Skocz do zawartości

Dobro w ciągu pół roku


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Co mnie spotka dobrego do końca sierpnia?

 

4 Denary Papież 9 Denarów

 

Stabilizacja finansowa, może leczenie, które przyniesie dobre samopoczucie, może jakieś wydatki na naukę, czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza

Stabilność finansowa (a może i psychiczną), dobre zdrowie, pewność jutra, pewnie też będą otaczać ciebie szczerzy ludzi, może też być coś przyjemnego, związanego z swiatopogladem/uczeniem się :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.02.2019 o 17:09, Tullia napisał:

Co mnie spotka dobrego do końca sierpnia?

 

4 Denary Papież 9 Denarów

 

jakieś bardzo duże spełnienie finansowe, może powinnaś grać w totka?

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Denary odpowiadają za materię, więc dobro w tym roku skupia się właśnie na materii.

4 denarów - trzymam mocno to co mam.

Papież - mądrość, wiedza, autorytet, propozycja, zaproszenie, niedostępność

9 denarów - luksus, dostatek, niczego mi nie brakuje...

 

Papież często zwiastuje nową pracę, bo ta karta mówi, że po pierwsze decyzja jaką podejmiemy będzie dla nas dobra, po drugie sięgniemy po to co niedostępne, albo zostaniemy zaproszeni na to co niedostępne, więc ja to widzę jako przejście ze stanu, w którym biedy może nie ma, ale też i się nie przelewa (4 denarów - trzymam się tego co mam) na stan kiedy mamy na zbytki i ekstrawagancje (9 denarów).

Odnośnik do komentarza
Gość SooYoung

Zadowolenie w sferze zawodowej oraz dobra sytuacja finansowa. Pojawi się też szansa żeby podjąć nowy kurs, pójść na jakieś szkolenie, choć karta Papieża wskazuje i na studia, albo po prostu na mądrego mężczyznę który pomoże Ci w jakiejś sprawie.

Jest zadowolenie z życia i dobre samopoczucie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...