Skocz do zawartości

Miłość na 2019


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam po jednej karcie wyciągnąć na kazdy miesiąc jaki bedzie pod względem uczuc, seksu itd Dociagalam z drugiej tali :)

 

LUTY - Kochankowie Wieza - postanowienie zakończenia czegos co się za mna ciągnie od paru lat, a nic nie wnosi ...mimo, ze to juz jest zakończone ale postawienie takiej kropy 

 

MARZEC - Świat Ksiezyc - przebieranie w facetach, w realu i internecie, podejście z duzo doza nieufności, jeszcze jakas nie fajna prawda moze wyjsć 

 

KWIECIEN - Sprawiedliwosc tutaj bede skupiona na pracy 

 

MAJ - Slonce 5 pucharow - ładna pogoda bede sie cieszyć ale chyba bedzie mi smutno ze sama, albo picie prosecco

 

CZERWIEC - Glupiec 7 pucharow - tutaj pojawia sie ktos do kogo czuje żywe uczucia 

 

LIPIEC - giermek buław 6 monet - jakieś propozycje, podarki, przysługi 

 

SIERPIEN - Smierc 2 puchary Królowa pucharow  - duża zmiana nastąpi w moim zyciu i dotyczyć bedzie relacji 

 

WRZESIEŃ - 10 monet As pucharow Glupiec  cieszenie sie soba nawzajem, jakas nieruchomość sie pokazała moze propozycja wspólnego zamieszkania  

 

PAŹDZIERNIK - 3 monety 5 pulaw - wejście na wyższy poziom, kompromisy, ewentualnie duzo seksu 

 

LISTOPAD - Ksiezyc Koło fortuny Sad - wyjaśnienie watpliwości 

 

GRUDZIEN - 6 buław Krol pucharow teraz nie wiem czy to ktos nowy czy ten z czerwca Hmm 

jakieś propozycja od poważnego Pana, ktory nadaje sie do stałej relacji 

 

Rok zapowiada się bardzo interesująca, nie ma żadnych tragedi wszytsko toczy się dobrym torem. 

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, zakretka23 napisał:

Postanowiłam po jednej karcie wyciągnąć na kazdy miesiąc jaki bedzie pod względem uczuc, seksu itd Dociagalam z drugiej tali :)

 

LUTY - Kochankowie Wieza - podjęcie pewnych decyzji przyczyni się do zaburzenia pewnej relacji, starej struktury. 

 

MARZEC - Świat Ksiezyc - zakończenie pewnego cyklu i rozpoczęcie nowego. Dużo lęków, niepewności, huśtawki emocjonalnej. 

 

KWIECIEN - Sprawiedliwosc albo na trzeźwo spojrzenie na zyski i straty wcześniejszych decyzji. 

 

MAJ - Slonce 5 pucharow - jakieś oświecenie, moga wyjść na wierzch tlumione emocje. Czas smutku, pewnych refleksji. Brak chęci na nowe. 

 

CZERWIEC - Glupiec 7 pucharow - nowy początek, sporo marzeń i snucia nowych planów. 

 

LIPIEC - giermek buław 6 monet - jakiś początek znajomości, możliwe wiadomość. Otrzymanie pomocy lub ofiarowane pomoc. Nie lubię 6 denarów, tam zawsze jedna ze stron daje od siebie więcej. W pozytywnym aspekcie równowaga w braniu i dawaniu, ale bez większych emocji. 

 

SIERPIEN - Smierc 2 puchary Królowa pucharow  - przemiana, tutaj widzę początek czegoś nowego. 

 

WRZESIEŃ - 10 monet As pucharow Glupiec  bardzo dobry okres, budowanie stałej relacji, dociera ie się z partnerem. 

 

PAŹDZIERNIK - 3 monety 5 pulaw - Może pojawić się ktoś nie proszony, jakaś konkurencja. Przepychanki słowne, stawianie granic. 

 

LISTOPAD - Ksiezyc Koło fortuny Sad - będą znów jakieś lęki, sprawy ukryte, ale los sam rozwiąże sytuację na Twoją korzyść. Powrót dawnych uczuć. 

 

GRUDZIEN - 6 buław Krol pucharow radość, poczucie wygranej. Chyba będziesz dumna, że masz takiego fajnego faceta. 

 

Rok zapowiada się bardzo interesująca, nie ma żadnych tragedi wszytsko toczy się dobrym torem. 

