Jump to content

Zęby, krew


wojtek3636l
 Share

Recommended Posts

Witam! Przyśnił mi się dzisiaj sen, który bardzo zapadł mi w pamięci. Był nadzwyczaj wyraźny, myślałem, że to wszystko działo się naprawdę. 

Wracałem skądś, był wieczór. Byłem już na klatce schodowej w moim bloku, gdy poczułem, że wypada mi ząb (jeden z siekaczy lub zębów przedtrzonowych), poczułem krew w jamie ustnej. Zęba z buzi wyjąłem i niosłem go na dłoni do domu.

Wszedłem do łazienki, żeby obejrzeć jak ten ząb mógł mi w ogóle wypaść. Z przerażeniem odkryłem, że większość moich zębów mogę po prostu wybić językiem, tak bardzo są niestabilne. Tak też zrobiłem, wybiłem kilka przednich zębów językiem, po czym pojawiło się bardzo dużo krwi. Wielki skrzep utworzył mi się w jamie ustnej, nie mogłem nic powiedzieć, chociaż chciałem. Wypluwałem tę krew przez kilka minut.

Poszedłem do mojej mamy powiedzieć jej o tym, że wypadają mi żeby i że musimy coś iść z tym zrobić. Ona zbyła mnie machnięciem ręki.

Wypadły mi wszystkie zęby. Po polaniu wodą rozpuszczały się i zmieniały kolor (pamiętam niebieski i pomarańczowy). 

Wróciłem do łazienki. Ze zdziwieniem odkryłem, że zęby mi dorosły. Znów jednak były bardzo niestabilne. Otworzyłem usta i wyciągnąłem sobie palcami wszystkie zęby, które mogłem. Z góry udało mi się wyjąć wszystkie, z dołu zostały mi dwa ostatnie po obu stronach, które zostały pomimo moich prób wyciągnięcia ich. Jeden z nich się tylko lekko przemieścił. Przy tym wydarzeniu nie było krwi. Oglądałem swoje (prawie) gołe dziąsła przez chwilę, po czym się obudziłem. 

Coś z mojego życia - miałem już rwany jeden ząb (trzonowy), mam 20 lat, niedługo wyprowadzam się z domu, ostatnio mam obniżoną temperaturę ciała. Nie wiem, czy te informacje przydadzą się do czegokolwiek, ale wolałem je zawrzeć.

Z góry dziękuję za pomoc! 

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Przebadać się. Zwrócić uwagę na swoje zdrowie i zadbać o nie. 

Utrata zębów we śnie, to informacja dla śniącego albo o utracie zdrowia albo o utracie kogoś z bliskich, dlatego lepiej trzymać rękę na pulsie.  

Weź pod uwagę anemię, bo to też może prowadzić do problemów z zębami. 

 

Pozdrawiam i życzę zdrowia i żeby wszystko ułożyło się korzystnie dla Ciebie :

 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to raczej uwolnienie się od problemów, zakończenie pewnych spaw, zamknięcie etapu, choć mogą pojawić się pewne trudności (skrzep), zwłaszcza w kontaktach z najbliższymi (,mama machająca ręką). 

Problemy mogą wrócić (odrastające zęby), ale będzie można się z nimi uporać i z całą pewnością będzie to sytuacja mniej dotkliwa (brak krwi).

 

To takie moje skojarzenia, specjalistką nie jestem, opieram się głównie na własnych doświadczeniach.

 

  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

To też bardzo przydatne, bo niedługo się wyprowadzam z rodzinnego domu i moi rodzice nie są do tego zbyt przychylnie nastawieni. Dziękuję za pomoc! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...