Skocz do zawartości

Praca


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad dwóch miesięcy pracuje w nowej pracy. Już nie nudzę się, ale mam bardzo dużo ambitnej pracy. Codziennie dużo nauki. Mogę tak pracować przez jakiś czas, ale docelowo wole pracę gdzie jest wytwarzane mniejsze ciśnie.

Praca do roku czasu -

8 monet Świat (6mieczy) Kochankowie As pucharów As buław 

 

Widać, że przede mną dużo pracy. Następna karta mówi od odnalezieniu swojego miejsca - pracy z powołaniem. Od razu chciałam zaznaczyć, że nie zamierzam emigrować, ale te karty tej opcji nie wykluczają. Świta 6 mieczy to jakby zamknięcie jednego etapu i rozpoczęcie zupełnie nowego. Może to być pod wpływem podpisanie nowej umowy o pracę, wejście w spółkę lub w relacje partnerską - przeprowadzenie się za partnerem lub zmiana prace ze względu na relacje by mieć więcej czasu. Raczej obstawia, że do dwóch lat zmienię pracę na inną o czym mówi karta Świta i dwa cudowne Asy.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mnie się wydaje, że wyjedziesz, mówi o tym Karta Świat i 6 Mieczy. Tyle, że Kochankowie i As Pucharów mogą mówić, że wyjedziesz w związku z miłością/uczuciem. Z drugiej strony Kochankowie mogą też pokazywać podpisanie umowy :) As Buław z kolei może wskazywać, że będzie to coś zupełnie nowego. W każdym razie bardzo ładne karty :)

Odnośnik do komentarza

Na obecną chwilę jest dużo pracy, co widać w 8 monet. Jednak ja obstawiam, że to nie jest twoje miejsce docelowe. Pojawi się nowa lepsza oferta, a z nią dylemat, czy odejść. As bulaw będziesz miała siłę i energię, aby ruszyć gdzieś indziej 6 mieczy. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Karta 8 denarów oznacza pracę taką bardzo poukładaną, od - do. Tu nie ma nadgodzin, za to jest spokojne i dokładne wykonywanie swoich obowiązków.

Karta Świata oznacza poza wyjazdem (gdzieś już w Twoich rozkładach niekoniecznie na pracę widziałem niedawno motyw wyjazdu za granicę) także otwarcie się na nowe możliwości, to świetna karta jeśli chodzi o naukę, człowiek w tej karcie dosłownie chłonie wiedzę jak gąbka... 6 mieczy to są nowe rzeczy ogólnie, wyjście po nowe - ale także wyjazd, często za granicę, niekiedy za wodę... i znów ten motyw wyjazdu jakby się tutaj potwierdza - słuchaj, ja pół roku temu pukałem się po głowie, gdy ex mi proponowała wyjazd za granicę... a dzisiaj jej nie ma a ja za granica siedzę...

Kochankowie są kartą wyboru (w miłości oczywiście dochodzi aspekt romansu itp, ale w sprawach służbowych raczej jest to wybór), różnych możliwości i zastanawiania się

Dalej są dwa asy - dociągnąłbym coś do tego, bo tak to mi się tutaj rysuje, że w pracy jakaś propozycja wyjazdu i dylemat przed Tobą, bo tutaj może być jakieś uczucie, które będzie Cię trzymać, ale podskórnie czuje, że nie o to tutaj chodzi i to dociągnięcie kart by pokazało o co chodzi...

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Kapłan mówi, że dokonasz dobrego wyboru, zgodnego z Tobą, Twoim widzeniem świata, król buław niekiedy pokazuje szefa, niekiedy kochanka... cholera mam problem przy tym ukladzie kart.... nie są one dla mnie takie czytelne wprost pomiedzy czym ten wybr będzie, bo na pewno staniesz przed jakąś decyzje odnosnie przyszłosci zawodowej...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

A czy nie pojawi się dziecko? W temacie na życie seksualne była karta Cesarzowej, tu mamy Asa pucharów - ciąża. Stąd decyzja o wyjściu w inny rejon albo też pójściu na swoje - prywatna działalność. Jest też dla mnie w obu tematach podjęcie decyzji pod wpływem mężczyzny, ale tak jakby przerwa czy ciąża były dla Ciebie bardziej korzystne. 

Czytam te karty i karty z tamtego tematu razem jako czas który w Twoim życiu przyniesie decydujące zmiany. Inny odczyt niż zwykle ale może się też pojawić i taka opcja. 

Odnośnik do komentarza

W 8 monetach, będziesz świetnie sobie radzić, ale i też dokładnie i dużo pracować, udoskonalić się, W świecie i 6 mieczy widzę zamknięcie starej i rozpoczęcie nowej ścieżki, w Świecie widać też, że będziesz czuć spełnienie, zadowolenie ze stanu rzeczy - tu chęć nowego etapu nie przez źle warunki, ale przez to, że osiągniesz górę w swoim rozwoju tam i będziesz chciała iść i rozwijać się dalej -  nad którą (możliwą ścieżką /nową opcją) będziesz się zastanawiać w Kochankach. Na nowe możliwości też wskazują 2 Asy. Kaplan tu wskazuję na odnalezienie się w gronie ludzi z podobnymi poglądami, zapewnia dobrą pracę ale i dużo nauki. Król bulaw, to może być figura szefa, ale tez może wskazywać, że to właśnie ty w tym dasz rady. 

Tez jest dość wiarygodnym przez te karty uczuciowe, że na decyzję wpłynie mężczyzna, do którego będziesz miała uczucia - mógł się też zaznaczyć w Kaplanie u Królu bulaw. 

Powodzenia ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

8 monet Świat (6mieczy) Kochankowie As pucharów As buław 

 

Doskonalenie, później jakaś zmiana, możliwy wyjazd.

W świecie może być też koniec, w kochankach dwie możliwe drogi bądź podążenie za sercem.

W asach nowe możliwości, potencjały, z których nie wiadomo co wypłynie. :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.02.2019 o 18:49, zakretka23 napisał:

Od ponad dwóch miesięcy pracuje w nowej pracy. Już nie nudzę się, ale mam bardzo dużo ambitnej pracy. Codziennie dużo nauki. Mogę tak pracować przez jakiś czas, ale docelowo wole pracę gdzie jest wytwarzane mniejsze ciśnie.

Praca do roku czasu -

8 monet Świat (6mieczy) Kochankowie As pucharów As buław 

 

moim zdaniem odejdziesz z tej firmy i wybierzesz pracę, którą będziesz bardziej lubić, która da Ci większą satysfakcję

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...