 

Ładne karty. Życzę dużo miłości. 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Luty - dokonasz wyboru, zakończy się jakaś relacja

Marzec - otwarcie się na nowe możliwości, ale trochę z obawami, lękami, dużo się będzie działo wokół Ciebie, ale mam wrażenie, ze tego nie wykorzystasz w tym Księżycu

Kwiecień - przy sprawiedliwości to jest takie podsumowanie, co jest dla mnie dobre, a co złe... w co warto iść, z czego zrezygnować, rozliczenie się, zatem bardziej znowu będziesz tutaj coś kończyła niż zaczynała 

Maj - przestaniesz tłumić w sobie smutki i żale, coś na zasadzie: wypłacze do poduszki wszystko i skończę z tym

Czerwiec - tutaj to dopiero zaczniesz bujać w obłokach :) zabawa, flirty, seksy, perwersje ale wszystko takie na luzie

Lipiec tu moze byc początek nowej znajomości

Sierpień i rozwiniecie tej znajomości z lipca w randkowanie i zakochanie się (w innych rozkłądach wychodzić CI tu jakis Pan)

Wrzesień - tutaj związek się juz rysuje, stabilny bo 10 denarów

Październik - dogadywanie, budowanie tego związku i docieranie w 5 buław

Listopad - tutaj zaczniesz sobie sama coś wkręcać, ksiezyc i koło mówią o tym, to dwie karty mówiące o cykliczności, o tym, ze jest ok, zaraz nie okey i znowu... Sąd wyprostuje tą sytucja, ale Sad też mowi ze dotyczy to rodziny

Grudzień - Pan się w końcu też zakocha w Tobie, ale uwaga--- 6 buław kartą relacji na chwili...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Luty - Moim zdaniem zmienisz całkowicie swoje podejście do tematu związków/uczuć.

Marzec - Będziesz częściej wychodzić z domu, do ludzi. Jednocześnie będzie w Tobie sporo niepewności, obaw i lęku.

Kwiecień - Spojrzysz na chłodno na sfery uczuciowe.

Maj - Jakiś dołek może Cię dopaść i smuteczki.

Czerwiec - Pojawi się coś nowego, będziesz snuć marzenia.

Lipiec - Tu widzę jakieś spotkania, wyjścia, mogą być i podarunki.

Sierpień - Zmiana duża w Twoim podejściu, emocjonalny bardzo miesiąc, 2 Kielichy- pewnie relacja miłosna się zaznaczyła.

Wrzesień - Rozkwit uczucia, przypływ nowej energii i świeżości. 10 Monet-poważny związek.

Październik - Dużo rozmów, może jakieś kłótnie, będzie energetycznie.

Listopad - Będą jakieś wahania, niepokoje. Potem zmiana energii i odrodzenie uczuć w tym Sądzie.

Grudzień - Widać radość ze związku z Kielichowym.

 

Duuużo miłości :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Luty - zburzenie, zakończenie pewnej relacji

Marzec - kontakty internetowe, może iluzji z nimi związane, może się chcieć głębokiej więzi serdecznej, bliskości 

Kwiecień - relacje kolezenskie, spokój, balans różnych obszarów zycia

Maj - poczujesz dozo sił i chęci działać, a tej może przejasni się pena sprawa uczuciowa. Bulawy są dobre na seks :)

Czerwiec - początek zauroczenia :)

Lipiec - jakąś chemia, może ktoś będzie próbował flirtowac, ale raczej stosunki kolezenskie w tej 6 się zaznaczyły 

Sierpień - mocna transformacja w odniesieniu do relacyj i życia emocjonalnego, może też początek nowej relacji w 2 kielichach. 

Wrzesień - początek stałej relacji, a może i rzeczywiście zaczniecie mieszkać razem

Pazdziernik - też mi się widzi głównie seks

Listopad - też, tak jak ty myślę. A może w Kolu i Sądzie zaręczyny? :)

Grudzień - kojacjacy mężczyzna kolo ciebie, twój tryumf :)

Widać, że będzie się działo :)

Życzę dużo miłości :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2019 o 07:04, zakretka23 napisał:

Postanowiłam po jednej karcie wyciągnąć na kazdy miesiąc jaki bedzie pod względem uczuc, seksu itd Dociagalam z drugiej tali :)

 

