Jump to content

Pomidory jeść


malwina.krol5
 Share

Recommended Posts

Witam,

Jak zrozumieć sen o pomidorach?

Śniłam dziś, że siedziałam z siostrą i jej dziećmi przy stole, jadłam obiad, podała mi obiad-talerz biały z mięsem i pomidorami , wiem, że wszystko było zapieczone w piekarniku. Najbardziej smakowały mi duże czerwone pomidory połączone na zielonej gałązce. Jadłam powoli i smacznie cały obiad nigdzie się nie spiesząc. W tym samym śnie przed tym posiłkiem byłam gdzieś w jakimś budynku jak szkoła, unikałam jakiejś kobiety,chowałam się przed nią, ale krzywdy nie chciała mi zrobić. Zamknęłam przed nią drzwi, schowałam się w łazience, okna były na rozcież otwarte i po dachu chodziły jakieś dzieci-2 chłopców w wieku ..12l.. (pamiętam czerwoną dachówkę) i mówię do nich wejdźcie, weszli przez otwarte okno. I jakoś tak następnie znalazłam się w domu z siostrą na obiedzie. Ona też przy stole siedziała na przeciwko mnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Pomidory nazywane są też "jabłkami miłości," symbolizują uczucie i radość. Mogą też być zapowiedzią ciąży, a zielona gałązka to symbol nadziei i nowego życia - zielony= wiosna= nowe życie. Kolor czerwony pojawiający się we śnie to informacja o silnym uczuciu.  Odczucie ze snu, że obiad był smaczny to informacja o zadowoleniu w relacji. Jeść powoli - cieszyć się życiem, smakować życie i to daje satysfakcję. 

Postać kobiety to Ty sama, która czegoś nie do końca chcesz, obawiasz się co inni pomyślą, albo nie możesz sobie na coś pozwolić. 

Sen dobry i zapowiada miłe rzeczy :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...