Skocz do zawartości

Pomidory jeść


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak zrozumieć sen o pomidorach?

Śniłam dziś, że siedziałam z siostrą i jej dziećmi przy stole, jadłam obiad, podała mi obiad-talerz biały z mięsem i pomidorami , wiem, że wszystko było zapieczone w piekarniku. Najbardziej smakowały mi duże czerwone pomidory połączone na zielonej gałązce. Jadłam powoli i smacznie cały obiad nigdzie się nie spiesząc. W tym samym śnie przed tym posiłkiem byłam gdzieś w jakimś budynku jak szkoła, unikałam jakiejś kobiety,chowałam się przed nią, ale krzywdy nie chciała mi zrobić. Zamknęłam przed nią drzwi, schowałam się w łazience, okna były na rozcież otwarte i po dachu chodziły jakieś dzieci-2 chłopców w wieku ..12l.. (pamiętam czerwoną dachówkę) i mówię do nich wejdźcie, weszli przez otwarte okno. I jakoś tak następnie znalazłam się w domu z siostrą na obiedzie. Ona też przy stole siedziała na przeciwko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Pomidory nazywane są też "jabłkami miłości," symbolizują uczucie i radość. Mogą też być zapowiedzią ciąży, a zielona gałązka to symbol nadziei i nowego życia - zielony= wiosna= nowe życie. Kolor czerwony pojawiający się we śnie to informacja o silnym uczuciu.  Odczucie ze snu, że obiad był smaczny to informacja o zadowoleniu w relacji. Jeść powoli - cieszyć się życiem, smakować życie i to daje satysfakcję. 

Postać kobiety to Ty sama, która czegoś nie do końca chcesz, obawiasz się co inni pomyślą, albo nie możesz sobie na coś pozwolić. 

Sen dobry i zapowiada miłe rzeczy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...