LUTY - Kochankowie Wieza - jakaś trudna decyzja Cię czeka i przełamiesz swoje schematy, zachowasz się inaczej

 

MARZEC - Świat Ksiezyc - otworzysz się na nowe doznania:-)

 

KWIECIEN - Sprawiedliwosc - tu po prostu możesz nie mieć ochoty na żadnych facetów, jakieś sprawy urzędowe przykują TWoją uwagę

 

MAJ - Slonce 5 pucharow - wydaje mi się, że maj będzie trudny dla Ciebie emocjonalnie, chyba to będzie skutek kwietnia

 

CZERWIEC - Glupiec 7 pucharow - tu już widać nową energię, ale też takie flaczki z olejem

 

LIPIEC - giermek buław 6 monet - pojawi się jakiś młokos zainteresowany i może być fajna wymiana energii:-)

 

SIERPIEN - Smierc 2 puchary Królowa pucharow  - o! duża zmiana! jakaś transformacja, zakochasz się:-)

 

WRZESIEŃ - 10 monet As pucharow Glupiec  - pojawi się jakaś nowa propozycja, może poważnego związku, wspólnego zamieszkania, a może ciąża?

 

PAŹDZIERNIK - 3 monety 5 pulaw - skupienie na pracy i jakieś nieporozumienia

 

LISTOPAD - Ksiezyc Koło fortuny Sad - jakaś niepewność się pojawi, ale później coś los przyniesie i wszsytko się oczyści

 

GRUDZIEN - 6 buław Krol pucharow - dużo seksu:-) będziesz zadowolona osiągniesz na koniec roku to czego pragniesz w uczuciach

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa

MARZEC - XXI Świat, XVIII Księżyc

Miesiąc przejścia pewnego progu, umożliwiającego domykanie ważnego etapu w tej istotnej sferze życia, apogeum w może żmudnym, ale ważnym okresie życia osobistego. To będzie postęp w Twoim życiu, następstwo karty XVI Wieża z mijającego już miesiąca.

 

KWIECIEŃ - Sprawiedliwość

Duża szansa na ochłonięcie, wybudzenie się z resztek jakże zbędnych iluzji pozostałych po sytuacjach z może wielu poprzednich miesięcy.

 

MAJ - XIX Słońce, 5 pucharów

Po poukładaniu sobie pewnych spraw w karcie Sprawiedliwość, w maju będziesz spragniona ciepła i spontaniczności. Będzie Ci się chciało żyć, odżyć, pożyć, a samo życie będzie Ci dawało powody do radości, jednak koniecznie kieruj się ku słońcu w sensie rzeczy rozwojowych, dających energię i motywację, by iść do przodu, pozostawiając za plecami emocjonalne rozkminy na temat "zeszłorocznego śniegu".

 

CZERWIEC - Glupiec, 7 pucharów

Chęć przeżycia jakiejś przygody, spróbowania czegoś nowego w życiu (w tej sferze), może potrzeba pobiegnięcia za swoim marzeniem? Trochę to chaotyczne, lekko oderwane od rzeczywistości, ale czasem taki czas jest człowiekowi potrzebny, byleby nie stracić tak całkiem głowy.

 

LIPIEC - Giermek buław, 6 monet

Zaczniesz domagać się konkretów (reakcji, uwagi i interakcji). Będziesz śmielej wyrażać swoje potrzeby emocjonalne i seksualne. Nie będziesz chcieć stagnacji, tylko będziesz chcieć brać tylko to, "co Ci się od życia należy".

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza

Luty juz moge potwierdzić, ale wieza nie była jakas bolesna tylko bardziej oczywista. To jakby spojrzeć na dom i stwierdzić ze zupełnie się nam nie podoba i nie chcemy w nim przebywać. Zburzyć i zacząć budować cos solidnego oraz pięknego, gdzie każde źdźbło trawy jest kochane i istotne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa
5 godzin temu, zakretka23 napisał:

Zburzyć i zacząć budować cos solidnego oraz pięknego, gdzie każde źdźbło trawy jest kochane i istotne. 

Patrz, na ten miesiąc masz karty Świat i Księżyc (suma Gwiazda) i to widać w tym zdaniu, ale realnie patrząc, to Świat rządzi się swoimi prawami i tam, gdzie każde źdźbło trawy jest kochane i istotne, nie tylko nie wchodzi w grę użycie kosiarki do trawy, co jest problem z postawieniem czegoś solidnego, nie ma się co oszukiwać, ale metaforycznie (XVIII Księżyc, XVII Gwiazda), to piękne.

