, podgrzewa je jak słońce, daje pozytywną energię, mówi o radości

8 buław - karta komunikacji, zatem wiele ciepłych rozmow o rodzinie dzieciach,

w pytaniach o rodzinę 6 kielichów jest chyba najlepszą kartą, lepszą niż 10 kielichów jak dla mnie...

pozazdrościć tylko :)

 

poza tym te karty cholera ciążowe są :D

Edytowane przez Arbogast
ciąża
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Masz też dość aktywny czas, może być związany ze świętami wielkanocnymi, może pojawi się jakiś wyjazd, albo intensywne spędzanie czasu razem a do tego też nadmiar obowiązków, ale to na końcówce. Tak to karty ładne :) i ciążowe, na karcie Słońca mam szczęśliwego dzieciaczka :)  

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2019 o 17:54, Tullia napisał:

Jak będzie wyglądała relacja moja i Małża w najbliższych 3 miesiącach?

 

6 Kielichów Słońce  8 Buław

 

Lubię 6 Kielichów to ciepłe, fajne klimaty, może też nasze rozmowy o dzieciach :D  Co by potwierdzało Słońce dalej, radość może, więcej optymizmu i wspólnych, fajnych chwil :) Skoro idzie wiosna, to może w tych 8 Buławach jakieś wycieczki, wypady ;)

bardzo ładne uczuciowe karty:-)

dużo ciepła i zrozumienia, przyjemnie spędzony czas i chyba jakaś praca na dzidzią się zaznacza:-)

Odnośnik do komentarza

Jak będzie wyglądała relacja moja i Małża w najbliższych 3 miesiącach?

6 Kielichów Słońce  8 Buław

Rodzinnie, miło, pozytywnie z przyciąganiem. Możecie coś planować wspólnego.

Pozytywnie :aniolek:

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Jakie ładne karty , zazdroszczę:-). 

Bardzo miło, ciepło, 6 pucharów to taka wrażliwa karta i miłość bezwarunkowa która pewnie będziecie sobie okazywać, może jakieś kontakt z dziećmi które przyniosą wam dużo radości lub wzmożony kontakt między wami..

Pozdrawiam ☺

 

Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

6 Kielichów, Słońce, 8 Buław

Poczucie bezpieczeństwa, posiadania swego "miejsca w świecie", przynależności, a jednocześnie (z wiosną) może zacząć zwiększać się ochota na coś podkręcającego, energetyzujące. Słońce opromieniające sielską 6 kielichów i przyspieszającą tętno 8 buław. Fajne, pobudzające karty, talia rozumiem jakaś standardowa.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Weryfikacja

 

Relacje dobre, w 6 Kielichach sporo czasu spędziliśmy w gronie rodziny, ze strony Męża właśnie:). W 8 Buławach może wyszły nasze wypady rowerowe, w Słońcu spokój i harmonia, bez większych zgrzytów było :)

Przepraszam, zapomniałam zupełnie o tym temacie ;).

Dzięki <3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...