Skocz do zawartości

Moja hipotetyczna praca:-)


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Charakterystyka firmy - as buław, król kielichów, królowa kielichów  - to będzie jakaś nowopowstała firma, zajmująca się jakąś formą pomocy, może związana z twórczością, emocjami. Pomyślałam sobie też, czy czasami wraz z mężem nie otworzymy swojej firmy….

 

Charakterystyka stanowiska - 8 pucharów, moc, królowa denarów – mogę pomagać w jakichś zmianach, znalezieniu swoich mocnych stron i zarabianiu na nich i tu mi pasuje właśnie ten mój pomysł na szkolenie w zakresie uprawnień procesów w firmie, bo to właśnie polega na szukaniu mocnych stron u pracowników i szukaniu rozwiązań dzięki ich wkładowi

 

Czym będę się zajmować- 3 denarów, 7 pucharów, cesarz – będę specjalistką od planowania jakichś wizji/projektów, które mają dawać poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa

 

W jakich okolicach będzie się znajdować  - Głupiec, 7 buław, 6 buław – pomyślałam, że to miejsce może być blisko jakiegoś przedszkola/szkoły, może też być jakaś sala ćwiczeń, centrum miasta lub jakieś popularne miejsce

 

W jaki sposób znajdę tę pracę -  8 denarów, 10 denarów, 10 mieczy, 3 denarów  - hm… tak jakbym już wiedziała czego chcę, więc może faktycznie chodzi o te moje usprawnienia… 10 denarów to tak jakby ktoś bogaty z rodziny miałby mi pomóc, ale ja nie mam nikogo takiego albo może to też jakaś bardzo duża rodzinna firma. Kurcze te karty tak dla mnie wyglądają wszystkie jakbym miała otworzyć firmę z mężem…

 

Jaka będzie moja satysfakcja z pracy - 7 denarów, as mieczy, 3 pucharów – możliwe, że przewartościuję swoje życie, wykorzystam dotychczas zdobyte kompetencje i intelekt + będę bardzo zadowolona emocjonalnie

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Iwka78 napisał:

Charakterystyka firmy - as buław, król kielichów, królowa kielichów  - tez mysle, ze moze byc to nowa działalność prowadzona wraz z mężem 

 

 

 

Charakterystyka stanowiska - 8 pucharów, moc, królowa denarów – pasują szkolenie, pomoc zagubionym w poszukiwaniu mocnych stron i pokazanie praktycznego zastoswoania 

 

 

 

Czym będę się zajmować- 3 denarów, 7 pucharów, cesarz zajmować będziesz sie rozwojem, szkoleniami , wdrażaniem nowych pomysłów w stare struktury 

 

 

 

W jakich okolicach będzie się znajdować  - Głupiec, 7 buław, 6 buław – jakieś nowe budownictwo, szkoły, przedszkola, restauracje, siłownie

 

 

 

W jaki sposób znajdę tę pracę -  8 denarów, 10 denarów, 10 mieczy, 3 denarów  - sytuacje pasująca do obecnej w momencie utraty stałej pracy przyjdzie pomysł na utwierdzenie czegos nowego ..mysle ze wyjdzie to od wspólnika 10 denarów 

 

 

 

Jaka będzie moja satysfakcja z pracy - 7 denarów, as mieczy, 3 pucharów – na satysfakcję bedzie trzeba poczekać , az nowy pomysł przyniesie rezultaty, ale będziesz miała pozniej duża satysfakcję 

W wolniejszej chwili rozwinę mysl ...

16 minut temu, Iwka78 napisał:

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Charakterystyka firmy - as buław, król kielichów, królowa kielichów  -  Pierwsze skojarzenie, że praca u małżeństwa prowadzącego własną firmą, ale możecie to być Wy :)

Charakterystyka stanowiska - 8 pucharów, moc, królowa denarów – Szukanie mocnych może i słabych stron, tak mi się jakoś kojarzy te 8 Kielichów. Widać, że da Ci spełnienie ta praca :)

Czym będę się zajmować- 3 denarów, 7 pucharów, cesarz – Wdrażać w życie projekty, wykorzystasz swoją kreatywność/wyobraźnię ;)  Zapewni Ci to stabilny i stały grunt pod nogami :)

W jakich okolicach będzie się znajdować  - Głupiec, 7 buław, 6 buław – Może koło sali ćwiczeń, boiska dla dzieci, miejsca gdzie uprawia się sport :)

Cytat

:)

W jaki sposób znajdę tę pracę -  8 denarów, 10 denarów, 10 mieczy, 3 denarów- Przez rodzinę, albo znajomych ( 3 Denary).

Jaka będzie moja satysfakcja z pracy - 7 denarów, as mieczy, 3 pucharów – Będziesz zadowolona bardzo, zarówno pod względem intelektualnym, jak i emocjonalno- uczuciowym :) Bardzo fajne te karty ;)

 

Trzymam kciuki mocno :1s_z:

 

 

Odnośnik do komentarza

1. To może być czyjś  własny biznes  firma rodzinna mąż-żona 

 

2. Stanowisko samodzielne, w którym sama działasz i sama ponosisz za coś odpowiedzialność 

 

3. Skojarzyło mi się planowanie czyjegoś rozwoju lub doskonalenia szukanie w czymś lub kimś potencjału takie jakby szlifowanie 

 

4. Ruchliwe miejsce, pasaż handlowy w okolicy może być przedszkole lub szkoła 

 

5. Mnie się skojarzyło z kimś znajonym lub rodziną ktoś kto pomoże Ci w ogromnej potrzebie 

6. Wydaje mi się, że na początku nie, ale potem da Ci to satysfakcje.  Dojrzejesz do tej myśli. 

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...