 

Napiszę spostrzeżenie co do sierpnia, a potem cztery kolejne m-ce, bo tyle miesięcy na raz, to nie na me ograniczone mentalne możliwości.. ;)

 

SIERPIEŃ - XIII Śmierć, 2 puchary, Królowa pucharów - karty konkretnie na miłość i tu przemiana u Ciebie może być bardzo duża - w przeżywaniu uczuć, podejściu do relacji romantycznych ogólnie, jak i sposobie takiego całkowicie wewnętrznego odbierania i przeżywania. Możliwe "odtrucie" emocjonalne (niekoniecznie bardzo przyjemne, ale przeznaczone, niezbędne), przepracowanie do cna jakiegoś konkretnego tematu w tej kwestii, uwolnienie od pewnego przyzwyczajenia natury emocjonalnej, które będzie wypalone, jak wrzut na emocjonalnej sferze życia, co nie znaczy, że już do końca życia nie będzie wymagana praca własna nad tą sferą, ale widać w tych kartach "rozpuszczenie" jakiegoś problemu w temacie związków miłosnych i Twojej emocjonalności. Jakbyś miała pewien mocno negatywny kod w tej kwestii i się go pozbędziesz, patrz na to:

 

sumowanie wg Starowieyskiej: 

 

XIII Śmierć (13) + 2 pucharów (12) + Królowa pucharów (12) = 37. Redukcja wg tego samego źródła 37-22 = XV Diabeł

 

sumowanie wg całkiem innej metody, Banzhafa;

 

XIII Śmierć (13) + 2 pucharów (2) + Krolowa kielichow (0) = 15 (Diabeł..)

Edytowane przez Relaksa
Odnośnik do komentarza

Metafora z domem dotyczyła zycia wewnętrznego i milosci własnej :) 

Nie sumuje kart :) a jesli juz to metodą - nie wiem czyją - karty dworskie giermek 11, rycerz 12, królowa 13 i krol 14. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość Relaksa
Godzinę temu, zakretka23 napisał:

karty dworskie giermek 11, rycerz 12, królowa 13 i krol 14. 

WA i MA wtedy wg numeracji na karcie? Również wychodzą karty miłosnej karmy, jakby ta metoda w szczegółach nie wyglądała i przy obu sposobach ich redukcji. A dzięki Tobie poznałam kolejną metodę, dzięki!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kwiecien - Sprawiedliwosc - bardziej pasującej karty ns ten miesiąc bym nie mogłaś obie wybrać - podsumowanie i spojrzenie bez emocji na pewne relacje. Ktos znowu próbował manipulując mną namieszać w moich emocjach i to spowodowało, ze doszłam do pewnych wniosków. Stad mysle karty na maj - Slonce 5 pucharow - radosc połączona z żalem :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2019 o 07:04, zakretka23 napisał:

MAJ - Slonce 5 pucharow -na początku miesiąca coś może się zadziać, ale ostatecznie nie wyjdzie

 

CZERWIEC - Glupiec 7 pucharow - marzenia wizje chęć na coś niezobowiązującego albo na coś nowego

 

LIPIEC - giermek buław 6 monet - tutaj jest coś, ktoś może się pojawić lub zaprosić Cię do swojego życia. Mogą być też miłe rozmowy lub komplementy

 

SIERPIEN - Smierc 2 puchary Królowa pucharow  -tu odradza się uczucie , ktoś może Cię oczarować zmieni się spojrzenie na pewne sprawy

 

WRZESIEŃ - 10 monet As pucharow Glupiec  - no ja bym tu widziała szansę na fajną, dłuższą relację głupiec może być jej początkiem

 

PAŹDZIERNIK - 3 monety 5 pulaw - docieranie , szlifowanie znajomości jeśli ktoś się pojawi jeśli nie to widać tu Twoje samodoskonalenie :D

 

LISTOPAD - Ksiezyc Koło fortuny Sad - tak coś się może wyjaśnić

 

GRUDZIEN - 6 buław Krol pucharow -szczęście u boku kogoś straszego, miłego, o dobrym sercu

