Skocz do zawartości

Hipotetycznie następna praca


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka bedzie moja następna praca?

 

Charakterystyka firmy - as mieczy 6 mieczy 5 mieczy - Pierwsza myśl, to firma związana z nowymi technologiami. As mieczy występują w logo firm związanych z nauka, farmacja, sprawiedliwością. Choc mnie te karty bardziej kojarzą sie z wojskiem - logistyka itd

 

Moje stanowiska - Kochankowie 7 monet 4 bulawy - Kochnakowie czesto pokazują prace z pasja :) współpracę, umowy, konrakty. 7 monet to zbieranie plonów - ze pracuje w finansach to mysle ze bede liczyć zyski. 4 bulawy to również zbieranie plonów ciężkiej pracy, zadowolenie z wykonywania zadań, formowanie wniosków ze zgromadzonych plonów. 

 

W jakich okolicach bedzie sie znajdowała - Cesarz Rycerz pucharow 7 buław - cesarza to duze gmachy, centrum biznesowe, zbiorowisko firm, bardziej ministerw, stare miasto, blisko rzeki bo na karcie rycerz pucharow jest woda, 7 buław blisko jakiejś siłowni. 

 

Moja satysfakcja- 8 pucharow (dołożyłam do tej karty Glupiec) Kapała Siła - troche wyglada to jak czarna eminencja, chyba bede miała wpływ. 8 pucharow odczytalibym jako poszukiwanie firmy ze swoich marzeń tym bardziej ze zapał Głupca przy tej karcie sie pokazał.

 

W jaki sposób znajdę ta prace -9 buław Smierc Wisielec - Hmm to jest zagadka ... jakiś bardzo niekonwencjonalny sposób cos  bedzie zmieniało swoje struktury i chyba wykorzystam sytuacje ...cos bedzie zmieniało profil ..raczej stawiam ze przez dawne znajomosci niz internet 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Jaka bedzie moja następna praca?

 

Charakterystyka firmy - as mieczy 6 mieczy 5 mieczy - firma będzie świeża na rynku lub będzie oferować jakieś nowoczesne technologie, które będą wprowadzały jakieś duże zmiany. Widać tutaj duże wykorzystanie wiedzy/intelektu, może to będzie jakiś start up. Jeszcze przyszła mi do głowy firma zajmująca się zabezpieczeniami technicznymi i inteligentne domy.

 

Moje stanowiska - Kochankowie 7 monet 4 bulawy - będziesz podejmować decyzje, dokonywać jakichś wyborów, możliwe, że te wybory będę dotyczyły jakiegoś finansowania bezpieczeństwa domowego, jakoś tak mi się to kojarzy....

 

W jakich okolicach bedzie sie znajdowała - Cesarz Rycerz pucharow 7 buław -blisko jakiegoś urzędu, gmachu, może to będzie jakieś muzuem skoro obok jest rycerz pucharów, może też być siłownia/fitness klub itp.

 

Moja satysfakcja- 8 pucharów (dołożyłam do tej karty Glupiec) Kapała Siła - wydaje mi się, że będą Cię spotykać jakieś nowe i nietypowe sytuacje, w których będziesz wykorzystywała swoją intuicję i siłę wewnętrzną

 

W jaki sposób znajdę ta prace -9 buław Śmierć Wisielec - wydaje mi się, że spotka Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja, będziesz musiała się bronić, będziesz przeciążona pracą, będziesz mieć dość i wtedy nagle pojawi się ta praca, nie będziesz się w ogóle tego spodziewać, wydaje mi się, że czeka Cię tutaj jakiś bardzo duży przełom

 

Zainspirowałam się Twoim rozkładem i też zrobiłam podobny:-)

Zerkniesz?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Jasne ze zerknę i mozliwe ze uda sie odpisać w nano sekundzie przerwy od analizy finansowej ;)

Jest opcja ze bedzie w obecnej pracy zgrzyt miedzy czasem pracy, a życiem prywatnym, a ja pracuje by żyć ... nie odwrotnie 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, zakretka23 napisał:

Jasne ze zerknę i mozliwe ze uda sie odpisać w nano sekundzie przerwy od analizy finansowej ;)

Jest opcja ze bedzie w obecnej pracy zgrzyt miedzy czasem pracy, a życiem prywatnym, a ja pracuje by żyć ... nie odwrotnie 

Możliwe, bo mi się tak karty układają, jakbyś właśnie poszła za sobą, swoim głosem intuicji, jakbyś miała serdecznie dość...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...