Skocz do zawartości

Rozkład pełnia ksiezyca


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

 

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć. Mag
2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 8 mieczy
1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać. 8 buław
0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii. Król Monet

 

 

Konczy się czas jaichś flirtów, gadek bez pokrycia, czarowania, etc. Toco się na pewno zakończylo to moje lęki, obawy, poczucie niskiej wartosci,bezsilności.Najblizszy czas będzie pełen rozmów, bardzo energetycznie to wygląda,będzie się działo. Na spodzie Król Monet - mój były, pewnie będzie dawał znać o sobie.

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Czytałbym tutaj tego Maga z 8 mieczy razem - mag to czarowanie słowem, to manipulacje (bądź jak mawiał mój szkoleniowiec od sprzedaży - presupozycje :) ) i 8 mieczy to stan kiedy czujemy w środku, że nie możemy nic zrobić, to też strach, niepewność. Zatem mam wrażenie że to mag powodował 8 mieczy, czyli jakieś Twoje ograniczenia spowodowane były manipulacją...

8 buław to karta jasnej komunikacji, dobra karta w kontekście maga, bo mówi o potrzebie rozmów.

Król monet - może być były, a może być sytuacja, która wymaga wyjaśnienia 8 buław po manipulacjach Mag żeby wyjsć z 8 mieczy na stabilny grunt Król MOnet.

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć. Mag

Kombinowanie, wyszukiwanie różnych rzeczy - trzymanie wielu srok za ogon (sama nie wiem czemu mam takie skojarzenie ;P)


2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 8 mieczy

Martwienie się tym czym nie trzeba


1 - Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać. 8 buław

Zbliża się coś nowego, pora na ruch po przemyśleniach, zamartwianiu się, uczeniu się. Zebrałaś bagaż/uwolniłaś się od bagażu by móc ruszyć dalej, gdy tylko pojawi się okazja.


0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii. Król Monet

Tu nie ma nagłego ruchu, ani kombinowania. To pewna bierność, działanie zgodne z tym w jakie atrybuty zostaliśmy uzbrojeni.

Tu nie ma miejsca na czcze martwienie się.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć. Mag

Flirty, gadki jakieś, bajerowanie itd.

2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl. 8 Mieczy

Byłaś wewnętrznie stłamszona, taka jakby ograniczona. To jest karta brama, także uwolniłaś się od tego.

1- Co jest widoczne, co swieci tak, że nawet może oślepiać. 8 buław

Idzie nowa energia, powiew takiej świeżości, będzie się sporo działo w pozytywnym sensie.

0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii. Król Monet

Może być były, jak i Twoje twarde stanie na gruncie, Twoja stabilność, nie dasz się już mamić.

 

Wszystkiego dobrego :1s_z:

Odnośnik do komentarza

Też mi się widzi w tym rozkładzie uwolnienie od intryg i ogolnie wpływu (Mag) twojego było na twoje życie - byłaś całkiem zablokowana i kierowana przez niego, jak lalka na linach (nie wiem, jak prawidłowo pi oosku to ująć), poddawalas się każdemu jego ruchu. Coś nie zauwazalas (zamknięte oczy na karcie z 8m)?

Teraz to znika - uwolnisz się, nabierz pędu, żyjesz pełnia życia społecznego - może pojawić się sporo nowych kontaktów. 

Król monet może oznaczać twojego byłego i jego poważny wplyw na całą tą sytuację. 

Lub to twoja poswiadoma postawa (jako cień) - masz pewny grunt, chcesz zrobić użytek z tego uwolnienia i kontaktów. 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • Maestro

WERYFIKACJA

 

Chyba się odcięłam od byłego, ktory dawał o sobie znać wywołując we mnie skrajne emocje. Znowu zachowął się nieładnie. Pomyślałąm :dlaczego sobie pozwalam na takie chamstwo? Mam w planie nie odbierac od niego połączeń.

8 mieczy -ograniczyłam się od niego mentalnie i emocjonalnie, 8 buław mówi o natłoku kontaktów,Król monet - eks, ktory wyskakiwał mi jak filip z konopii.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...