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Maj - Slonce 5 pucharow - jeszcze trwa miesiąc ale poznałam fajnego faceta, ktorego intersuje stała relacja i pożegnałem mezczyzne do ktorego mam ogromna słabość. Obym wytrwała, bo on nie da mi nic dobrego. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czerwiec - Głupiec 7 pucharów - prawie przez dwa tygodnie miałam nowego chłopaka hehe, ale szybko okazał się obsesyjnym natrętem. Wiec Panu podziękowałam - zreszta nawet w wróżbie od Arbogast wyszła w radzie karta Wieży, która to zastosowałem ale nie wróżba a życie to wymusiło. Plus inne opcje wyboru z którymi dałam sobie spokój. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Lipiec spokój i równowaga...generalnie przez ostatni czas przeszłam ogromna zmianę i moje podejście do uczuć, relacji uległa zmianie. Udało mi się uwolnić od starych negatywnych wzorców :buzki:

nie ma już szarpania emocjonalnego oraz poczucia pustaki ich miejsce zastapił spokój oraz miłość do siebie samej. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sierpień zamknęłam definitywnie bzdurne pisanie mojego eks które miało negatywny wpływ na mnie, blokowało mnie to skutecznie na nowe. Co najlepsze jest mi z tym cudownie teraz mogę delektować się spokojem. 

Odnośnik do komentarza

patrząc po kartach - spora szansa

ale grudzień pokazuje, że Król pucharów daje radę ;)

 

w kartach masz albo monetowego albo pucharowego, od kilku rozkładów już

zakładam, że to wciąż ci sami dwaj panowie, raz był Król kijów, ale mogło chodzic o sposób działania

Odnośnik do komentarza

Zawsze był jeden stały w różnych królach się pokazywał i rycerzach oraz mężczyźni, których co poznawałam :) 

Wrzesień zapowiada się interesująco 10 monet As pucharów Głupiec w sumie dobry okres na poznanie nowej osoby będę jeszcze w 8 roku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cóż weryfikacja września pokazuje, ze w kartach nie pokazała się nowa miłość. Tylko osoba z która jestem emocjonalnie związana zaskoczyła mnie pod wieloma względami. Wszystkie zdarzenia tego miesiąca pokazały mi jak „oswajanie” kogoś niesie za sobą ogromna odpowiedzialność.

3 monety 5 buław to koncentracja się na pracy ...w tym okresie mam bardzo dużo pracy. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 16.02.2019 o 07:04, zakretka23 napisał:

PAŹDZIERNIK - 3 monety 5 pulaw 

W październiku moim zdaniem Twoje życie będzie skierowane na inne kwestie, raczej zawodowe. Przez co w uczuciach relacje z konieczności w pracy ( 3 denarów ). 5 Bulaw to walka,  możesz robić coś wbrew sobie np próbować te relacje zawodowe nieco bardziej zacieśnić ale tylko dla dobra układów zawodowych. Ale to nie będzie dobry ruch.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2019 o 07:04, zakretka23 napisał:

LISTOPAD - Ksiezyc Koło fortuny Sad

Listopad będzie huśtawką emocjonalną  Napewno zaznaczają się tutaj Twoje mylne wyobrażenia, że coś się zmieni ( k fortuny) i narodzi się coś nowego...

Ale w 11.2019 nic się właśnie nie zmieni, bo Księżyc mówi o Twojej złudnej nadziei przez co następnej karty są obrazem Twojej oczekiwanej wizji..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2019 o 07:04, zakretka23 napisał:

GRUDZIEN - 6 buław Krol pucharow

Grudzień zapowiada się optymistycznie. Możesz przełamac te trudności z poprzednich miesięcy. 6 Buław to sukces po ciężkim okresie. Możesz wejść w relację z pewnym delikatnym i uczuciowym mężczyzną

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ziomal597 napisał:

Listopad będzie huśtawką emocjonalną  Napewno zaznaczają się tutaj Twoje mylne wyobrażenia, że coś się zmieni ( k fortuny) i narodzi się coś nowego...

Ale w 11.2019 nic się właśnie nie zmieni, bo Księżyc mówi o Twojej złudnej nadziei przez co następnej karty są obrazem Twojej oczekiwanej wizji..

Dziękuje zainterpretacje.
Odczytuje Księżyc Koło fortuny Sad ...zagmatwana sytuacja - Księżyc lub jak piszesz moje złudzenia zostaną wyjaśnione ...lub zostaną zweryfikowane z rzeczywistością Koło Fortuny Sad 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...